Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édesanyám. fórum

Édesanyám. (beszélgetős fórum)


14. Jall (válaszként erre: 13. - Winny)
2009. máj. 9. 18:42
Nagyon sajnálom,az én Édesanyám tavaly Június 5-én hunyt el,és nem tudom feldolgozni azóta sem,együttérzek veled.
13. winny
2009. máj. 9. 18:32

Az én drága jó édesanyám halálának évfordulója junius 6.-án lesz.

Árvának érzem magam:(

12. 78826dc958 (válaszként erre: 11. - Jall)
2009. máj. 1. 12:21

Ezzel én is igy vagyok!Az enyém agyvérzést kapott.A karjaimban esett kómába.6 napig élt még aztán meghalt.Éjjel-nappal ott voltam mellette.

A mai napig nem tudtam kiheverni.:(

11. Jall
2009. máj. 1. 11:52
Sajnos már az én Édesanyám sem él.tavaly halt meg,jó fél évig ápoltam itthon a kórház után,de az életemet odaadnám,ha csak egy percre újra láthatnám,kimondhatatlanul hiányzik.
2009. máj. 1. 08:38
Sajnos én sem köszönthetemfel anyáknapján anyukámat.12 éves voltam amikor eltávozott tőlünk.Sokat szenvedett mire megnyugodhatott. Méhnyakrákja volt.Nemkivánom senkinek sem azt amit láttam,ahogy a földön összegörnyedve ,hangosan sírt.Amíg élek elöttem marad ez a látvány.:(
2009. máj. 1. 08:33
Mi ma megyünk hozzá ebédre, viszünk szép virágot. Most amúgy is boldog mert az első unokáját várom. Amíg együtt éltünk nem volt felhőtlen a , kapcsolatunk, de azóta minden oké.
2009. máj. 1. 08:27

Nekem is él még anyukám, igaz nem felhőtlen a kapcsolatunk (eléggé másként látjuk a világot) tartjuk a kapcsolatot, bár nem napi rendszerességgel, mindenkinek meg van a saját élete.

Idén lesz 63 éves, kisebb bajokat leszámítva egészséges.


Volt pár év, amikor nem köszöntöttem fel anyák napján - de ilyen nem fog többé előfordulni.


Idén fincsi csokit kap:))

2009. máj. 1. 08:18
Nagyon szeretem Anyukámat! Még Velem van. Remélem sokáig marad is! Sokszor bosszantom, néha direkt is már, de ettől függetlenül imádom.
2009. máj. 1. 08:09
Az én anyukám is évekkel ezelőtt meghalt már, de vasárnaponként, mikor ebéd után rendbe rakom a konyhát, valahogy olyan fura érzésem van, hogy át kellene menni-közel laktunk-beszélgetni egy kicsit, és akkor hasít belém, hogy nincs kihez.De ez az érzés máig kísért. A száma még mindig a telefonomban.Mikor intéztük a temetését,és mentünk haza, azon morfondíroztam: na, elmesélem anyukámnak, hogy volt, mint volt...s akkor bevillant, hát ő már nincs. Úgy szívembe, agyamba, lelkembe égett örök életre drága anyukám.De életében megadtuk mindazt neki, amire szüksége lehetett, ezért nem bánt a lelkiismeretem, s így könnyebb az emlékezés.
2009. máj. 1. 08:04
Nekem még megvan, hála Istennek erőben egészségben.
2009. máj. 1. 08:02

Tavaly ilyenkor is szomorú voltam nagyon mert Édesanyám kórházban töltötte az Anyák napját,de megbeszéltük,hogy idén mindent bepótolunk és amit a naplómba írtam Neki elolvassa ahogy hazajön.


1hétig volt itthon és nem tudta elolvasni mert nem volt rá alkalom...1 hét alatt összeomlott az állapota és az én életem...1 hét alatt itt hagyott minket az orvosok felelőtlensége miatt!

És idén már csak a temetőben tudom felköszönteni!

értelmetlen és fájdalmas halálát soha nem tudom feldolgozni és elfogadni!


NAGYON HIÁNYZOL DRÁGA ANYUCIKÁM,N A G Y O N!!!

2009. máj. 1. 07:58

Az én anyukám 2002 junius 16-án halt meg.A mai napig nem telik el ugy nap,hogy ne gondolnék rá.:(:(:(

A vérszerinti anyumat viszont felköszöntöm Anyák Napján.


Nekik irom ezeket a sorokat!


Drága Édesanyám!

Soha el nem múló

szeretettel és örök

fájdalommal gondolook

Rád Anyák Napján.

Milyen szomorú,hogy már

nem lehetsz velünk...

Hiányod pótolhatatlan!



Piros rózsa,fehér rózsa

egy csokorba összefogva.

Karjaimban alig fér el

alig győzöm öleléssel.

Vedd el tőlem Édesanyám,

harmat csillag bársony szirmán.

Nap csókolta,szél ringatta,

kicsi lányod szivből adja.

2009. máj. 1. 04:23

Sajnos, én már hatodik éve nem köszönthetem fel, nem ölelhetem meg az édesanyámat...:(


Hiányzol, drága édesanyám!

1. Jall
2009. máj. 1. 04:11
Nem az a leghatalmasabb, aki ország-világ ura. Nem az a leghatalmasabb, aki szelek, tengerek fölött uralkodik. Nem az a leghatalmasabb, akinek a legtöbb öldöklő fegyvere van, az sem, akinek legnagyobb a kincse, gazdagsága, hanem az a leghatalmasabb, aki embert szül a világra.Szeretlek ÉDESANYÁM!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook