Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 hét zsírégetés fórum

1 hét zsírégetés (beszélgetős fórum)


2009. máj. 5. 12:52
Én 4-5 éve úgy fogyasztottam a csípőmet,hogy a partvis nyelét a nyakamba raktam megfogtam (ezáltal egyenes lett a hátam) és forogtam jobbra balra.Volt hogy egy nap 3-400 szor.Persze pihentem közbe,kb százanként fél órát.Látványos volt az eredmény!Szerintem 1-2 napig csináld kis darabszámmal és fokozatosan emeld.Nekem bevált.
2009. máj. 5. 06:01
Zsírégető ételek is vannak. Egyél pl: jó sok hagymát, brokkolit, céklát, káposztát,citromot, stb..
2009. máj. 3. 21:47
Szerintem egy hét alatt ne várj csodát, ezalatt nagyon minimálisan lehet fejlődni, én most gyalogolni kezdtem -> walk aerobic.
2009. máj. 3. 12:56

A callanetics elég gyorsan formál...

Lehet, kilókban nem, de centikben szerintem látható az eredmény hamar.

3. Inve
2009. máj. 3. 12:50
Szerintem szaunázz minél többet, és ha otthon mozogsz vmit, akkor átlásztó fóliába csavard be a kényesebb testrészeid. Ha van vmi zsírégetős krémed, akkor először azzal kend be magad, és utána jöjjön csak a fólia. :D
2009. máj. 3. 11:58
femina.hu-n van több ilyen cikk,nézz szét kicsit ott is!
1. azxy
2009. máj. 3. 11:53

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, méghozzá azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnék 1 hét alatt minél többet lefogyni zsírból!( azért 1 hét, mert lesz egy fontos esemény, amire jól kellene kinéznem, de minden érdekel, még akkor is, ha hosszabbra nyúlik:D) A kilók annyira nem érdekelnek, inkább a centik.

Főként arra lennék kíváncsi, hogy milyen mozgással lehetne ez alatt az 1 hét alatt minél több zsírt leadni, de a problémám az, hogy a kocogás nagyon unalmas.Tehát ha valami tánc, vagy egyéb mozgásforma is tapasztaltan jó, akkor szeretettel várom őket és ezek mellett, ha van, a kiegészítő étrendet, okos tanácsokat:)

Előre is köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook