Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegen nyelvű e-mailek.... fórum

Idegen nyelvű e-mailek.... (beszélgetős fórum)

2009. máj. 3. 06:34

Volt a közelmúltban, hogy napi 50 ilyt kaptam.

A legérdekesebb az amikor úgy jön mintha saját magamnak küldtem volna.

2009. máj. 2. 13:44

Spamokat, és " kínainak " tűnő ismeretlen, és semmitmondó témájút törlöm azonnal. Persze a kukából is végleges törlésre kattintok.

Egy két címre én is írtam " Legyenszives abból a címlistából törölni " !!!

7. 9c8432d068 (válaszként erre: 6. - Bared)
2009. máj. 2. 13:17
Köszi az ötletet.
6. bared (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2009. máj. 2. 13:13
én ezt nagyon egyszerűn megoldottam..kiírtam msn-re skype-ra, és ahonnan ilyen levél jött, küldtem egy sablon dumát, amit előre megírtam, elmentettem word-be... senki nem jelezte eddig, hogy megsértődött volna, és meg is szűntek az iylenek, most már csak olyat kapok ami esetleg érdekel is, és csak az én címem van benne, ami nagyon nem mindegy...
5. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - Bared)
2009. máj. 2. 13:07

Ez egészen kézzelfogható magyarázat. Nem valami vigasztaló dolog.

A továbbküldős dolgok segítik ezek szerint az ilyen lehetőségeket mások számára.

Nagyon bosszantó tud lenni,és nem tudom,mit tegyek ellene.

4. bared (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2009. máj. 2. 13:02
több tonna jön...egyszerűen lelopják oldalakról a címeket, ahova regisztrálunk, vannak akik sajnos kereskednek vele, és a leglehetetlenebb dolognak azt tartom, amikor fwd:: levél jön, és már millió embernek eleve benne az emailcíme(( a múltkor már kiírtam az msn-emre, hogy ha még 1szer olyan levelet küldenek szét, amiben benne a címem, vagy olyat kapok, amiben több tonna van, automatikusan az illetőt még az életemből is törlöm.... rengeteg kémrobot működik enélkül is a neten((
2009. máj. 2. 13:01
Okát nem tudom, én is szoktam kapni és rögtön törlöm, mert virus is lehet benne.
2009. máj. 2. 13:01
persze :) viagrát árulnak és vírust tartalmaznak .... ajánlatos password-ot cserélni! erre akkor jöttem rá, amikor a saját nevemről is kaptam ilyet! :)))))
2009. máj. 2. 13:00

Pár hete naponta 5-6 angol nyelvű e-mailt kapok,ami egyenesen a levélszemetek közé jön be.

Természetesen nem nyitom meg őket,hanem törlöm.

Veletek is szokott hasonló történni?

Mi lehet ennek az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook