Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lakodalom fórum

Lakodalom (beszélgetős fórum)


8. aithra (válaszként erre: 7. - Ada12)
2009. máj. 12. 09:31
Szeptember 19-én egy csodás helyen. Ha gondolod nézd meg a képeit: www.varszallo.hu
2009. máj. 7. 09:44

Egyébként konkrét feladatok nincsenek. Mindenki magának alakítja a programokat. Ti döntitek el mikor lesz a polgári, a templomi (ha lesz) a vacsora, lesz-e vőfély stb. Ha van vőfély Ő általában mindent megold (jól kell választani).

Ha vannak feladatok, játékok azt elvégzitek, de emiatt szerintem ne aggódj. Minden rendben lesz.


A hivatalos résznél persze vannak fix elvégzendő dolgok, de ezeket el is mondják Nektek ott.


Mikor lesz a Nagy Nap?

2009. máj. 7. 09:42

A legfontosabb feladatod az, hogy jól érezd Magad. Ezt vedd komolyan :)

Azon a napon már csak ez számít. Persze biztosan fogsz izgulni, h minden rendben menjen, de utólag bánni fogod, ha ezzel töltöd ez az időt. Ez a Ti napotok legyen olyan amilyennek szeretnéd.

2009. máj. 3. 07:34
A saját esküvőm lesz, és az érdekelne, hogy nekem, a vőlegénynek, esetleg a vendégeknek mik a feladataik? Mi az ami előfordulhat, vagy számíthatok rá?
2009. máj. 2. 18:53
Hat ez igy eleg keves info, igy senki nem tud igazan segiteni neked! Fejtsd ki egy kicsit bövebben...
2009. máj. 2. 18:48
Pontosan kire gondolsz? Menyasszony, vagy vendég?
2. bared (válaszként erre: 1. - Aithra)
2009. máj. 2. 18:43
a tiéd lesz, vagy valakiébe mégy?
2009. máj. 2. 18:40

Lagzi előtt állok, de igazából nem tudom, hogyan is fest egy ilyen esemény, kinek mi a dolga? Szeretnék ebben a témában segítséget, ötleteket kérni!

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook