Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dúsabb haj. Milyen házi módszerekkel érhető el? fórum

Dúsabb haj. Milyen házi módszerekkel érhető el? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 4. 22:47

meli, savtalanítanod kellene a dúsabb, egészségesebb haj érdekében. pontosabban a szervezeted optimális pH-ját visszaállítani.


sok ilyen esetben nincs meg a megfelelő jó minőségű tápanyag-bevitel, és fel van borulva a szervezet optimális pH-ja.


természetesen nem ártana egy belgyógyászati/természetgyógyászati kivizsgálás sem, mert sokszor belül van a gubanc, de a megfelelő pH-jú, tápanyagokkal jól ellátott szervezetben nem nagyon van gubanc. :)


puszi, Nóri

5. cc6a363661 (válaszként erre: 2. - Sundance)
2009. máj. 3. 01:30

Nekem is nagyon sz@r minőségű a hajam, de Ultraerős Taft hajhabot használok, az a piros, és a kék, és attól jól formázható a haj, majd nyomok rá hajlakkot...


A hajlakk meg könnyen kifésülhető, ha szórófejes hajbalzsamot "szórunk" rá...


Abból több féle kapható, pl. a Schwarzkopf termékei, (én a GlissKur-t használom), és nagyon jó...

2009. máj. 2. 03:55

Igazából tényleg nem sokat otthoni praktikákkal.

Én most kölest eszem,állítólag nagyon jó diffuz hajhullásra,2-3 hónap múlva már látszódik az eredmény,akkár duplájára nőhet a hajszálak száma,ugyanis a nem aktív hajhagymák is kinőhetnek.Egy ismerősöm ajánlotta és rákerestem a neten,és hát tényleg jó rá.

Dm-ben lehet kapni fél kilós kiszerelésben,úgy kell megfőzni mint a rizst,csak nagyon hamar megfő.2 napi adagot készítek el, eláll a hűtőben,és napközben rájárok.

2009. máj. 2. 02:33
Hat nem magam miatt kerdeztem ,hanem az egyik baratnomnek nagyon vekony szalu a haja es kerdezte mit lehetne tenni...gondoltam kikerem a velemenyeteket hatha tud vki megoldast ami segit.
2009. máj. 1. 21:08

Szerintem újra kéne születni, más génekkel. Nekem az a bajom, hogy nagyon vékonyszálú a hajam. Jól formázható, de pillanatok alatt összeesik.

Vékonyszálú hajra való sampont és balzsamot használok, dehát halottnak a borogatás... :)

Te gondolkoztál már a hajfelvarráson?

2009. máj. 1. 19:30
Mit lehet tenni az egeszseges dus haj erdekeben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook