Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ceglédiek csevegjünk fórum

Ceglédiek csevegjünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
7621. maresz86 (válaszként erre: 7620. - Tinamama)
2011. szept. 18. 19:08
Hát én is észrevettem ezt...:)hova lettetek?
7620. tinamama
2011. szept. 18. 15:46
HAHÓÓÓÓ MINDENKI ELTŰNT ?????????
7619. tinamama
2011. szept. 11. 22:51

Köszi a gratulációt!

Denny! Sorrendben: Fruzsi,Szabolcs,Kristóf

2011. szept. 11. 21:37
Nagylányom szerelmes...újra:)))Csak most másba.Ádám ugye elment iskolába,de 1 hét sem telt el az ovikezdés óta már meg is van az utódja Koppány személyében:)))Már szinte követni sem tudom az eseményeket :))))
7617. ee7835cc73 (válaszként erre: 7615. - Tari)
2011. szept. 11. 12:56
Akkor lehet,hogy hamarosan rendeződni fog a dolog.Megszokja az új gyerekeket és a bepisilés is elmarad.
7616. ee7835cc73 (válaszként erre: 7613. - Tinamama)
2011. szept. 11. 12:55
Akkor ezek szerint ma 6 éves a legkisebb?Boldog szülinapot neki! :)))Hogy is hívják a gyerekeidet?Lehet,hogy írtad már régebben csak nem emlékszem rá.
7615. tari (válaszként erre: 7611. - Ee7835cc73)
2011. szept. 11. 08:44

Sziasztok!


Igen vissza raktam és van is benne pisi!

Szerintem kezd rendeződni a dolog mert a bölcsiben már 2alkalommal nem pisilt be alvás közben és a pelusban is max. egy adag van!Pár napja az ágy szó szerint úszott a pisitől, ez már haladás hogy a pelusban csak kevés van!

7614. tari (válaszként erre: 7613. - Tinamama)
2011. szept. 11. 08:41
Gratulálok :)
7613. tinamama
2011. szept. 11. 05:18
Hat éve ezen az éjszakán 01:10-kor lettem három gyermekes édesanya...
7612. tinamama (válaszként erre: 7610. - Tari)
2011. szept. 10. 23:02

Sziasztok!Tari szerintem biztosan ez az oka a bepisilésnek.A gyerekek lelke nagyon érzékeny,főleg az ilyen szituációkra amikor megváltozik a környezetük,a biztos emberek,gyerekek eltűnnek.Ha megszokja az új gyerekeket,biztosan elmúlik a bepisilés.Az én lányomnak meg a nagyobbik fiamnak 6 éves korukig volt ilyen gond,majdnem minden éjjel.A doki szerint mivel szervi oka nem volt,valószínűleg hormonális ok miatt volt.A pici fiam pedi még nem volt kettő amikor nem kérte a pelust...Akkor volt az az iszonyatos 42 fokos meleg,gondolom már nagyon kényelmetlen volt neki emiatt dobtuk el nappalra,pár hét múlva már éjjelre se kellett:))

Denny vigyázz magadra,nálunk is megjelent ez a betegség,igaz csak hasfájás meg hányinger formájában és úgy néz ki nem is lesz több:))

Maresz csak óvatosan a pakolászással meg a festéssel (ez csak szabad levegőn és nagyon rövid ideig!!)Még most pihenj amíg lehet,a babaszoba meg majd kész lesz!Mindenkinek jó éjszakát!!!

2011. szept. 9. 14:55
Tari végül mire jutottál tegnap este?Ráadtad a pelust?Bepisilt éjszaka Szandra?
7610. tari (válaszként erre: 7609. - Ee7835cc73)
2011. szept. 8. 21:41

Nem tudom, hogy traumának éli e meg hogy a régi társak oviba mentek, újak jöttek hozzá és egy másik kislányhoz mert csak ők ketten maradtak, de erre már mi is gondoltunk.Nem hinném, hogy fel van fázva!

Ma a sógornőm azt mondta, hogy ne adjam vissza de baromira félek, hogy vesemedence gyulladást kap mivel én is annyira fáradt vagyok, hogy nem bíztos, hogy felébredek átöltöztetni stb. és akkor reggelig fekszik a pisijében!

7609. ee7835cc73 (válaszként erre: 7605. - Tari)
2011. szept. 8. 17:16

Hú hát nem egyszerű az eset.Nincs felfázva vagy nem érte valami trauma a bölcsiben?Nem történt valami új dolog amihez esetleg nincs kedve vagy nem szeret csinálni?

Evelinnél is volt ilyen anno,de ő fel volt fázva és éjszaka mindig bepisilt ezért én adtam rá pelust,de aztán a 2. száraz éjszaka után újra lekerült a pelus és nem volt semmi baj belőle.

7608. maresz86 (válaszként erre: 7606. - Tari)
2011. szept. 8. 16:49

Szia!

Persze közben pihengetek is.Nagyon ügyes lehetsz hogy egy akkora képet bevállaltál saját kezűleg.Én majd unokatesómat kérem hogy fessen valamit majd a falra...családban ő aki tud ilyeneket,mert művészeti suliba is jár,szóval majd ha itthon lesznek és adott lesz hozzá minden akkor majd jön és csinálja...

7607. maresz86 (válaszként erre: 7604. - Ee7835cc73)
2011. szept. 8. 16:45

Hát igen elég nagy melóban vagyunk....Először nálunk fog lenni a pici.Nem is lesz kész a szobája sztem mire szülök.Arra kíváncsi leszek majd milyen lesz vele együtt...de remélem hamar megbirkózunk a feladattal.

Jobbulást neked...egyél mindig időben ha attól jobban vagy,ne hanyagold el ,mert az gyengít le akkor a legjobban:)

Én is sokszor járok a lidl-be,nincs messze..:)

7606. tari
2011. szept. 8. 16:37

Denny örülök, hogy jobban vagy!


Maresz akkor jó nagy melóban vagytok, azért a pihenésre is szükség van :)) Szandra szobájába saját kezűleg rajzoltam fel és festettem a Szépség és a Szörnyetegből egy képet ami kb. 1,5m hosszú és 1,8m magas!

7605. tari
2011. szept. 8. 16:32

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni!

Szandra ahogy elkezdett pelus nélkül aludni az első 3éjszaka nem is pisilt be,de azóta már lassan 1hete minden éjszaka bepisil éjszaka sőt a bölcsiben a délutáni szundi közben amit itthon nem csinál!A kérdésem az lenne, hogy szerintetek tegyem éjszakára vissza a pelust?Ugyanis azt hallottam, hogy ha már egyszer levettem róla akkor már ne tegyem vissza de félek, hogy megfázik mivel ma és tegnap éjszaka is nagyon hideg volt a bőre mert a pisis ruhában és ágyneműn aludt!Éjszaka átöltöztetem de ezt én nem tarom jó megoldásnak!

Szerintetek mit csináljak?Ti hogy csináltátok a nagyobbakkal?

Amúgy azért hagytuk el a pelust mert balhézott mikor rá akartam adni!

7604. ee7835cc73 (válaszként erre: 7603. - Maresz86)
2011. szept. 8. 14:54

Akkor ti is nagy munkában vagytok.Lesz ott még mit csinálni,tudom mi is benne vagyunk nyakig.Már az 1. naptól ahogy hazaviszitek a picit a saját szobájában fog aludni vagy még 1 darabig a ti szobátokban?

Én továbbra sem vagyok túl jól,de csak mert legyengültem a pár nap alatt,most próbálom összeszedni magam,de még ma sem nagyon tudtam mit kezdeni magammal délelőtt.Most már valamivel jobb hogy ettem pár falatot úgyhogy ha az idő is úgy akarja elszaladok a Lidlbe valami kaját venni.

7603. maresz86
2011. szept. 8. 14:32

Sziasztok!

Mi újság itt?

Denny jobban vagy már?Minden oké?Voltál dokinál?


Nekem is van pár dolgom most,de pihenéssel meg szoktam szakítani,szóval nem szakadok meg.Csináljuk a babszobát,de azért nem haladunk vele olyan gyorsan,mert párom is dolgozik ugye,és csak néha tudja csinálni,na meg pénz bajok is voltak ami miatt nem ment olyan gyorsan,de hát ez van.Jelenleg ott tartunk,hogy a glettelés megvan,azt csiszolom le kicsit simábbra nemsokára,meg tegnap az ablakokat festettem le,ma jönnek az ajtók.Meg a csiszolás,mert azt csak épp elkezdtem,aztán leporolás meg kis összetakarítás se ártana.Délelőtt a mennyezetet hungarocelezte párom ,de az is lassan halad,de majd csak kész lesz.Majd veszünk festéket is nemsokára,meg szőnyeg kell majd,meg sok apróság még a tetejéhez is kell.Na majd még jelentkezem.

2011. szept. 7. 21:33
Na estére már jobban lettem úgyhogy valószínű megmaradok:)Holnapra sok dolgom lenne nem is tudom hogy birkózok meg ekkora feladattal:)De majd szakítok időt mindenre,ha lesz rá energiám.Mert mára nagyon leamortizálódtam.
2011. szept. 7. 14:22
Kérdezi az apjuk a lányokat,hogy mi volt az ebéd.Evelin csak hebegett hogy valami kocka leves a Hanna már sorolta is,hogy laska leves és székely káposzta,ő mindig tudja mi az ebéd:)Aztán apjuk megjegyzi viccesen Evelinnek,hogy szegényke milyen sovány:)))Aztán megkérdezi tőlük,hogy megették-e az ebédet erre Evelin válasza:Háááát megettem a levest,de a második félét már nem tudtam megenni amit másodjára adtak:))))Szegénykém mert olyan kis "soványka" nem is tudom hova fért volna belé 2 adag székelykáposzta:)))))
7600. 7a44ea564a (válaszként erre: 7599. - Ee7835cc73)
2011. szept. 7. 13:58
wehehhe akkor nálatok is ilyen gyanús ebédek vannak :DDD Nálunk is ilyesmi menű van :D Ma pl főzelék volt... (székelykáposzta)
7599. ee7835cc73 (válaszként erre: 7598. - 7a44ea564a)
2011. szept. 7. 11:57

Na majd bedobom a tescos szatyorkámba oszt megyek az oviba aztán ha rámjön akkor csak előveszem és rácsücsülök:))))

Igen rakott karfiol volt meg a Hanna szerint rakott leves karfiollal:)))

7598. 7a44ea564a (válaszként erre: 7597. - Ee7835cc73)
2011. szept. 7. 11:48
Úgy biza, beledobod egy szatyorba és ha kell csak előveszed:)) Barátném valahogy majd lesz, tudod úgy sosem volt ,hogy valahogy ne legyen :D Nálatok is Lecsó volt tegnap az oviban? :DDDD Mert a fiúk azt mondták az volt , ma nézem, hogy rakott karfiol o.O :D
7597. ee7835cc73 (válaszként erre: 7596. - 7a44ea564a)
2011. szept. 7. 11:37

Kösz:)))Bilink nekünk is van,de most vigyem magammal ha megyek valahová????Vagy hogy gondoltad?:)

A lányoknak is tetszik főleg,hogy ott ebédelhetnek és a Hanna kérdezi is minden nap,hogy anya ugye holnap is ott ebédelhetünk?Hát még ebben a hónapban ott esznek,de a jövő hónapra már nem biztos,hogy finanszírozni tudjuk:(

7596. 7a44ea564a (válaszként erre: 7595. - Ee7835cc73)
2011. szept. 7. 11:33
Ha gondolod egy elfekvő bilim még van! :$ :)) Jobbulást! :) Fiúknak is tetszik az ovi, még a morcos óvónéni is mosolygott eddig a héten , és már szerda van! :D
2011. szept. 7. 11:01

Áááá most meg elkapott a hasmenés úgyhogy ugrott a játszóház is:(Nem merek elindulni sehová mert biztos szaladnom kell:))Étvágyam sincs,de ennek legalább meg van az az előnye,hogy 1-2 kiló lemegy rólam.

Áronnal sem tudom mi van tegnap óta.Tiszta hiszti a kölök és délelőtt 11-kor már aludt.Ma meg 10:30-kor bealudt a karomban,csak így meg este is hamarabb lesz álmos úgyhogy felkészülhetek rá,hogy 5 órától kezdve itt hiszti lesz megint.

Lányoknak tetszik az ovi...még,de Evelin nincs kibékülve az új óvónénivel.Azt mondja túl szigorú és állandóan kiabál velük,na szép év elé nézünk:S

7594. tinamama
2011. szept. 7. 06:36

Mára elköszönök,mert nemsokára itt a főnököm...

MIndenkinek szép napot,Denny neked jobbulást!

7593. tinamama (válaszként erre: 7588. - Maresz86)
2011. szept. 7. 06:35

Hát a netezés annyiból áll,hogy megnézem az e-maileket,receptet keresek,de az hogy chat-eljek,azt már nem merem..:)A szexoldalak nézegetéséről annyi,hogy az ilyen jellegű oldalakat ha akarná se tudná nézni,mert nem enged hozzáférést:))Az online játékok is ilyenek.Már egy ideje lekorlátozták,gondolom amiatt hogy egy páran sűrűn látogattak ilyeneket..

Hát a kórház az mindenkinek más élmény,én mivel ott dolgoztam másképp láttam dolgokat,meg ismertek is.Az első kettőnél kaptam külön szobát, a harmadiknál nem de igy sokkal jobb volt,volt kivel dumcsizni,meg hülyéskedni.Hárman voltunk akiknek a harmadik született,és szoptatáskor egymáson röhögtünk,kinek görcsöl jobban a hasa,milyen képeket vágunk...XD Ha tehetném még kettőt szülnék...

7592. maresz86 (válaszként erre: 7591. - Ee7835cc73)
2011. szept. 6. 17:20

Szegény.Jobbulást kívánok!Remélem hamarosan elmúlnak a tüneteid.

Hát igen azóta lehet többet tud kicsivel erről arról az Anna,de most sem mondanám hogy sokat tud.Csak azóta sok embere volt már és betanulta a dolgokat.Az viszont gáz hogy nem megy ki sosem.Hozzám elméletileg jövő héten akar jönni.De közben meg hívott jövőhétre is hogy menjek hozzá.Szóval az ő kijöveteléből nem biztos h lesz vmi,de mindegy.Az meg igaz,hogy a gyereket kéne látnia,meg iylesmi és nem téged.Na mindegy.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook