Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elégedett vagy az életeddel? Milyen célt szeretnél még elérni? fórum

Elégedett vagy az életeddel? Milyen célt szeretnél még elérni? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 13. 06:54
már semmit
2010. szept. 1. 20:33
én ro*****l nem vagyok elégedett az életemmel. Igaz van egy egészséges, gyönyörű kisfiam, de nincs munkám, se pénzem, és még a férjem is megcsalt...
16. syria
2009. máj. 2. 13:12

Szerintem kevés ember lehet 100%-osan elégedett az életével. Én olyan 80 %-osan vagyok az.

Békés, komfortos nyugdíjas kor szeretnék elérni, amiben nem lennének gyötrő anyagi gondok, viszont lennének feladatok, akár unokák körül, akár jó ízűen, nem kényszerből végzett munka területén.

15. Binky (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2009. máj. 1. 20:24
Mindenképpen indulj neki!
2009. máj. 1. 20:04

Hogy elégedett vagyok-e, erre nem lehet egyértelmüen megválaszolni. Van amiben igen, van amiben nem az életem során.

Szeretném megérni, hogy a legkisebb unokám nagykorú legyen, ő a szemünk fénye, mivel itt nőtt fel 6 éves koráig közöttünk.

2009. máj. 1. 19:59

Nos, a csodálatos férjem mellé, a nagyfiunk gyerekeit szeretném megérni, és ha nem nevettek ki, egy jó pár könyvet megírtam, és azokat szeretném valahogy kiadatni, de nincs elég merszem elindulni velük. :(


az élet többi, mondjuk úgy másokra is kedvező részét kívánom érjétek meg és el.

2009. máj. 1. 19:34
..csak részben vagyok elégedett, a gyávaságomat még nem sikerült legyöznöm, legyöznöm, hogy merjem vállani végre azt, amit a szivem szerint szeretnék, bár az életem párját már megtaláltam hozzá, de túl sokáig éltem elnyomásban, ahhoz hogy álmaimat végre éni merjem, remélem, söt tudom, immár jó úton haladok! ...csak ez a gyávaság ne lenne...
2009. máj. 1. 19:26
Nem vagyok elégedett az életemmel/életünkkel.Szeretném elérni,hogy gyermekeimet tisztességesen kiiskoláztassam,legyen szakmájuk,munkájuk.Szeretnék a jelenlegi helyzetből pozitívan kijönni,és máskénnt nekivágni az új élet felépítéséhez.
10. tina68
2009. máj. 1. 19:11

Mostanában egyre jobban.

A régi dolgokon túl kell lépni, és merni kell kimondani mindent!


Célok? Álmok!

Látni a lányaimat boldogulni, látni, hogy elérték amit kitűztek maguk elé.

Hogy ehhez minden nemű segítséget könnyedén meg tudjak adni!

Annak a férfinak a közelsége és a szerelme, aki az elmúlt időszakban kinyitotta elöttem a világot, és akit már kislányként megálmodtam magamnak! Mikor találkoztam vele, tudtam, hogy ő a másik felem és vele fogom leélni az életem.

9. Binky (válaszként erre: 4. - 656f03db60)
2009. máj. 1. 19:04
akkor én a semmiben vagyok jelneleg... adjon valaki nekem célt...
2009. máj. 1. 18:57

Jó lenne megérni,hogy unokáim megszülessenek.

Mindenkinek legyen munkája,ha akarata van a munkára.

Ebböl még jól meg is élni,na ez már talán túl szép is lenne!

2009. máj. 1. 18:56

Jelenleg az életemmel elégedett vagyok, bár az anyagi kimenetel nagyon megnehezíti (de kiét nem?).


Cél? Igen van, de jó úton haladok afelé, hogy meg is valósuljon.

2009. máj. 1. 18:47

Igen.

Szeretnék ott lenni az unokám diploma kiosztó ünnepségén!

Hosszú távú vágyaim vannak a családommal kapcsolatban.

2009. máj. 1. 18:32
Tudnék rajt még mit csiszolni,csak nem tudom,hogy álljak neki!
2009. máj. 1. 17:40
Van egy pillanat, mikor az embernek új célokat kell kitűzni. Amikor hiába voltak álmai, lerombolták, vagy már nem érdekes. Ez az átmenet a vágyak és a semmi között.
2009. máj. 1. 17:35
Éppen lett volna pár dolog amiket elszalasztottam és megbántam...
2009. máj. 1. 17:25

cél?

még boldogabb lenni,nyugalmat,és fiamból jó embert és jó életet biztosítani neki! ♥


elégedett? is-is attól függ honát nézzük... :s

2009. máj. 1. 17:21
elégedett vagy az életeddel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook