Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Zeitler Miklósról tapasztalatok? fórum

Dr. Zeitler Miklósról tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


5. 816fca07b8 (válaszként erre: 4. - Fildus)
2009. máj. 7. 23:16

szia!


már eldöntöttem,h inkább visszajárok a 11be,és a szent imrébe megyek,azt ismerem.. nyugodtabb is lettem azóta.. :)

2009. máj. 7. 22:25

A keresztlányom nála született és a bátyja is. Barátnőm meg volt vele elégedve...


Engem egyszer félrekezelt, így nagy ívben elkerültem...


Nem ajánlanám, se Őt, se a délpestit, nem hallottam túlsok jót...

3. 816fca07b8 (válaszként erre: 2. - Nicolekeg)
2009. máj. 1. 20:05
miért? lécci írd meg..priviben is jó.. kérlek... a séránál is voltam,ő nagyon nem jött be,a zeitler normális de nem ismerem,csak a terhességem óta járok hozzá
2009. máj. 1. 19:59
Én nem a Zeitlernél szülnék az tuti...
2009. máj. 1. 19:45

Sziasztok!


augban születik kislányom,most a 18-ba,dr zeitlerhez járok. szülésről még nem volt szó,lassan szóba szeretném hozni neki a témát,de érdekelne,szült-e valaki nála,vállal-e még szülést,hogyan áll a császármetszés kérdéséhez-én nyugodtabb lennék,ha az előzmények miatt/sürgősségi császár,félelem,stb/ most progizott császár lenne..


szóval akiknek van tapasztalata,lécci írjon.


a jáhn ferenc kórház is érdekelne,főleg h ha van 1ágyas szoba,az mennyi,mi van benne,és a kórtermek el vannak e zárva vagy ki-be járkálnak a látogatók..


24hetes vagyok


köszi mindenkinek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook