Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dávidka születése fórum

Dávidka születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dávidka születése

2009. dec. 22. 08:42

A lányom is hat ujjal született,de csak a bal kezén.(Már 12 éves :O,elrepült az idő)

Ő is nagy szám volt a kórházban.Neki először elkötötték,leszáradt az a rész amin a köröm is volt és ami megmaradt azt egy éves kora után altatásos műtét során levették.Egy pici heg maradt csak,de szokta újságolni,hogy ott volt a 6.ujja.

2009. dec. 21. 18:32
Én is április 13.-án szintén pénteken születtem:D
2009. máj. 6. 10:47
Köszi
6. Porc (válaszként erre: 5. - Nyecsus)
2009. máj. 6. 10:44
Aha, így már értem. Ha nem teljes értékű, rendes ujj, csak egy kis növedék. A lényeg, hogy egészséges, továbbra is a legjobbakat! :)
5. nyecsus (válaszként erre: 4. - Porc)
2009. máj. 6. 10:31

Szia Porc!

Azért szedettük le, mert az orvos ajánlotta, hiszen nem tudta használni őket. Nem volt benne csont, így használhatatlan volt. Egy kis bőr tartotta mindkettőt, és állandóan húzgálta, mikor picike volt, és féltünk, hogy leszakítja.

4. Porc
2009. máj. 4. 18:26

Gratulálok a babához, sok szerencsét a másodikhoz!

Viszont azt nem értem, kit zavar az a hat ujj? Én nem szedetném le a gyerekemről, később, ha őt zavarja, még mindig leszedethetjük, vagy levétetheti ő, ha úgy dönt...

2009. máj. 2. 14:09
huu de különles ki babátok született:-) grat!
2009. máj. 2. 13:32
Tényleg érdekes történet. Gratulálok hozzá, és sok sikert a másodikhoz is!
2009. máj. 2. 11:03
Gondoltam, megosztom veletek Dávidka kisfiam születéstörténetét. Elég furcsa a vége, de ez pont így volt jó. Bár megijedtem, de nem kellett volna.
Kívánom, minden kismamának, hogy teljék sok-sok öröme a kisbabájában, mint nekem. Én már a másodikat várom!

Ugrás a teljes írásra: Dávidka születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook