Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakható, élhető környezet. Segítségeteket kérem! fórum

Lakható, élhető környezet. Segítségeteket kérem! (beszélgetős fórum)


8. manó33 (válaszként erre: 7. - C0048dfb7e)
2009. máj. 3. 14:57
szia most tudtam csak fel jönni a netre.Nálunk a szomszéd faluban volt ez az eset úgy pár évvel ezelött,irok privin.
7. c0048dfb7e (válaszként erre: 6. - Manó33)
2009. máj. 2. 13:12

Hová tettetek bejelentést? Az a helyzet, hogy itt a legnagyobb hunyó az önkormányzat, mert szerencsétlen embert ide irányították, hogy ide építse fel. Azt mondták máshová nem adnak engedélyt.

Ez a falugyülésen derült ki.

2009. máj. 1. 17:52
Szia olvastam panaszodat,mifelénk is már volt ilyen gond.Itt disznóólat akkartak a falú közepén épiteni.Igaz a falakat és a tetőt már megcsinálták,odáig juttotak mert a szomszédok feljelenteték öket.Te se hagyd enyiben a dolgot,ha kell minden hova irjál tegyél bejelentést.Itt nálunk is ez sikerel járt.Belegondolok az a szag majd nyáron elviselhetetlen lesz.Sok sikert
5. c0048dfb7e (válaszként erre: 2. - D0b7178f40)
2009. máj. 1. 16:31

Megköszönném a telefonszámát. Privát meg tudod írni?

Még csak annyit, hogy Eu-s pályázaton nyert pénzt, de azok sem jöttek felmérni a helyzetet, oda nem fordulhatunk jogorvoslatért?

4. d0b7178f40 (válaszként erre: 3. - Eed9db221d)
2009. máj. 1. 15:11

Mifelénk is.

De a menő ügyvédek többsége sajna már a tanácsért is pénzt kér.

:(

2009. máj. 1. 15:08

*Szia!

Szerintem egy arra szakosodott ügyvédtől kérdezzétek meg.

Mifelénk tartanak ingyenes fogadóórát.

2009. máj. 1. 15:07

Forduljatok ügyvédhez mert elvileg igen is ki kellett volna kérni az engedélyt.

Ez azért nem egy lakóingatlan amit a szomszéd telken vettek meg.

Csak az ügyvédet tudom javasolni de mihamarabb.

A tanácsadásért nem kérnek többségében pénzt.

Ha nem kaptok kielégítő választ akkor szólj és a Magyar györgy számát meg tudom adni.

Ő tudni fogja mi a teendő.

2009. máj. 1. 14:42

Szeretném a segítségeteket kérni. Azon a helyen ahol lakom(község) a helyi képviselőtestület úgy hozott egy határozatot, hogy az ott élők nem is tudtak róla. Nevezetesen, hogy a legközelebbi háztól alig pár méterre, egy húsfeldolgozó üzem létesülhet. Jelenleg fel van függesztve az építési engedély, de bármelyik nap újra érvénybe léphet.

Kérdésem, hogy adhatnak ki egy ilyen engedélyt az ott élők megkérdezése nélkül? Mit tudunk csinálni, hogy megakadályozzuk létrejöttét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook