Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceglédiek csevegjünk fórum

Ceglédiek csevegjünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
7531. tari
2011. aug. 27. 23:10

Sziasztok!

Mi sem voltunk nyaralni :( de itthon legalább pihentünk egy kicsit :))

7530. c7a878c6b5 (válaszként erre: 7521. - Ee7835cc73)
2011. aug. 27. 22:50

Halihó!

Én fővök a saját levemben.... Nyaralás nincs, ahogy pénz sincs... Majd egyszer lesz! Most lakást csinosítgatok, ha már egyszer megadatott:))

7529. ee7835cc73 (válaszként erre: 7528. - 244bb64f10)
2011. aug. 27. 21:12
Hát én még nem voltam mert számunkra megfizethetetlen:(De örülök ha jól érezted magad:)
2011. aug. 27. 21:11
Voltam a Ceglédi gyógyfürdöbe eddig háromszor,de szuper volt.Köszönöm nektek CEGLÉDIEK:)
7527. ee7835cc73 (válaszként erre: 7525. - 7a44ea564a)
2011. aug. 27. 21:09
Jól van na csak gondoltam a többiekkel is megosztod a nyaralás részleteit:))))
7526. ee7835cc73 (válaszként erre: 7523. - 7a44ea564a)
2011. aug. 27. 21:07

Na azé nem kéne mindenkinek tudni,hogy hol szoktunk részegedni:))))

Oké nekem jó a holnap este:)

7525. 7a44ea564a (válaszként erre: 7524. - Ee7835cc73)
2011. aug. 27. 21:03
Mintha mondjuk a telefonban is nem meséltem volna :DDD Amúgy is majd holnap este kapsz bővebb beszámolót :D Ami késik nem múlik, és végre szót is tudunk váltani :]
2011. aug. 27. 21:01
Na ez 1 rövid és tömör élménybeszámoló volt:DDDD
7523. 7a44ea564a (válaszként erre: 7516. - Tinamama)
2011. aug. 27. 21:00
Köszönjük szépen, ha írhatok barátosném nevében is :)) Naná ,hogy találkozunk :)) Barátosném holnap este akkor szab.tér? :DDD
7522. 7a44ea564a (válaszként erre: 7521. - Ee7835cc73)
2011. aug. 27. 19:29
Balatonalmádi, és Budapöst :)) Hát épp elég is volt a nyárból, mindjárt itt az óvoda :D Amit azért nem annyira bánok már :))
2011. aug. 27. 12:09

Ki merre volt nyaralni az idén?

Móni,Zsuzsi nagyon rég írtatok ide mi van veletek?

2011. aug. 26. 17:38
Eszméletlen meleg van még jó hogy fúj a szél így kicsit elviselhetőbb most már mert napközben még a szél is perzselő volt szinte.Gyerekek most kint játszanak az udvaron végre árnyék van,csináltam nekik egy kis dagonyát(mint a malacoknak:))).Szépen fognak kinézni,de hagy játszanak van víz meg szappan ami csodákra képes olykor:)
7519. ee7835cc73 (válaszként erre: 7518. - Tari)
2011. aug. 24. 14:40
Köszi Tari.Ma már jobban van csak a hasa fáj,de azért mert alig eszik,nincs étvágya:(
7518. tari
2011. aug. 24. 08:37

Sziasztok!


Hannának jobbulást kívánok!

2011. aug. 23. 21:55
Hannám sikeresen lebetegedett:(Még a múlt héten kezdődött nála sok tüsszögéssel és hőemelkedéssel,de csak estére volt bágyadt napközben vígan szaladgált.Vasárnap már egészen jól volt csak a torkát fájlalta,de hétfőre belázasodott.Torok és mandulagyulladása van,ma alig evett ami azt eredményezte,hogy egész nap fájt a gyomra.Este azért evett pár falatot és elmúlt a gyomor fájása meg a torka sem fájt annyira.
7516. tinamama
2011. aug. 22. 06:43

Sziasztok!

Denny örülök hogy jól telt a nyaralás!Mi nem megyünk sehova,mert festünk,meg hát ez a meleg...Már előre féle tőle!Anci,valóban igaza van Dennynek abban,hogy aki akar,és úgy érzi jó a társaság,úgyis ittmarad,ha nem akkor továbbáll.Én sem ismerem még őket személyesen,de ami késik,nem múlik..A képekről megismerem őket,többször láttam már Dennyt és Kókuszt is a gyerekekkel,de még nem volt alkalmunk beszélni,így is nagyon szimpik!

A celédimami viszont tényleg egy olyan fórum ahol nem nagyon történik semmi....Itt viszont annál több,elmondhatod az örömödet,bánatodat,ha tudunk segítünk!Ne vedd bántásnak ezeket a sorokat,mi szeretettel fogadunk mindenkit aki idetéved.Én sem lennék itt ha annak idején nem fogadtak volna így!! Köszi!

Denny ha nem kapnám a gyvt-t az enyémek se ennének benn az ovinan meg a suliban...

7515. ee7835cc73 (válaszként erre: 7508. - N-anci)
2011. aug. 21. 21:37

Anci az biztos hogy nem vagyunk sokan és nem is az a célunk hogy embereket toborozzunk ide.Mi itt jól érezzük magunkat szinte mindenki ismeri a másikat személyesen is rajtad kívül.Itt ismerkedtünk meg a fórumon és azóta már barátságok is szövődtek.Amúgy eredetileg nem ez volt a fórum címe hanem ceglédi babázók mert éppen Áronnal voltam pocakos amikor indítottam a fórumot és ezért is vannak itt mind gyerekes anyukák.

Mi mindenkinek készségesen válaszolunk ha kérdez valamit és ha van kedve akkor marad itt és beszélgetünk,ismerkedünk,de ha nem akar velünk barátkozni akkor nem erőltetjük,de eddig nem utáltunk senkit sem ki a fórumról.Nem akarunk senkit sem szóval tartani,ha akar marad ha nem tetszik a szövegünk és a stílusunk akkor nem muszáj többet írnia nem marasztalunk senkit.Van akinek csak 1 kérdése van aztán többet nem is néz be ide,de ez az ő dolga.

Téged viszont nem ismerünk és úgy veszem észre,hogy nem is akarod,hogy megismerjünk.Mi minden kérdésedre válaszoltunk eddig,te viszont kitérsz mindig a válaszadás elől,ha kérdezek valamit tőled,legalábbis nagyrészt kitérsz előle.Szinte alig tudunk valamit rólad,még fényképet sem tettél fel magadról meg a családodról.Állandóan csak piszkálódsz,hogy kevesen vagyunk,de ha neked ez nem tetszik akkor miért írsz ide?Menj akkor éleszd fel az imamit és írj oda,ha már mindenáron oda akartál áthívni minket.Itt egészen jó barátias a légkör és ha szeretnél hozzánk csatlakozni akkor legyél te is közvetlenebb és engedd,hogy megismerjünk esetleg találkozhatunk is játszótéren vagy valahol a városban.De ha te nem akarsz barátkozni akkor mi sem tehetünk ennek érdekében semmit sem.Ez csak rajtad múlik.

Amúgy jó nyaralást még amennyi hátra van belőle:)

7514. ee7835cc73 (válaszként erre: 7510. - Tari)
2011. aug. 21. 21:02

Tari nagyon ügyes már a nagylány,hogy nem kér pelust,majdcsak el fogja hagyni éjszakára is.

Amúgy mi is voltunk Szilvásváradon és nagyon szuper volt.A lányok szaladtak felfelé az ősember barlangjához apjuk meg loholt utánunk Áronnal a karjában és morgott nagyokat,hogy ő ide nem jön többet nem teherhordó ő:))))))Felfelé kisvonattal mentünk lefelé már gyalogoltunk és jól el is fáradtunk,de nagyon élvezték a gyerekek meg mi is:)))

7513. ee7835cc73 (válaszként erre: 7509. - Ancsyangel)
2011. aug. 21. 20:56
Ancsy örülök,hogy jól vagytok,nagyon aranyos a legkisebb,Kíra meg már egy igazi kis hölgy:)))
7512. ee7835cc73 (válaszként erre: 7505. - Tinamama)
2011. aug. 21. 20:54
Én olvastam valahol róla hogy most szeptemberben utalják a gyermekvédelmit meg Linda is mondta.Minket sajnos ez nem érint mert nem kaptuk meg mivel egy kicsivel több a az össz jövedelmünk,de az már nem érdekli őket,hogy a férjem fizetése ráment most is a hitelre így szeptembertől a gyerekek megint nem tudnak bent ebédelni az oviban mert nem tudjuk fizetni az étkezésüket.
2011. aug. 21. 17:23

Sziasztok!

Haza érkeztünk bár nem sok kedvünk volt haza jönni:)Nagyon jól éreztük magunkat szuper volt minden.Majd a naplómba leírok mindent.

7510. tari
2011. aug. 18. 09:02

Sziasztok!


Denny jó pihenést az egész családnak!


Tina Én úgy veszem észre, hogy a pénzügyekkel kapcsolatban nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy Neked, Nekem vagy bármelyik kevés pénzért dolgozó embernek a segítségére legyenek!Ez van ilyen világban élünk és félek, hogy csak rosszabb lesz!


N-anci Azok akik csak bekukkantani szeretnének a fórumba szerintem nem sokat lehet hozzájuk szólni!Annó Én is beköszöntem és próbáltam "beszélgetni" a többiekkel!

Ha valakit érdekel a fórum akkor nyugodtan írjon be témákat és hozzászólunk, aztán a végén észre sem vesszük és máris "beszélgetünk" már amennyire van rá időnk!Az is előfordul, hogy csak napokkal később reagálunk egymás írálmányaira!


Ancsy!Szoktam ám nézni a képeket!Nagyon édes a Pöttyöd :)) Biztos nehezen lehet megszokni, hogy 2picike van!A babakocsi nagyon jó pofának tűnik!


Amúgy Mi jól vagyunk!Most is csak azért van idő írni mert nem dolgozom és a kisasszony is bölcsiben van!Képzeljétek pelus már csak éjszakára kell!Nagyon örülünk neki mert amellett, hogy a gyereknek is jobb a pénztárcánkat sem terheli meg annyira a pelus ára :)


Szép napot Mindenkinek!

7509. ancsyangel (válaszként erre: 7395. - Ee7835cc73)
2011. aug. 16. 18:14
Sziasztok! végre ideértem :) kezdek belerázódni a dolgokba ti hogy vagytok?
7508. N-anci
2011. aug. 16. 16:03

Sziasztok! Elment az eszünk és a Mátrából levonatoztunk a Balcsira a kollégámhoz:))) Most szieszta van, netezek a nyaralóban a munkatársaimmal:))) szuper - remélem ti is élvezitek:)))

Jut eszembe: nem vagyytok vmi sokan ebben a fórumban, és eléggé bensőséges itt a légkör - no jó, az italozásos részeken jókat kuncogtam:) pedig a címe: Ceglédiek, Csevegjünk! valahogy azokhoz is kéne szólni, akik csak idekukkantanak, de nem tudnak semmit se hozzákukkanttani, a betévedő kérdezőket meg nem tudjátok szóval tartani...

A google keresőben nagyon jó helyen vagytok ám!!!:)

Na pusszantás, remélem nem találkozunki itt csak ősszel:))

7507. tinamama
2011. aug. 15. 21:23
A nyaralóknak kellemes nyaralást,a többieknek szép napot!
7506. tinamama
2011. aug. 15. 19:43

Most ugyan nem létszükséglet ez a pénz (a múlt hónapban nem ezt mondtam volna),de számítottam rá és még csak egy sajtpapírt se küldtek volna,hogy te marha ne számíts rá csak szeptemberben...

Ennyit a hivatali hozzáállásról...

7505. tinamama
2011. aug. 15. 19:14

Hát csajok,ma eldurrant egy kicsit az agyam...

Már a múlt héten is vártam a postást,hogy hozza a gyermekvédelmit.Ma felhívtam őke,meséljék már el hol tart a pénz.Közli velem az ügyintéző,hogy az idén a határidőt eltolták egy hónappal,így csak augusztus elején nézték meg hogy kinek jár,az államtól még most érkezik meg az utalás,igy csak a hónap végén,vagy szeptember elején utalják a pénzt.

Hát kösz...Még jó hogy más forrásból be tudtam vásárolni a gyerekeknek az iskolaszereket.Mi van azokkal akiknek csak ez a pénz van arra hogy az iskolába bevásároljanak?

Remélem decemberben nem ez lesz,különben a Jézuska se tud csak januárban jönni...

2011. aug. 15. 15:40
Akkor én is lelépek pár napra,nem tudom mikor leszek legközelebb mert apa ma elviszi a gépet szervizelni,de lehet hogy vasárnapra kész lesz.
2011. aug. 14. 15:17
Na ahogy nézem még éppen kifogjuk jövő héten az utolsó nyári hetet a nyaralásra aztán egyre hűvösebb lesz.Jön az ősz:(((
2011. aug. 13. 21:46
Csajok adjatok már ötleteket,hogy mit vigyünk a rokonoknak ha megyünk nyaralni hozzájuk?A fiatalok olyan idősek mint mi és a srác szüleinél laknak szóval nekik is illene valamit vinnünk.Gondoltam kávéra meg valami alkoholra mert a srác szereti a pálinkát,de nagyon nem akarunk bevásárolni drága dolgokkal mert akkor meg a nyaralásra nem jut pénzünk.
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook