Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaúszás fórum

Babaúszás (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 6. 10:06
Juj én is nagyon kíváncsi lennék! Főleg mert jön a nyár, jó lenne egy kicsit vízközelben lenni, meghitt körülmények között.
2014. máj. 20. 10:33
Olvastam, hogy a BVSC uszodában is van... Erről van valakinek tapasztalata? Víz minősége, oktató(k), stb...?
2014. máj. 20. 10:23
Sziasztok! Látom meghalt már ez a fórum, de nem akartam újat indítani a témában... Tud valaki zuglóban, vagy zuglóhoz közel valamilyen helyet, ahol van babaúszás? Nagyon szeretném vinni, de így is aggódom, hogy nyűgös lesz, vagy bármi, és jó lenne valamit találni a közelben, hogy ne órákat kelljen utazgatni...
2009. szept. 7. 08:32

Szia Tücsi! :)

Amikor én hívtam azt a nőt és kérdeztem tőle én is az úszás árát, hogy akkor végül nekem összesen mennyit is kéne fizetnem olyan arrogáns módon válaszolt, hogy rögtön letettem a telefont. Még neki állt feljebb h meg mertem kérdezni mennyibe kerül összesen nála az úszás. Közölte, hogy menjek föl a honlapra és onnan nézzem meg, most ő erre nem ér rá. Akkor minek adja meg a számát??

2009. szept. 2. 10:01

Sziasztok!


Na én egy babaúszást nem javaslok senkinek. Ez nem más, mint az Angolna Viziiskola.

Vettünk bérletet, budáról a Pólusig kellett mennünk, de nem érdekelt, mert a fiamról van szó.

Kifizettünk 8.000 Ft-ot a 4alkalmas bérletre, ami egész korrekt ár lett volna, viszont amikor megérkeztünk a FAWA-ba kiderült, hogy addig nem mehetünk be, amíg 1.350 Ft-ot le nem teszünk az asztalra úgynevezett "terem használati díjként". Persze ezt minden alkalommal.

Ez volt az első csalódás, hiszen így már nem is olcsó.


M.Kecskés Edit nevét pedig mindenki jegyezze meg, ugyanis a 30 évem alatt nem találkoztam nála arrogánsabb, primitív, fennhéjázóbb és ostobább emberrel.

Konkrétan elküldött minket a pi...ba, mert írtam neki egy e-mailt, amiben jeleztem, hogy nem megyünk a szülői értekezletre.

Közölte, hogy ők nem néznek e-mailt, annak ellenére, hogy a szülőire (amit este akartak megtartani-kisbabásoknál ez szerencsés) a meghívót e-mailben kaptuk.

Ebben a levelemben írtam meg nekik, hogy nem tudunk menni, de nekünk milyen időpontok és helyszínek lennének jók, hiszen a szülői erről szólt.

Azért hozzátenném, hogy este 22:45-kor írt sms-t. A protokollt is ismeri rendesen.


Szóval én azt mondom, hogy oda inkább senki ne menjen!!!!!!!


Ha egy levél miatt ekkora patáliát csinált el sem merem képzelni mi lett volna, ha fiam véletlenül belehány a vízbe...

2009. szept. 2. 09:59

Sziasztok!


Na én egy babaúszást nem javaslok senkinek. Ez nem más, mint az Angolna Viziiskola.

Vettünk bérletet, budáról a Pólusig kellett mennünk, de nem érdekelt, mert a fiamról van szó.

Kifizettünk 8.000 Ft-ot a 4alkalmas bérletre, ami egész korrekt ár lett volna, viszont amikor megérkeztünk a FAWA-ba kiderült, hogy addig nem mehetünk be, amíg 1.350 Ft-ot le nem teszünk az asztalra úgynevezett "terem használati díjként". Persze ezt minden alkalommal.

Ez volt az első csalódás, hiszen így már nem is olcsó.


M.Kecskés Edit nevét pedig mindenki jegyezze meg, ugyanis a 30 évem alatt nem találkoztam nála arrogánsabb, primitív, fennhéjázóbb és ostobább emberrel.

Konkrétan elküldött minket a pi...ba, mert írtam neki egy e-mailt, amiben jeleztem, hogy nem megyünk a szülői értekezletre.

Közölte, hogy ők nem néznek e-mailt, annak ellenére, hogy a szülőire (amit este akartak megtartani-kisbabásoknál ez szerencsés) a meghívót e-mailben kaptuk.

Ebben a levelemben írtam meg nekik, hogy nem tudunk menni, de nekünk milyen időpontok és helyszínek lennének jók, hiszen a szülői erről szólt.

Azért hozzátenném, hogy este 22:45-kor írt sms-t. A protokollt is ismeri rendesen.


Szóval én azt mondom, hogy oda inkább senki ne menjen!!!!!!!


Ha egy levél miatt ekkora patáliát csinált el sem merem képzelni mi lett volna, ha fiam véletlenül belehány a vízbe...

2009. máj. 12. 12:23

Sziasztok!

Eltelt egy újabb hétvége, és megint voltunk pancsizni. A dupla rövid merüléseket végeztük. kicsit gyorsnak találtam a mostani tempót, de mindegy majd hétközben elmegyünk és gyakoroljuk.

A következő a hosszú merülés lesz, de elötte a páros usztatás is még ott van... :)

Elég érdekes ez is, viszont nagyon jó, laikus nem gondolja a "lépcsőfokokat" :D Egyre jobban szeretünk járni... Aki teheti menjen!

38. bodza55555 (válaszként erre: 28. - Szomi_37)
2009. máj. 6. 13:55
nálunk is a nevén szólítjuk a babákat és azt mondjuk:-merülünk!és már merülünk is.
37. Szomi_37 (válaszként erre: 35. - Nzs2001)
2009. máj. 6. 10:45
...igen, megnéztem a képet a babucinak. Nagyon édes, kis tündér! :) Jó egészséget kívánok babának, mamának és mindenkinek...
36. Szomi_37 (válaszként erre: 35. - Nzs2001)
2009. máj. 6. 10:43

Sziasztok! Semmi gond, én sem tudok mindig a gépnél ülni, hiszen tudjuk... meg én úgy gondolom, hogy azt az időt szívesebben töltöm a kis Mókuskámmal... :) Így hát kevés időm jut a netezésre, és mellette minden más dolog is engem vár meg! :D

Azért ha akad egy két gondolat szívesen megnézem.

2009. máj. 6. 09:39
Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam gép közelben a hosszú hétvégén. A babucink még csak kettő hónapos volt másodikán.
34. petra523 (válaszként erre: 30. - Szomi_37)
2009. máj. 5. 21:14
Nem igazán van semmi tervünk, csak azért járunk, mert nagyon imádja a vizet, meg jó kis közös program a melós hétköznapokon:-) A babaúszásból már kinőttünk, de mivel nagyon nagy a lánykám mozgásigénye, ezért folytattuk itt az uszit. Persze, ha ennek köszönhetően életformává válik nála a sportolás, azt sem bánom:-)
33. benvik
2009. máj. 5. 09:50
A lányom már két éve jár babaúszásra, és nagyon imádja. Minden úszáson csak egyszer van sírás, amikor vége az órának:-) Nálunk az oktató csinált víz alatti fotókat, és a cd árát kellett csak kifizetni. De nekünk is van víz alatti digitális fényképezőnk, olyan 30ezer forint. Víz, por és ütésálló. Ki is van használva. Szeptemberben születik a tesó, őt is szeretnénk hordani. Nagyon erős lett a lányom immunrendszere, szép erős a gerince, és a mozgása is nagyon fejlett.
32. bbeus73 (válaszként erre: 27. - Szomi_37)
2009. máj. 5. 09:41
Igen, én is úgy érzem, hogy a szülők sokkal görcsösebbek, jobban "félnek", mint a gyerek. A lényeg, hogy ezt a gyerek ne vegye észre, meg egy idő után mi is megszokjuk az egészet. Már most jobb, pár alkalom után.
31. bbeus73 (válaszként erre: 28. - Szomi_37)
2009. máj. 5. 09:40
Nálunk is ugyanez a vezényszó, bár mi még a locsolásnál tartunk, de ott is mondjuk, hogy jön a víz, és a most-nál öntjük le vízzel. A héten már ennél az öntésnél merítjük majd le a gyereket.
30. Szomi_37 (válaszként erre: 23. - Petra523)
2009. máj. 5. 09:33
Van esetleg konkrét tervetek a gyerekúszással vagy esetleg azért jártok, mert egyrészt egészséges másrészt kikapcs. stb... :)
2009. máj. 5. 09:32

így fel tud készülni, sőt már megfigyeltem, h szinte várja is a merülést.... :)

mondanom sem kell, még ezt is imádja, mert amikor a vízből kiér, tetszik neki a dolog és nevet.

2009. máj. 5. 09:30

Nálunk a merülés úgy történik - érdekelne máshol is így csinálják - van egy vezényszó...

Nevén szólítjuk a babákat majd mondjuk nekik, h jön a víz a végén egy hoppával és már merülünk is...

27. Szomi_37 (válaszként erre: 24. - Bbeus73)
2009. máj. 5. 09:28
Mi vasárnaponként járunk a babauszira, és most voltunk negyedszerre. A rövid merülésnél tartunk, és valóban mi szülők - félünk - hogy ne legyen baja a babának, pedig így tapasztalva a merülést is szerintem egy "csoda" :)
2009. máj. 5. 09:24
sziasztok! Örülök, hogy egyre többen szólnak hozzá a témához.
2009. máj. 5. 09:23

Sziasztok!


Mi 3hónapos kortól jártunk. Itthon élvezte babóca a fürdést, na de babaúszáson..... Kb. 3hónapot hordtam csak, mert nem tetszett neki a dolog. Fél éve nem járunk konkrétan babaúszásra csak különböző fürdőkbe és ott máris élvezi a pancsolást.:)

2009. máj. 5. 08:44

Sziasztok!

Mi már betöltöttük a 6 hónapot, amikor elkezdtük a babaúszást. Eddig jók a tapasztalatok, minden alkalommal tanulunk valamit, a héten már merülünk mi is víz alá. Talán nekünk felnőtteknek kellene jobban ellazulnunk, sokszor esetlennek érezzük magunkat a vízben, de a lényeg, hogy kisfiunk, Máté nagyon szereti az úszást. Bár az elején sokszor még lustizik, a végére mindig belejön. A mozgásfejlődése szempontjából is biztos, hogy nagyon jó a babaúszás. Ahová mi járunk, ott vannak már nagyobb gyerekek is, így látjuk, hogy ők hol tartanak. Még eddig csak jók a tapasztalataink (az ár persze itt is elég borsos....).

2009. máj. 4. 20:38
Sziasztok! Mírát én 4 hónapos korától hordtam babauszira. Mindig is nagyon imádta, soha nem sírt a víztől, sőt! Másfél évesen már a medence széléről ugrált a vízbe. Nekem csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, soha nem volt beteges, és nagyon jó a mozgásfejlődése is, szerintem részben ez miatt:-) A babúszást már abbahagytuk, kb 2 hónapja már gyerekúszásra járunk, és már kezdi tanulni a gyorúszást. Tündéri, ahogy csinálja, és persze nagyokat nevet az új tudományán:-) Ja, most 2 és fél éves.
22. Danica16 (válaszként erre: 20. - Szomi_37)
2009. máj. 4. 08:28

Nálunk ha nem is akarom kettő gyerekem van már most :p apával együtt ;))


Látszik ám a képeken, hogy nagyon imádják a kistesót :))

2009. máj. 3. 20:51
Sziasztok! MINDEN KEDVES ÉDESANYÁNAK, ÉS NAGYANYÁNAK NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK! :)
20. Szomi_37 (válaszként erre: 18. - Danica16)
2009. máj. 2. 08:36

Igen, jól látod! ..illetve, ha akarom még +1 (apuka) néha Ő is egy gyerek. Egyébként a két nagy gyermek az első házasságomból született. :)

És imádják a picurkánkat!

2009. máj. 2. 08:32
Sziasztok! Szép reggelt mindenkinek! :)
18. Danica16 (válaszként erre: 16. - Szomi_37)
2009. ápr. 30. 18:02

Köszönöm :)


Jól látom, hogy 3 gyerkőccel büszkélkedhetsz? :)

17. bodza55555 (válaszként erre: 13. - Szomi_37)
2009. ápr. 30. 18:00
HÁT EZ A KÉT KÉP KONKRÉTAN 2000FT VOLT ÉS HA JÓL EMLÉKSZEM 22000FT A BABAALBUM AMIT ÉN SEM VETTEM IGÉNYBE,EZÉRT NEM IS EMLÉKSZEM PONTOSAN.ESETLEG LEHET HOGY ELMENNE MÁS USZIBA IS HA TÖBB SZÜLŐ KÉR ILYEN VÍZ ALATTI KÉPET.SAJNA AZ EMAIL CIMÉT TÖRÖLTEM,DE HA KELL SZOMBATON AZ ÚSZÁSON MEG TUDOM KÉRDEZNI.
16. Szomi_37 (válaszként erre: 10. - Danica16)
2009. ápr. 30. 16:34
Megnéztem a képeket, nagyon édes a fiad. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook