Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kristálygombáról minden! fórum

Kristálygombáról minden! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
791. N-orsi
2012. ápr. 4. 11:23

Sziasztok!

Az szeretném kérdezni,hogy nyáron tárolta-e már valaki a "gombás levet" hűtőben mert nekem nagyon meleg a lakásom, kamrámba is legalább 25 fok van min.!!

Attól tartok,hogy nem élik túl a nyarat!

2012. ápr. 4. 06:54

Belemerültem az olvasgatásba.Én negyedik nap szűröm le a gombát,a párom is issza.Nagyon szeretem mint folyadékot!Nekem nem elég a napi fél liter.2 hete iszom,néha kihagyok egy napot,mert elfogy.Úgy érzem a kopott ízületeimmel jobban tudok mozogni,de 2 hét kevés ahhoz,hogy véleményt alkossak.Ártani biztosan nem árt!Felfúvódás egyetlen napig volt,mert tejre ittam limót.Nagyon jó a gyomorsav túltengésre úgy látom.Aki most kezdi,azt ajánlom először csak egy pár korttyal indítson,aztán kettő,három pohárral..így tovább.

Evés előtt egy pohárral,evés után is egy pohárral.Nekem így nem okoz semmi gondot!(várom,hogy makk egészséges legyek!)

789. Che
2012. márc. 28. 21:52

Sziasztok

Kristálygomba ingyen elvihető Dunakesziről. Érdeklődés telefonon : Ilona,

06-20-253-11-44

788. kittesz (válaszként erre: 750. - Renitens)
2012. márc. 27. 20:39

Igen nekem is ez volt a problémám hogy semmi komolyabb hátteret nem találok róla ennél az interneten keringő szokásos infónál.

Bár még nem mélyültem el benne, de elkezdtem angol források között is keresgélni, talán több minden fellelhető róla. Ha tudsz angolul próbálj meg szétnézni az angol oldalakon, fórumokon, pl. [link]

Persze majd ha valami többet megtudok közben szólok :)

Én amúgy nemrég kezdtem bele a kristálygombás témába, változást nem észlelek persze de egyenlőre azért bejön :)

Amúgy akitől kaptam úgy adta tovább hogy csak barnacukrot használjak mert a fehérben túl sok a kémiai anyag, mézet meg semmiképp mert olyan baktériumok vannak benne amik ártanak a gombának. És hogy a csapvíz sem jó mert abban sok a klór. Bár itt olvastam hogy a gombák ezekre a dolgokra igénytelenek, de én szívesebben használok palackozott vizet és barnacukrot (saját közvetlen fogyasztásra mindig), és bár ezt a gombák "fogyasztják" de végső soron én iszom meg a levét :)

787. mincse
2012. márc. 13. 07:31
A gomba cukorral taplalkozik, igy nem hiszem , hogy mas cukorpotloval lehet azthelyettesiteni. De igy meg is "eszi" a gomba a cukrot, ezert nem fog gondot jelenteni. Pihentetni ugy tudod, hogy egy kis muanyag, vagy uveg edenybe teszl vizet ebbe tegyel kb. 3-4 kanal cukrot. Ebbe tedd bele a gombat es fedd le. A hutoben sokaig el all. De hetente csereld rajta a vizet es adj neki "enni". Ki is szarithatod, akkor nincs vele gond. Ha ujra akarod hasznalni vissza fog hidratalodni.
786. zsokadi
2012. márc. 11. 20:25

Szia!

van valakinek tapasztalata,véleménye hogy a kristálygombát lehet a cukor helyett szorbittal(ezt a cukorbetegek használják cukor helyett)készíteni.

hogy lehet a gombát szüneteltetni ha egy ideig nem készítünk limot mit?

köszönöm zsó!

785. mincse (válaszként erre: 783. - Erzsi49)
2012. márc. 11. 07:48

Szia!

A sogornom is issza es semmi baja tole,o is cukorbeteg. Igaz neki a terhessegi cukorbetegseg maradt meg, nem az idoskori. En keszitem neki is a limonadet, es mindig kerdezem tole, hogy nem vett e eszre valtozast. Eddig nem valtozott nala semmi, nem lettek rosszabak az eredmenyei. En kevesebb cukrot teszek bele es minden 3. napon szurom le. Igy nem lesz edes, inkabb kellemes limonade ize van. Szerintem nyugodtan adhatod neki, de figyeld, hogy nincs e nala valtozas.

784. sinyuci (válaszként erre: 768. - Vatapeti)
2012. márc. 9. 14:16
Szia! Most bukkantam rá a gomba témára, én egy más fajta gombára,a pecsétviaszgombára voksolok, méghozzá azért, mert ezt kávéba keverve iszom.Jó immuntuning.Ha érdekelbővebben email-ben.Szép napot.
783. Erzsi49
2012. márc. 9. 09:46

Akkor cukorbetegek evidens, hogy nem fogyaszthatják?

vagy létezik valami vezércsel?

Várok minden ötletet, egy idős, beteges ismerősömnek nagyon kellene!

2012. márc. 1. 22:13

Kedves Fórumozók!


Nekem épp ma gyűlt össze 1 adagnyi (6 evőkanál). Akinek még szükségen lenne rá, szívesen továbbadom! Én is innen kaptam:)

Budapesten a XI. kerület környékén hétvégén, Budaörsön minden nap 6 után tudom átadni.


Akit érdekel, írjon! Egyelőre még csak 1 adagot tudok adni 1 valakinek.

781. bdani24
2012. jan. 30. 19:54

Sziasztok!

Szeretnék én is kristálygombát kapni Budapesten , ha valakinek van feleslegesen azt személyesen átvenném.

E-mail: bdani14@hotmail. com

2012. jan. 30. 19:04

Sziasztok! Ha lenne valakinek felesleges kristálygomba szaporulata, nagyon szeretnék egy adagot, cserében tudok adni kaukázusi kefír- gombát!!!!


Látom hogy sokan jó "gombaszakértők" vagytok, ha a kefírgombát pihentetni szeretnénk valamikor, azt lehet vajon?

779. zoárd (válaszként erre: 776. - Mincse)
2012. jan. 13. 21:34
Na ezt a nádcukrot én is kipróbálom!Mi is ananásszal szeretjük,meg sárgadinnyével...Finom az áfonyás is,de utálom a magocskákat kivadászgatni a gombák közül.Ananász karikát hol lehet szárítva venni?Én csak darabosat találtam...
778. zoárd (válaszként erre: 777. - FLili)
2012. jan. 13. 21:26

Szia!


Mikor elkezdtem inni,kb. 1 hónapig én is állandóan fel voltam fújódva,szorulásom is lett.Utána beállt a rendszer :)Elmúlt a puffadás,és az emésztésemmel is minden rendben.

777. FLili
2012. jan. 13. 21:06

Sziasztok!


Koszonom szepen a valaszokat :)

Viszont azt senki nem irta meg,hogy mas valakit is felpufasztott-e ?

Olyan erzes mintha allandoan tele lenne a hasam lehajolni is nehezkes pedig nem vagyok tulsulyos. A masik furcsa dolog az,hogy a paromnak is hasonloak a tapasztalatai.Most kiprobalom,hogy nem iszom egy darabig. Meglatom mi lesz . :)

776. mincse (válaszként erre: 773. - FLili)
2012. jan. 13. 08:51
En 3 kanal nadcokrot es egy kanal kristalycukrot adok 1,5 liter vizhez. 3-4 kanal gombat teszek bele. Alltalaban 2 szaritott ananasz karikat is. Mi igy szeretjuk a legjobban.
775. mincse (válaszként erre: 774. - FLili)
2012. jan. 13. 08:48
Szaritsd ki oket, ugy szerintem korlatla ideig eltart, es nincs is vele sok gond. Nem kell cserelgetni rajta a vizet meg a cukrot. Postazni is konnyebben lehet. Ha vizet kap visszaall az eredeti allapotaba.
774. FLili
2012. jan. 11. 21:50

Sziasztok!


A gombat mennyi ideig lehet pihentetni a hutoben Nekem nagyon sok van es nem tudok mit kezdeni vele . Mar minden ismerosomnek adtam ,de meg ,igy is sok. Most feladtam hiredtesbe hatha kell valakinek.

773. FLili
2012. jan. 11. 21:48

Szia Mincse !


Koszonom a valaszodat megprobaljuk,igy igaz Mi nem Mo.-gon elunk,de remelem Angliaban is talalok nadcukrot. Te mennyi cukrot , nadcukrot szoktal beletenni?

772. Arillas (válaszként erre: 758. - Arillas)
2012. jan. 11. 09:33

Kedves Érdeklődők!


Sokan írtok a gomba miatt, de mivel novemberi a hírdetésem, az azóta eltelt idő alatt elfogyott a gomba készletem:( várom, hogy szaporodjanak újra, de egyelőre nem igyekeznek, ha lesz új készletem, majd közzéteszem!:)

771. mincse (válaszként erre: 769. - FLili)
2012. jan. 11. 06:36

Szia!

Szerintem nem kell naponta egy litert innotok. Azt csak a daganatos betegeknek ajlljak. Eleg a fel liter naponta. En ket napig erlelem a gombat. Vagyis minden harmadik napon szurom csak le. Igy nem lesz edes es szerintem a cukor is eltunik belole.Tegyel bele kevesebb cukrot. Ha tudsz hasznalj bio nadcukrot. Attol jobban szereti a gomba es nem kell sokat beletenni a vizbe.

770. zoárd
2012. jan. 10. 22:18

Sziasztok!


Ha valaki szeretne kristálygombát Székesfehérváron,ingyen tudok adni,most 6 adagom van.


maszi99@gmail.com az elérhetőségem.

769. FLili
2012. jan. 10. 22:11

Sziasztok!


Mi a parommal kb 3 honapja isszuk, nagyon jo a tapasztalatunk , Nekem rendbe hozta a szekletemet . Energiat ad ,de nem proget fel nagyon pont jo a munka vegen meg 1,5 neha 2 ora edzes is belefer heti 6 napban. :)


Most viszont azt vettuk eszre,hogy hizunk es felpuffadt a hasunk azt hittuk eloszor,hogy biztos az unnepek alatt felszedtunk par kilot, De azt nem ertjuk ,hogy mindketten es csak hasra hizunk ?? Napi 1 litert iszunk meg a Mi gombak nem zseles az ize finom, Arra gondoltunk,hogy talan nem eszi meg a cukrot amit beleteszunk? Mert ha igen akkor mindig egy cukros let iszunk ami nem jo, es ugye attol hizik az emer.... :(


Emelett isszuk a Kombucha gombat is, olvastam mas forumokon is,hogy ne problema ha egyutt fogyasztja az ember.

Szeretnem megkerdezni,hogy valakinek volt-e hasonlo tapasztalata?

Vagy van-e otlete,hogy mitol vagyunk folyamatosan felpuffadva es hizunk???


Koszonom elore is.

2012. jan. 10. 09:13

Sziasztok!


Én is budapesti vagyok. Bármilyen gombátok van felesleges azt átveszem. Ki szeretném próbálni mind a kaukázusit mind a japán gombát. Utóbbi időben elég göthös az egész család, ránk férne egy kis immun tuning. :)

Köszönöm!

kalopeter@t-online.hu

2012. jan. 7. 15:51

Sziasztok!


Tudna valaki Budapest környékéről kristálygombát adni? Nagy segítség lenne! A Családom 3 hónapja folyamatosan betegeskedik és nem tudjuk miért...Orvosnál már jártunk, de semmi különös.


Köszönöm! adrusemail@gmail.com

766. ILI.
2012. jan. 4. 17:16
Akinek kell gomba Szegeden elérhető vagyok :)
2011. dec. 26. 21:27

Üdvözlök mindenkit.


Én a magam részéről csak jókat tudok mondani mind a két gombáról.Ugyan nem vagyok beteges típus, mégis érezhető változásokat tapasztaltam. Lányom is hasonlókról számolhat be: Őneki kicsivel több látványos eredménye van. Például menses gondok, székrekedés, felfázás.


Pusztaszabolcson, közvetlen környékén élőknek tudok kristálygombát átadni. Illetve postaköltség megtérítése esetén bárhová elküldöm.


Budapesten közelebb Újpest városkapunál a lányom tudja átadni.

Valakit érdekel ezen az email címen elér: bionet58@gmail.com

764. bionet58 (válaszként erre: 763. - Kittus4)
2011. dec. 26. 21:16

Kedves KIttus4!


Ennek a gombának az a tulajdonsága, hogy a sujját az embernek rendbe tegye. Azaz ha a versenysújja az kívánja akkor fogy az ember, ha azt akkor hízik.

763. Kittus4
2011. dec. 19. 22:52

Sziasztok.


Mi anyukámmal 1.5 hete isszuk, nagyon lelkesek vagyunk és nem is várunk hatást hiszen mindenhez idő kell:) Amit észrevettem, hogy sokan fogyásról számoltak be, Én épp az ellenkezőjét tapasztalom, éhes vagyok folyton és híztam is egy kilót, nem bárom mert rám fér. Esetleg más is tapasztalt ilyet? Gondolom mindenkinél más a hatás és mivel elvileg testsúly normalizálás-t is csinál kinek fogyni, kinek hízni kell:D

Negatívumot nem tudok róla mondani, semmi mellékhatása nincsen!

762. Kiscsijke (válaszként erre: 761. - Mtündi)
2011. dec. 18. 12:49
Nekem van, mármint édesanyám szokta készíteni nekem is.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook