Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz barátok, barátnők fórum

Igaz barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
314. e585121d41 (válaszként erre: 312. - Sodoku88)
2016. júl. 16. 21:02

Szia!

Írtam privátot neked :)

2016. júl. 13. 20:21
Lehet egyáltalán ilyen fórumon igaz barátságot kötni? Mennyire lehet ez mély, hosszútávú?
312. Sodoku88 (válaszként erre: 309. - E585121d41)
2016. júl. 13. 20:02

Szia,


Én egy 8 hónapos kislány anyukája vagyok. Nagyon jó lenne egy olyan barátnő, aki szintén kisgyermekes anyuka. Melyik kerületben laksz? MennI idős a pici?

311. Dorci92
2015. márc. 6. 19:21

Sziasztok! Dóri vagy 22 éves. Másfél éve költöztem Pestre munka miatt. Sokan járunk egy cipőben,ahogy olvastam.. A barátok/ barátnők elmaradtak mellőlünk, vagy vidékiek. Én is emiatt írok ide. Szeretnék megismerni új embereket, akikkel lehet közös progikat szervezni. Vásárlás, mozizás, bulizás, kirándulás. :)


Ha szeretnél megismerni, írj nyugodtan :) ;)

doraborsos5@gmail.com

2011. dec. 23. 16:49

Sziasztok!

Most költöztem Debrecenbe, a páromon kívül nem ismerek itt senkit és eléggé egyedül érzem magam.

Szükségem lenne 1-2 jó fej barátnőre!!! Nincs itt esetleg valaki, aki szívesen eljönne velem valamit sportolni, vagy esetleg dumcsizni?

2011. nov. 6. 22:37

Sziasztok!

Én 26 éves vagyok, jelenleg GYES-en vagyok. Hiányzik egy barátnő akivel beszélgetni lehet. Akár olyan barátnő is jó lenne, akinek szintén van kisgyereke, így ők is barátkozhatnának :)

Budapesti vagyok, ezért budapesti barátnőt keresek, akivel találkozni is lehet.

Ha van valaki hasonló helyzetben és szeretne barátkozni írjon privit :)

308. fa4e20aee2 (válaszként erre: 306. - Sugaga)
2011. márc. 7. 08:50

Kedves Sugaga!


A helyzet nálam is hasonló, elkopott baráti kapcsolatokból nekem is sok van, van ugyan barátnőm, de úgy Istenigazából nem lehet számítani rájuk, mindenki kissé önző lett a maga módján és a "nincs pénzem " és " nincs kedvem" a jeligéjük mindenre! ugyan érdekes módon bármikor szívesen látnak engem ,ott is alhatok és tényleg felhőtlen a kapcsolat, de elmenni velük valahová...szóval ezt nem igazán értem!

Neked hogyan szűntek meg a baráti kapcsolatok? hogyan töltöd a hétvégéidet? puxa Sophya

2011. márc. 5. 21:44

Sziasztok! 25 éves, budapesti lány vagyok, azt tapasztalom az igaz barátnők nagyon mélyen vannak eldugva e világon,ilyenkor persze saját magunkat is szemügyre kell vegyük, mért történhet ez velünk, ha nekem nem lenne a párom én nem is tudom mit kezdenék magammal. Azt vettem észre vagy barátom volt és akkor barátnőm sosem, vagy rengeteg barátnőm és mellettük kerestem az igazit, most megvan az igazi férfi, nincs meg a másik igazi bnő:) ez szörnyű, mert nagyon is társas lényeg vagyunk, én meg főleg, vízöntő vagyok, imádom az állatokat, a zenét a bulizást a hülyéskedést. Igazából egy vagyok a sok lány közül, ugyanarra vágyom amire mindenki ,ha megtalálom azt akit értékelni lehet, el nem eresztem, CSALÓDNI SOHA NEM tudna bennem...Ehhez persze sok kell érdeklődési köröm: rise fm minden mennyiségben, persze jöhet más is:) , sqasch,vásárolhatás, álmododzás, sok sok alvás , sütés-főzés, sok sok szeret adás és mosoly,!!!

zsoofii@citromail.hu

306. Sugaga
2010. nov. 16. 14:28

Sziasztok!


23 éves budapesti csajszi keresi lelki- és bulitársait.. :)Elkopott baráti kapcsolatok híján szeretnék ezúton is új kapcsolatokat, embereket megismerni. Csajos programokra, bulikra, komoly illetve komolytalan beszélgetésekre vevő vagyok minden mennyiségben. Szeretem a jó könyveket, a jó filmeket, kulturális programokat, a spontán bulikat, de a téli flangálós forralt boros estéket is.:)


Ha felkeltettem érdeklődésed, a következő e-mail címen elérsz:


sugaga@freemail.hu

305. Chichago. (válaszként erre: 304. - NanoMano)
2010. okt. 15. 12:25

Szia.

Hát majd elválik.

Ma elvoltunk de csak azért mert a barátja az gyakszin volt és nem volt akivel legyen.

De ma épp egy másik csaj sértődött meg és szerintem rám pedig nem irtam vagy mondtam neki semmit...és ma csak nézett és hozzám se szólt, és nem is jött oda. :@

Szóval nem tudom mit követtem el. Majd csak kibirom ezt a 2 és fél évet. :/

Azért köszönöm a tanácsokat. :)

304. NanoMano (válaszként erre: 303. - Chichago.)
2010. okt. 13. 22:11

Szia!

Szívesen. Remélem, hogy tudtam egy kicsit segíteni.

Sajnos tényleg az idő múlásával jön rá az ember, hogy ki is az igaz barátja.

Nehéz megtalálni őket.

De a mondás is igaz, hogy bajban ismerni meg a barátot.

Én akkor jöttem rá, hogy akiket barátnak véltem, nem azok :(...

De ez van, sajnos.

Inkább legyen kevés, de megbízható barátom, akikre számíthatok, mint sem sok megbízhatatlan kétszínű alak :).

303. Chichago. (válaszként erre: 302. - NanoMano)
2010. okt. 12. 14:38

Hát szerintem is az kéne.

Azt mondja hogy Én vagyok az egyetlen igaz barátja de az igaz barát nem használja ki a másikat.

De majd vissza nyal még neki a fagyi.

Igaz barát kevés van sajnos. :(

Köszönöm a tanácsot. :)

302. NanoMano (válaszként erre: 301. - Chichago.)
2010. okt. 11. 21:42

Szerintem hagyd őt a csudába.

Ha barátjának tart,akkor nem hanyagolna el.Persze amikor szerelmesek vagyunk,akkor a párunk az első :).

De írod, hogy hisztizik, ha szóváteszed, hogy elhanyagol.

Sajnos az életben sokszor futunk olyan szekér után ami nem vesz fel :(.

Sokáig tartott mire megtanultam, ha valakinek fontos vagyok,akkor nem fog kihasználni,nem csak akkor kellek, ha nincs más, nem fog elhanyagolni.

2010. okt. 11. 14:37

Sziasztok.

Én is a "barátság" problémáimmal küzdök sajnos.

Most 10-es vagyok és meg ismertem egy csajszit az osztályból de Én úgy érzem hogy Ő kihasznál engem is meg a többieket is.

Nem rég össze jött egy hapsival de amióta járnak azóta lesesz*r engem.

De ha megmondom neki akkor bevágja a hisztit.

Mit csináljak szerintetek.?

300. NanoMano (válaszként erre: 298. - Télanyu)
2010. okt. 9. 21:46

Szia!


Én is jártam hasonló cipőben.

Szerintem ne legyen bűntudatod miattuk.

Az igaz barátok nem sértődnek meg mindenért.

Sajnos én elkövettem anno azt a hibát, hogy mindig ugrottam nekik, ha füttyentettek.Később jöttem rá, hogy csak azért kellettem nekik,mint "jó barát", hogy ne egyedül kelljen shoppingolniuk, meg tudták jól, hogy önzetlenül segítek.

Magyarul, kihasználtak.

Igazából azt akarom mondani, hogy gondold végig a Velük való barátságot.

Te mit adtál Nekik, és cserébe mit kaptál Tőlük.

(ne anyagiakra gondolj,hanem lelki értékekre, segítségre).

Ne keresd Őket.Ha hiányzol, megkeresnek.

Akkor üljetek le, és beszéljétek meg a dolgokat.

Ha igaz barátok megértik a problémád és elgondolkodnak, nem sértődnek meg.

Remélem, tudtam segíteni :).

299. macc27
2010. szept. 5. 14:49

Sziasztok!


A problémám a következő: van egy barátnőm, akit három éve a legjobb barátaim között tartok számon. De sajnos elkövettem egy nagy hibát: hazudtam neki. Most persze teljes joggal haragszik rám, szóba se áll velem. Én nagyon szeretnék vele beszélni. Szerintetek mikor érdemes keresni őt? Nagyon jó barátom, és nem akarom elveszíteni. Nagyon szeretném a bizalmát visszaszerezni.

2010. szept. 1. 13:36

Sziasztok, abban kérném a segítségeteket, hogy mi 6an vagyunk "barátnők" a suliban, de egyszer ketten eljöttek hozzánk és elhívtak hogy sétálgassunk, de én nem akartam menni, minden bajom volt, de ők ezt nem fogják fel és most megutáltak (mindenért besértődnek) és azt mondják, azért utálnak mert én nem szeretem őket... Igaz, nem szeretem ha átjönnek, mert mindent szétpakolnak és leülnek gépezni (csak nálam mert másnál normálisak...) Most komolyan ők igazi barátnők vagy tényleg én vagyok a hibás???

Kérlek segítsetek!!!!

2010. ápr. 10. 16:25
Nekem van egy nagyon jó barátom akiért még az életemet is adnám,de nem tudom hogy ő e az igazi barát,de én úgy érzem hogy ő az igazi legjobb barátom.Mostanában ritkán találkozunk/beszélünk és most van egy barátnője akit nagyon szeret és ő is szereti őt ami engem nem zavar sőt örülök neki hogy boldog,de én szeretem őt és hiányzik.Össze vagyok zavarodva.Ő tényleg a legjobb barátom,vagy ferdehajlamú vagyok?
296. zitor
2008. aug. 12. 16:00

Kedves Fórumtagok!


Egy női magazinba olyan barátnőket keresek, akik 20 és 35 között vannak, kiskoruk óta barátok, lehetőleg kicsit kalandos a barátságuk vízválasztókkal, különleges élményekkel, stb., és elmesélnék a történetüket a lapnak egy közös fotóval. Ha vállalnád az interjút a barátnőddel, kérlek írj a torokzita@hotmail.com e-mail címre. Köszönöm. Zita

295. roncsika (válaszként erre: 294. - Cs.rita2012)
2008. máj. 31. 15:24

Sajnálom, h. ilyen sok idő alatt senki nem válaszolt a kétségbe esett leveledre..

Szerintem beszélgess el vele komolyan, mondj el neki mindent amit érzel, és gondolsz. Abból baj nem lehet, és legalább kiderül, h. ő hogyan gondolja a kettőtök dolgát. Amennyiben már nem vagy neki olyan fontos mint régen, ne sírj miatta, mert már nem rá van szükséged. Fel a fejjel, mert találsz még jó barátnőt. Ahogy pedig idősebb leszel, (bár nem t'om mennyi vagy, de az alapján, ahogy és amit írsz, fiatal lehetsz.) rájössz, h. talán nem is volt igazi barátnő. Sok sikert a továbbiakhoz!

2008. márc. 18. 12:32
Szeretnék tanácsot kérni! Volt egy barátnőm akivel nagyon jól megvoltunk, de egy lány közénk állt én mondtam a barátnőmnek hogy engem nagyon zavar mert folyton ki akar "túrni" mellőle. de úgy érteztem hogy őt ez enm érdekli viszont engem nagyon azvar, már nem tudtam vele két szót váltani anélkül hogy ott lett volna. És folyton szét akart választani. Úgyhogy 2007 őszén úgy döntöttem hogy otthagyom és keresek más barátnőt. Van is barátnőm de nem érzem úgy mintha az igazi lenne. Nagyon szeretnék kibékülni a barátnőmmel, de nem tudom megbocsát-e nekem, és hogy ő akarja-e pedig informatikán egymás mellett ülünk és akkor nagyon jól megvagyunk. Kérlek segítsetek mert már nem bírom!!!!
293. 3be15fbaed (válaszként erre: 284. - 236fe2f68e)
2008. jan. 4. 16:13
Nem volt az
292. lányom
2007. okt. 24. 16:42

Nekem egy igaz barátnőm van, de nincs olyan dolog amiben ne mondanánk őszinte véleményt egymásnak. Általában kikérjük egymás tanácsát aztán megbeszélve tanakodunk, melyikünknek is van igaza. Még az álmainkat is megosszuk egymással. Nincs olyan dolog, amit másnak elmesélnénk , kölcsönösen, amit egymásközt megbeszélünk, attól függetlenül miről is van szó. Bajban mindig szükségét érezzük a másik jelenlétének, vagy attól függ, sokszor a telefonon való beszélgetés is sokat jelent már ilyenkor. Örömeinket azonnal megosztjuk egymással. 30. éves a barátságunk, de még nem volt olyan dolog ami miatt , akár hangos szó, vagy nézeteltérés lett volna köztünk. Mindig mindenre megkeressük a megoldást, vagy legalább is próbáljuk. Egymás szülei már szinte saját gyermekeinkként tekintenek ránk. A családjainkban már mgszokták, hogy őket soha ki nem hagyva, de egymás véleménye nélkül fontos dolgokban, nem döntünk. Gyermekeink nevelésében, mindig segítettük egymást, és jogot formáltunk a gyerekeknek a nevelésében kapcsolatos dolgokba beleszólni, véleményt mondani. A gyerkőcöknek ez már teljesen természetes, és nem bánják, mert ugyan mindketten következetesek vagyunk velük, de azért nem elnyomó tipusúak! Nagyon szeretem a testvéreimet, de én bátran állítom, hogy egy iagz barát (nő) többet ér sokszor mint pl. 2 testvér.

Nagyon nagy áldozatokra képes lennék a boldogságáért, egészségéért... Ő az én igazi másik felem ,és én az ővé. Ketten azt hiszem, hisszük, elég jó emberi dolgokat tudunk kitalálni. Mind ettől vannak külön jó ismerőseink, sőt barátaink. Ezt tiszteletben tartjuk, de ami barátságunkat nem tudja senki megrontani! A munkahelyi gondok, sikerek mindig érdemlegesek egymás iránt, vélemény nélkül soha semi nem marad.

Az élet csodás ajándékot adott nekem a szerető családom mellé, az én drága barátnőmmel. Bizok benne, és úgy érzem ezt ő is hasonlóan érzi.

291. lányom (válaszként erre: 289. - Kori2)
2007. okt. 23. 23:04

Már van könyved? Láttam a dátumot, azért kérdezem. Ha nincs írj! Tudok segíteni!

Szia

290. lányom (válaszként erre: 289. - Kori2)
2007. okt. 23. 02:22
A Kriston Andrea könyvére gondolsz, mert őt személyesen ismerem több éve !
289. kori2
2007. jún. 28. 17:58
Sziasztok,nekem az intimtorna könyvet eltudná valaki kűldeni ha lehet,vagy dvd címét erre:kornelkeki@freemail.hu
288. 236fe2f68e (válaszként erre: 285. - 2c0bd9b733)
2007. jún. 28. 17:51
Szerintem is az lessz a vege hogy ha szakitanak akkor hozzam fog futni, csak lehet hogy mar keso leszz...
2007. jún. 28. 15:33

Volt egy barátnőm, akivel nagyon jóban voltunk egy ideig, de csúnyán elárult. Folyton hisztizett, és egy idő után besokallt. Nem haraggal váltunk el, de sohasem keresett, ezért én se fogom keresni soha többé. Át is vert egyszer, s bár nekem ez volt az utolsó csepp a pohárban, mégsem szakítottam meg vele a kapcsolatot, megszakadt az magától is. Már legalább egy éve nem beszéltünk, most egy rendezvény volt nálunk, ahol akár hozzám is szólhatott volna, mivel a hátam mögött jött el, de nem tette meg.

Kicsit sajnálom a dolgot, de azóta sok régi ismerősével találkoztam, akik szintén negatív dolgokról számoltak be vele kapcsolatban, úgyhogy annyiból könnyű a lelkiismeretem, hogy nem az én hibámból lett vége a barátságunknak. Ezt egy kicsit sarkosan adtam elő, mert egyébként nagyon jól el tudtunk hülyülni, meg mindent megbeszéltünk, de egy idő után olyan dolgokat vágott a képembe, ami igazságtalan volt a részéről.


Most leginkább fiú barátaim vannak jó régről, bennük még nem csalódtam, nagyon megértőek, és ami a legjobb, hogy egyik sem nyomult soha rám. Barátomnak tekintem a nagynénémet, akivel sokat vagyok együtt, és majdnem mindent meg lehet vele beszélni.

286. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 281. - Moncsiusz)
2007. jún. 28. 13:36

Szia! Szerintem teljesen más a problémája veled. Úgy értem h 4 év után közölte veled h a párod neki nem szimpi.. 4 év hosszú idő, ha ez a baja előbb megmondta volna. Lehet h megirigyelte a boldogságodat (nálam mindig ez van)

Velem is előfordult már, h a barátnőmnek nem volt szimpatikus a pasim, megmondtam neki h ez van, nekem tökéletes és kész, ezzel le is zártuk a témát.

285. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 284. - 236fe2f68e)
2007. jún. 28. 13:28
Ne rágd magad ezen, ő nem igazán volt a "nagy barátnőd". Egy barátság nem erről szól. Nem csupán bajban kell h melletted legyen, hanem minden esetben. A pasik pedig....ha szakításra kerül a sor vajon kihez fordul majd a "barátnőd"? Igen, elvileg hozzád kellene, ha ezek után hagyod...szerintem ne foglalkozz vele.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook