Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bárányhimlös vagyok, 12hetes, keresem azok jelentkezését, akiknek van tapasztalatuk ez irányban. fórum

Bárányhimlös vagyok, 12hetes, keresem azok jelentkezését, akiknek van tapasztalatuk ez irányban. (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 17. 13:29
Gondolom, már megvan a baba. Minden rendben volt a terhesség alatt?
2009. máj. 2. 13:11
Az egyik ismim is így volt, és ő csak 10 hetes volt. Azóta megvan a baba is, és kutya baja:) Szerintem nem lesz gond, mert az 1. harmadon már túl vagy, de azért dokiddal konzultálj.
6. edoi
2009. máj. 2. 11:52
Szakemberhez,genetikai profhoz már fordultunk szóval ezirányu info megvan.Nekem azok jelentkezésére lenne szükségem akik hasonló idöben(trimeszterben)lettek bárányhímlösek.Köszönöm!
2009. máj. 2. 11:44

esetleg ezt meg tudod nézni:

[link]

2009. máj. 2. 11:40

Kedves leendő kismama!


12 hetesen ilyen gyermekbetegséget elkapni nem tudom felnőtteknél hogyan zajlik le. Mindenképpen ajánlom fordulj szakorvoshoz. Nálam a gyerekeknél jelentkezett, de kapható mentholos hintőpor a patikában azt használtam és meggyógyultak tőle.


Üdvözlettel: Anyuci91

2009. máj. 2. 11:38
a harmadik hónaptól nem sok kockázata van egyébként a dolognak, bár a lappangási idő elég hosszú előtte, 2-3 hét... mindenképpen konzultálj a kórház genetikusával, ő megnyugtat majd
2009. máj. 2. 11:34
nem is értem amit írsz...nem volt annyi esze a nőgyógyászodnak, hogyha még nem voltál, hogy beadja a teherbeesésed előtt néhány hónappal a védőoltást???ez hihetetlen....
1. edoi
2009. máj. 2. 11:32
Bárányhimlös vagyok 12hetes, keresem azok jelentkezését akiknek van tapasztalatuk ez irányban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook