Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a tweeze, vagy a wizzit nevű szőrtelenítőt? fórum

Használta már valaki a tweeze, vagy a wizzit nevű szőrtelenítőt? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 14. 19:01

Sajnos vettem ....:(

Hangja mint egy traktoré...másra nem is jó csak zúg...:(

Egy pici (borsószemnyi) epilálófej kergeti a szőrszálat...

Nekem nem jött be:(

Felesleges pénzkidobás.

2009. okt. 16. 13:52

Sziasztok!

Anyukám rendelt Tweeze-t nemrég, neki bevált arcszőrtelenítésre, pedig ő érzékeny bőrű. Kevésbé fáj, mintha gyantázná. Gyökerestül tépi ki a szőrt, valószínű, hogy ritkul is majd. Tapasztalatai alapján én is fellelkesültem :)

2009. jún. 9. 18:20
Nem szabad megvenni,én is megvettem,de semmit nem ér.Minimális szőrszálat szed ki,de az is lehet hogy semmit,ugyanis csipesszel kell mindet kiszednem.Csak pénz kidobás.Nagyon bánom hogy megvettem.
6. 07e4d2b91a (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. máj. 3. 10:51
Szerintem nem éri meg olyat megvenni, ami csak egyenként szedi ki a szőrt...Sokáig bajlódnál vele. Talán egy sima epilátor kéne neked, biztos van kisebb fejjel is.
5. bared (válaszként erre: 4. - 07e4d2b91a)
2009. máj. 2. 21:11
nekem az arcomon erős feketék nőnek hormonzavar miatt, nem tudom azzal megbirkózna-e...(( gondolom ez egy sima epilátor, csak egy pici fejjel...
4. 07e4d2b91a (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. máj. 2. 21:02
Nem volt erős neki, a karján is csak pihék vannak, azon próbálta meg Én is azon. De 1-2 szálat kiszed a sorból, többi ottmarad. Pedig elvileg azt mondják, bikinivonalra stb jó, de egyenként szedje ki? :(
3. bared (válaszként erre: 2. - 07e4d2b91a)
2009. máj. 2. 18:16
köszi szépen a választ...hát nem vagyok boldog attól, hogy ez sem jó(( neki mennyire volt erős a szőrzet az arcán?
2009. máj. 2. 16:31
A Wizzit -et megvette egyik ismerősöm, kipróbáltam Én is. Nem szedi ki a szálakat egyszerre, csak egyenként...Nem igazán hatásos.
2009. máj. 2. 12:57
érdekelnének a tapasztalatok, érdemes-e rá beruháznom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook