Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ballagási tarisznya óvodásoknak fórum

Ballagási tarisznya óvodásoknak (beszélgetős fórum)


2009. máj. 1. 21:59
Köszönöm szépen a segítségeteket:)
7. B.Mária (válaszként erre: 6. - HM67)
2009. máj. 1. 17:12
Lehet, hogy mi is onnan rendeltük, megnéztem az oldalt, de majd csak hétfőn tudom meg pontosan.További szép napot!
6. HM67
2009. máj. 1. 16:57

szia!


Ajánlom a www.kepeshaz.hu oldalt. Nagyon szuper ovis tarisznya képek vannak. Elfogadható áron. Mi is ott rendeltük meg.

5. B.Mária (válaszként erre: 3. - Kata óvónéni)
2009. máj. 1. 10:15
Hétfőn leírom a címet, lehet hogy telefonszám is van! Szép hétvégét!
2009. ápr. 30. 23:08
Szia.Nálnk is volt tarisznya.Az óvodát lefényképeztük az utcáról és akkora képet csináltattunk amekkora belefért a tarisznyába.Így minden gyerkőcnek volt az óviról kis képe.
2009. ápr. 30. 21:37
Előre is köszönöm!
2. B.Mária (válaszként erre: 1. - Kata óvónéni)
2009. ápr. 30. 21:07

Szia!

Mi rendelni szoktunk, és 500Ft-ot kell beadni a ballagós szülőnek.De csak hétfőre tudom a címet megadni, ahonnan évek óta rendeljük. Nagyon szép választék van. Maci és Katica csoportunk van és az idén a csoport emblémájával ellátott tarisznyát rendeltük meg.

2009. ápr. 30. 20:58

Sziasztok!

Óvodámban már több éve adunk a ballagó gyerekeknek fakanalas batyut,vagy általunk készített tarisznyát.Az idén szeretnénk szép,csoportjaink jelével ellátott tarisznyát ajándékozni.Ha valakinek van ebben tapasztalata,címe(esetleg ár...)szívesen venném a hozzászólásokat!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook