Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt, aki nem túlsúlyos, sőt, inkább csupa csont és háj? fórum

Van itt, aki nem túlsúlyos, sőt, inkább csupa csont és háj? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 5. 13:21
Jó étvágyat::))
19. diegóóó (válaszként erre: 18. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 13:19
Köszönöm szépen.Én is 2000 körül gondoltam.Majd kitapasztalom.
2009. máj. 5. 13:11
Embere válogatja,az emésztés gyorsasága,főleg gének,de egy felnőtt nő szerintem 1800-2000 kalóriával a biztonságos zónában maradhat.
17. diegóóó (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 12:55
Igen.Le is állok most már!:)Szerinted hány kcal-t kellene ennem egy nap hogy ne fogyjak de tartsam a súlyom?Van valami tipped?
2009. máj. 5. 12:46
Hátaz is vékony te lány!!És nem tűnik hájasnak a csontod sem:)
15. diegóóó (válaszként erre: 14. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 12:25
Nem vagyok soványabb.Olyan vagyok most mint a tavalyi képen.:)
2009. máj. 5. 12:17
Elmegy azt hiszem?????????És a tavalyi képtől még sovibb vagy??Bejja,ne csináld ezt!!!
13. diegóóó (válaszként erre: 12. - 2d5a00656a)
2009. máj. 5. 00:00
Igen ezt csak én szeretném,az én hóbortom,de kockát semmiképp sem szeretnék csak laposat,feszeset.Az pedig igaz hogy a Fiúknak tetszik a párnácska,de engem zavart nagyon.:)Így már elmegy azt hiszem.
12. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - Diegóóó)
2009. máj. 4. 20:14
Na megjöttem:)Igen nagyjából ez van,de azért ha edzel rá a formája szépséges lesz,ja és ki akarja ezt a kockahasat??Mert a fiúk imádják ha van rajta az a kis párna:)
11. diegóóó (válaszként erre: 10. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 30. 19:00
A hasamról nagyon nehezen akar eltűnni a zsírpárna.Már 63 kiló vagyok és még mindig ott van.Pedig 62 alá nem akarok menni,ha jól értem akkor meg kell barátkoznom azzal hogy husis,mert csak úgy lesz izmos ha addig fogyasztom magam amíg onnan is lemegy a felesleg?!
10. 2d5a00656a (válaszként erre: 9. - Diegóóó)
2009. ápr. 30. 18:36
Hát persze!Formásodni attól fog hogy feszesebbé teszed a munkával ,az elkülönülés izomcsoportonként pedig ott van csak fedett.Minél vékonyabb zsírréteg fedi be annál jobban látszik./Ez a hasra persze ugyanúgy áll!/
9. diegóóó (válaszként erre: 8. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 30. 18:30
Igen látszik.Már sokkal feszesebb.Centiben is ment le róla.Az elején a sérült kezemmel nehéz volt mert nagyon kattogott,de belejött.:)Már szinte jobban bírom vele mint a másik kezemmel.De azért még dolgozni kell rajta.Szerinted a kis 2 kilós súlyzómmal el lehet azt érni hogy szép formás legyen és elkülönüljenek szépen az izmok?
2009. ápr. 30. 18:19
Igen emlékszem:)Látszik már az eredmény???
2009. ápr. 30. 18:18

Én is hasonló cipőben járok.Nem vagyok túlsúlyos,sőt,de az alkatomhoz képest "zsíros" vagyok/voltam.Már majdnem 2 hónapja dolgozok rajta hogy ne így legyen.


Csalánlevél!Jól megy a súlyzózás!:)Nem tudom hogy emlékszel-e a rám.Tanácsot kértem tőled priviben.Én vagyok a műtött könyökű lány.:)

2009. ápr. 30. 18:15

Csalánlevél, a testnevelés órák nem voltak túl inspirálóak, amivel elég jól illeszkedtek az oktatás egészébe :), gyerekkorban nem maga dönti el az ember, mit eszik, később egy ideig vega voltam, de végül is mindegy volt, mit nem ettem, mert alig volt pénzem kajára, még később meg már úgy legyengültem, hogy azért nem álltam neki tornázni, mert nem bírtam annyit, amennyinek látatja is lehetett volna. Egy ideig ugyan jártunk futni a lujzákkal, jó két héttel azután hogy elkezdtük, le is gyűrtük a hét kilométert (bandázva könnyebb), én lepődtem meg magamon a legjobban, csak nem szokta a cigány a szántást, és föllázadtak a tappancsaim.

Nnaszóval, most megpróbálom úgy, hogy többet is eszem, azt hiszem, a futkározás is csak emiatt ment.

Köszi a bátorítást. :) Kíváncsi vagyok, előlopakodik-e a sűrűből valaki, aki hasonló cipőben jár.

5. 2d5a00656a (válaszként erre: 4. - Lucy in the Sky)
2009. ápr. 30. 18:01

Igen nekem tisztamit értesz ezalatt.Nem vagy egyedül ,sőt...egyre tobben vagytok,és egyre többen a fiatal korosztályból.Hogy mi az oka,sztereotípnek fog hangzani ,de a szénhidrátteli evészet ,és az izommunka mentes élet.Gondolom sose sportoltál rendszeresen,és most iszod a böjtjét.Ez amit leírsz a külalakodról egy hiánytünetekkel teli test képe.

A megoldást te is tudod ,hiszen beleharsogják nap mint napaz arcunkba.Helyes táplálkozás és rendszeres edzés.Ez így szépen hangzik,de baromi nagy meló és elszánás.Mivel fiatal vagy ,gyorsan látványosat alakíthatsz magadon ha nekidurálod magad.A te döntésed.Az útjó ,hiszen már kérdezel,tehát rájöttél,és meg akarod oldani.:)

2009. ápr. 30. 17:52

Csalánlevél, hiszen látod, te is érted. ;-)

Igen, izomtalan, ez jó szó, tehát elvileg a magasságomhoz jó pár kilóval nagyobb súly járna, de hájra így is van keret.

Amúgy tudom hogy nem vagyok egyedül, volt olyan barátném, aki őrületbe kergette a környezetét, és a környezete őt, mert ő zsírosnak érezte magát és nem evett, miközben a többiek nem találták kövérnek és nem értették, mi van. Az evésre próbálta mindenki rábeszélni, nem a mozgásra, pedig az az étvágyát is meghozta volna (ezt tapasztalom mostanában).

Az persze jó kérdés, mitől lesz valaki zsíros, ha nem túlsúlyos, passz.

2009. ápr. 30. 12:56
Nekem se tiszta, hogy mit is szeretnél. Mi az, hogy csont és háj? Az milyen? És közben nem túlsúlyos?
2009. ápr. 29. 20:08
Szerintem sokan vannak,csak nem értik a kérdésed!!!Anti sportoló vagy??/értem alatta hogy izomtalan?/
2009. ápr. 29. 19:35

Minden mozgásos-étrendes-miegymásos fórumon, ahová mostanában benéztem, tájidegen vagyok a párductestű fitneszcicák vagy súlyos egyéniségek közt.


Szóval van itt, aki nem a súlyából akar leadni, hanem a térfogatából?


Ma vettem egy pilates-könyvet, miután egy hónapja ímmel-ámmal tornázgatok, meg elvileg három napja odafigyelek, mit eszem, majd csa lesz belőlem valami. ;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook