Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek Budapesten! fórum

Barátokat keresek Budapesten! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
febr. 20. 20:35

Sziasztok!


70 éves nő vagyok. Budapesten élek egyedül. Szeretek kirándulni, utazgatni, túrázni, múzeumba járni. Sajnos egyedül nem annyira élvezetes. Jó lenne ha valaki csatlakozna hozzám és tudnánk közösen programokat látogatni és szervezni. Jön a tavasz és a nyár !


Küldj üzenetet emailben, ha szeretnél te is kimozdulni és nem egyedül.(tundernapsugar5@freemail.hu)

okt. 27. 07:44
Sziasztok4 Találtam itt barátnőket ugyan de szívesen zizgek még pár emberkével:)) nos ha van kedveetek egy pesti 41 éves vak csajszival megismerkedni aki szeret jönni-menni nevetni kreatívkodni ismerkedni vagy csak úgy lenni akkor hajrá. Írj privát üzit s megbeszéljük a részleteket szép napokat.
2023. máj. 27. 16:18
sziasztok! barátokat keresek! 34 éves vagyok, egyedülálló, Budapesten élek. Nagyon szeretek kirándulni, túrázni, de jöhet a mozi, színház, random beülni valahova, nemcsak hétköznap, nemcsak hétvégén, akármikor. Hiszem, hogy kialakulhat komoly mély barátság még ennyi idősen is! Olyan jó lenne valakivel kiülni a Dunapartra, és pl. az élet nagy kérdéseiről beszélgetni hajnalig :D. Ha valakinek még aktuális itt a barát(ság) keresés, nagyon örülnék!
192. szofi43
2022. nov. 25. 04:31
Sziasztok barátnőt keresek Budapest és környéke 🙂
191. Giudetta5 (válaszként erre: 181. - Mr.Right)
2022. júl. 10. 12:23
Szia.En 35 éves laza csajszi vagyok szívesen bandaznek ha úgy van...
190. Makula
2022. ápr. 28. 14:25

Melyik nő barátkozna velem?

Középkorú, kedves, intelligens, vidám, diplomás, budapesti férfi vagyok.

Szeretek kirándulni és wellness fürdőkbe is járni.

Email: mtborabudapest@gmail.com

189. Zéfike
2022. ápr. 3. 21:35

Sziasztok! Mi egy 40-es pár vagyunk, Budapesttől 30 km-re lakunk, a 4-es út mellett, de Budapesten dolgozunk.

Kedves,ápolt hölgyet keresünk , akivel lehet beszélgetni, néha eljönne hozzánk kerti sütögetésre, közös programokra.

Szeretne vidéken kellemes hétvégéket eltölteni nyugodt, csendes környezetben.

Kedves kis háziállatokkal is találkozhatsz: van 2 kutyánk, kacsánk, csirkénk, nyuszijaink.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, az e-mail címünk: zefike21@gmail.com

2021. dec. 13. 15:55

sziasztok!

Szeretnék ismerkedni, barátokat szerezni. Sajnos a korona vírus miatti "maradjunk otthon" miatt az ismerőseim/barátaim nagy része szinte minden programra, találkozóra nemet mond azóta is, én pedig kicsit elfáradtam ebben :D. 33 éves nő vagyok, Budapesten élek egyedül (egy ideje már túl egy fájdalmas és hosszú kapcsolaton). Nagyon szeretek fotózni, csak úgy sétálni és a természetben lenni, túrázni, de szeretek moziba menni, kiállításra, szeretek a városban sétálni, meginni egy jó kávét, vagy kipróbálni valami új éttermet, sörözőt. Szívesen megyek veled shoppingolni is. Szeretek főzni, sütni (és tudok is :D). Alapvetően csendes, kicsit introvertált vagyok, de emiatt nagyon jó hallgatóságnak tartom magam, velem lehet lelkizni is, alapvetően nagyon kíváncsi vagyok az emberekre, a történeteikre. De persze tudok beszélni is, ha arról van szó, de sokszor először hagyom a másikat kibontakozni :).

Ha esetleg lenne itt valaki, aki szívesen megismerkedne velem, kortól, nemtől, és mindentől függetlenül, nagyon örülnék!

e-mail címem: alvingirl@vipmail.hu

(az e-mail cím pontosan 20 éve készült, amikor nagy Alvin és a mókusok rajongó voltam)

187. Xendar
2021. nov. 2. 21:55

Sziasztok!


Bár ide többnyire nők írnak, de férfiként tennék egy próbát itt is, hátha közelebbről megismerkedek új, jó fej emberekkel időnként félretéve a párkeresést. Egyedülálló és gyermektelen vagyok a 30-as éveim végén, ezért hasonló helyzetűekkel ismerkednék elsősorban, akiknek néha lenne idejük beülni valahová, elmenni csavarogni vagy utazgatni, szórakozni. Hétköznapokon nem nagyon van időm, vagy csak közel lakókkal tudnék hétköznap programokat szervezni (XVIII. kerület, Gyál, esetleg Kispest). Amúgy rühellem a cigit, ha nem baj. :)


E-mail: cresthun110@gmail.com

2021. júl. 6. 20:12

Sziasztok!


Kinek van kedve strandolni, sétálni, fotózni és csak úgy csevegni is?


Lehetne akár egy kis baráti kör alakulása is...:-)

2021. máj. 31. 20:39

Sziasztok,

angolul beszélő, 17-23 éves budapesti lányt keresek egy amerikai fiúval való barátkozáshoz a nyáron. A fiú látogatóba fog jönni kb. 10 napra, és jó lenne ha lenne egy kis társasága. Nagyon okos (matek, informatika szakos) most érettségizett srácról van szó, aki szeptembertől egyetemre megy. Ha valaki szeretné gyakorolni az amerikai angolt, akkor remek alkalom. :)

Elérhetőségem: andrea.metzger2@gmail.com

Köszönöm, Andi

184. ce13f8fab4 (válaszként erre: 182. - Erica8888)
2021. máj. 24. 20:52

Szia!


Nem tudom még aktuális e, de gondoltam jelentkezem. :)

Szeretek tekerni, gyalogtúrázni, ha gondolod beszélgessünk.

Jah 32 éves vagyok és 10.kerben lakom.

2021. máj. 20. 12:50

Sziasztok!

66 éves nő vagyok. Budapesten élek egy ideje sajnos egyedül. Szeretek kirándulni, utazgatni, bicajozni. Sajnos egyedül nem annyira élvezetes. Jó lenne ha valaki csatlakozna hozzám.

Küldj üzenetet emailben, ha szeretnél te is kimozdulni hétvégeken.(szgizi@freemail.hu)

2021. márc. 20. 16:30

Sziasztok! 🙋🏼‍♀️


30-as éveim elején járok, Budapesten lakom. Kerékpár túrákhoz, kirándulásokhoz, pár napos utazásokhoz (belföld) keresek barátokat. Ha szereted a mozgást és gyakran van kedved kimozdulni hétvégente akkor várom üzeneted itt vagy emailben (krerika03@gmail.com).

2021. márc. 14. 22:55

Sziasztok!



Egy 24 éves férfi vagyok Budapestről, és új barátokat szeretnék találni! :) Bizonyos okokból kifolyólag az életem az elmúlt egy hónapban kicsit...fenekestől felfordult, ami azt is magával hozta, hogy a baráti köröm jelentős részét elvesztettem. Azért szeretnék új embereket megismerni, hogy egymást feltölthessük pozitív energiákkal, és értékes emberi kapcsolatot teremtsünk. Mert minden új értékes ember megismerése - akár csak minden elolvasott könyv - Hozzánk ad valami pluszt. Imádok kirándulni és utazni, az egyetemi tanulmányaim legvégén vagyok, ezért próbálom magamat minden nap motiválni, több-kevesebb sikerrel. Szeretek sportolni, és igyekszem figyelni arra, hogy minden káros szenvedélytől mentesen, egészségesen, nyitottan, pozitívan éljek. Ez mind nem kis feladat, de a barátok arra vannak, hogy egymást mindezekben kölcsönösen támogassák. Nagyon szeretek érdekes és izgalmas, magas érzelmi intelligenciájú emberekkel beszélgetni, mert akkor közösen szárnyalunk és egy pillanatra elfelejtjük a gondokat. Zenei ízlésemet tekintve nem vagyok válogatós, talán a heavy metal az, ami távol áll tőlem. Szeretek tanulni, (kivéve vizsgákra :D) és új dolgokat felfedezni. Az állatokat nagyon szeretem, kutyusom mindig is volt, és mindig is lesz, nagyon szeretem őket.


Ha felkeltettem az érdeklődésed,


a következő e-mail címen megtalász:


probayx@freemail.hu



Szép reggelt/napot/estét Mindenkinek! :)

2021. jan. 25. 14:14

Sziasztok Moncsi vagyok 39 éves leszek van egy csodálatos férjem (49) egy majdnem 20 éves lányom és egy 3,5 éves kisfiam.

Tatabányán lakom és a legjobb barátnőmet keresem.

Egy olyan lány személyében akivel jóban-rosszban megoszthatom örömöm-bánatom.

Természetesen visszafelé is működjön a dolog.

Nem érdek barátnőt keresek!!!!!

Nem levelezni szeretnék nem is virtuális barátságra vágyom.

Nem zavar ha van gyereked,társad,párod,de ne csak akkor keress ha én kereslek téged.

Káros szenvedélyektől mentesen élünk, szeretjük a kint programokat (bogrács,grill,kirándulások)

Ha felkeltette e pár sor a figyelmed ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

monamano25@citromail.hu

179. Makula (válaszként erre: 173. - Pancsi2020)
2020. jan. 6. 14:16

Szia!

Barátkozhatunk? 43/45 éves budapesti pár vagyunk.

Email: ttbudapest@gmail.com

Üdv

Tamas es Zsu

178. Makula (válaszként erre: 174. - Gábor és Zsu)
2020. jan. 6. 14:15

Kedves Gábor és Zsu!

Barátkozhatunk? 43/45 éves budapesti pár vagyunk.

Email: ttbudapest@gmail.com

Üdv

Tamas es Zsu

177. Makula (válaszként erre: 175. - Pandi85)
2020. jan. 6. 14:15

Szia!

Barátkozhatunk? 43/45 éves budapesti pár vagyunk.

Email: ttbudapest@gmail.com

Üdv

Tamas es Zsu

2019. okt. 26. 19:21

Sziasztok,

Párt keresünk barátkoznánk, bár fullos antiszocik vagyunk,de lehet csak bebeszéljük magunknak mert így érezzük.

kirándulnánk,horgásznánk,..

175. pandi85
2019. jún. 7. 11:46

Sziasztok!


Barátokat keresek budapest és környékén. 33 éves vagyok, most lett vége egy nagyon hosszú kapcsolatomnak, és olyan hasonló korú emberekkel szeretnék megismerkedni (lehet fiú lány), akik szivesen töltenének fölösleges szabadidőt velem, mint például mozizás, bulizás bármi ami jó elfoglaltság, mindenben benne vagyok. Kihangsúlyozom, nem keresek társat, az efféle szándékokat én most elutasítom.

2019. ápr. 7. 18:26

Sziasztok. Barátokat keresünk Dunakeszin és környékén. 32 èvesek vagyunk, nemsokára házasok is. Különböző programokra keresünk barátokat ( étterem, kávézás, grillezés, iszogatás,kirándulás,nyaralás). Gyermekünk mèg nincsen, de tervben van az esküvő után :-)

Jófej, kommunikatív, kedves de őszinte pár vagyunk és hasonló értékkel rendelkező párok jelentkezését várjuk :-)

173. pancsi2020 (válaszként erre: 171. - 20c4b228e3)
2019. febr. 13. 12:24
Szia! Nos ha van kedved nekem zizeghetsz:)) Egy pesti 37 éves vidámságot nevetést kreatívkodást mozit túrázást kedvelő pesti vak csaj. De jöhetnek a többiek is persze. Szóval
172. ce13f8fab4 (válaszként erre: 171. - 20c4b228e3)
2019. jan. 15. 18:39

Szia!


Én is barátokat keresek, 30 éves vagyok és Pesten élek. Ha gondolod írj :)

2019. jan. 8. 20:08
Sziasztok! Csatlakoznék én is barátokat keresek. 32 éves vagyok. Buli, mozi kirándulás bármi szóba jöhet. ;)
170. 20c4b228e3 (válaszként erre: 163. - Andind750)
2019. jan. 8. 20:02
Szia, én is barátnőket keresek. Ha aktuális beszélhetünk
169. ipaross
2019. jan. 5. 13:17

Sziasztok!


Nyíregyen élek.

40 éves fiatalember vagyok.

ismerkednék szabolcsi, hajdú, borsod megyébe, de országosan is .

barátkozó jellegű hölgyek, vagy párok írjatok.

2018. dec. 31. 15:35
Sziasztok! Nagyon szeretnék egy igaz barátnőt találni! 35 éves vagyok, Budán élek a párommal. Szeretem: a természetet,az önfejlesztő dolgokat,a háziállatokat, a jó filmeket:) Olyan barátnőt keresek, akivel akkor is beszélünk telefonon / Interneten, ha épp nem tudunk találkozni. Szuper lenne, ha együtt járhatnánk el gerinc tornázni!:) BUÉK mindenkinek!E-mail: andrea.csikos83@gmail.com
167. Atis2
2018. dec. 25. 18:10

Sziasztok,


Nekem is megcsappant a baráti társaságom azon része, akik nyitottak volnának a kultúra iránt.

Keresek olyan embereket, akik szeretik a színházat, a mozit, picit technikai - történelmi jellegű kiállításokat (pl. bunkertúra, várak, stb.).

Lehetsz fiú, lány is.

34 éves férfi vagyok, kapcsolatot nem keresek. :)


Attila

166. ce13f8fab4 (válaszként erre: 163. - Andind750)
2018. dec. 25. 13:54

Szia!


Én 30 éves vagyok és barátnőket keresek, ha gondolod beszélgessünk :)


Kellemes ünnepeket!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook