Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap csinálták a körmöm. Porcelánpor + valami és éjszaka arra ébredtem, hogy érzékeny és sajog. Ez normális? fórum

Tegnap csinálták a körmöm. Porcelánpor + valami és éjszaka arra ébredtem, hogy érzékeny és sajog. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


10. Gica6
2010. febr. 15. 00:42
Már 6 éve van zselés körmöm. Nem épített, a sajátomon van rajta. Néha nekem is érzékeny- úgy tudom, ahogy a lámpa alatt rákeményedik az anyag, megfeszül egy kicsit. Ha nem anyaggal szembeni érzékenységről van szó-akkor már gyulladt lenne- akkor elmúlik. Úgymond furcsa a körmödnek. De nagyon jó lehet vele kopogni a billenytyűzeten. Nem. Ne szedd le. Akkor fogod csak igazán megsérteni a körmödet-vagy letépni. Ismerek ilyet. Ha nagyon nem bírod, a műkörmösöd lecsiszolja. Egy olyan kis eszközzel, mint a flex-kis hengerrel a végén. Azzal javítja, távolítja el az új előtt is.
2009. máj. 14. 10:47
Csak műkörmös szedheti le? Egy ismerősöm leszedte a zselés körmét és bekente lakkal. Lehet baja tőle?
2009. ápr. 29. 13:27
nekem ez az első. Nagyon erős szép körmeim vannak, bármekkorára megnöveszthetem. De mostanában bármihez hozzáérek, letörik a vége, akkor is ha rövid. Azért ajánlották, hogy ez megerősíti. Nem csináltuk hosszabbra mint a körmöm. Egyébként már egy kicsit jobb, de még mindig érzem, hogy nem tökéletes.
7. d3572a925d (válaszként erre: 4. - Mmirci)
2009. ápr. 29. 11:52

Én is nagyon érzékeny vagyok a körmeimre.. Nem is csináltatok már műkörmöket, mert egyrészt fáj,húzódik, másrészt meg 2-3 napon belül elkezd lepattogni apránként majd a végén le is szakad a saját körmömmel együtt. A körmösöm szerint állítólag zsírosak a körmeim és ezért nem marad meg.

Egyébként meg jobb is, hogy így van. Manapság mindenkinek műkörme van, ritkaság ha valakinek nincs.És a természetes szebb:)

6. sunsatia (válaszként erre: 2. - Mmirci)
2009. ápr. 29. 10:55
Valószínűleg attól fáj, hogy lecsiszolták alatta az amúgy is érzékeny körmödet. HIába van rajta a poercelán, így érzékennyé válik. Ha nem múlik el napok múlva sem a fájdalom, akkor szedesd le, a porcelánnak ugyanis van oldószere. Ha túl nagy méretű az épített körmöd az eredetihez képest, az is segíthet, ha lecsiszolsz a végéből.
2009. ápr. 29. 07:58

Nekem is fájt amikor először csináltattam a körmöm!

de csak az első nap utána már nem is éreztem!

Szerintem nyugodtan hívd föl és kérj tőle tanácsot!:)

2009. ápr. 29. 07:55
Ez az első ilyen beavatkozás, soha nem csináltattam még, mert amúgy is érzékeny vagyok. Ha lemosom a körömlakkot, attól is fáj. ÍOlyankor egy vékony réteg átlátszó lakkal szoktam szigetelni, mert amikor lemosom a lakkot, iszonyú. Akárkinek mondom, senki nem érzett még fájdalmat a körmében. Nekem mi a fenétől van?
2009. ápr. 29. 07:53

Szia!


Nekem is az elején érzékeny volt. Szerintem várj pár napot. De ha nem múlik, akkor menjél vissza. Vagy hívd fel és kérjél tanácsot.

2009. ápr. 29. 07:51
úgy csillapodott kicst. Ez normális, hogy az elején illyen érzékeny?
2009. ápr. 29. 07:50
Értesz hozzá? Tegnap csinálták a körmöm. Porcelánpor + valami és éjszaka arra ébredtem, hogy érzékeny és sajog. Hideg vizet engedtem rá, úgy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook