Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Olaj spray fórum

Olaj spray (beszélgetős fórum)


2011. márc. 21. 13:57
nekem innen van vajaromás olajspray-ém...és ez ilyen habos fújásnál szóval ez kifejezetten sütéshez van salikhoz vagy ilyesmi...hushoz palacsintához meg ilyesmi... [link]
11. Xilva
2010. nov. 26. 16:29
Sziasztok! Kerestem több Intersparban is. Valaki megmondaná, melyikben látott? Más források is érdekelnének természetesen! :-) Köszi!
2010. aug. 4. 15:30
Én is úgy jártam, mint klarika5, az árát nem tudom, mert kaptam, de nem fúj, hanem egy helyre sugárba spiccel. Üveg az alja és fém a teteje. Ami fúj, az hogy néz ki?? Köszi!
2010. máj. 24. 07:55
Köszi.
8. globus (válaszként erre: 7. - Miss Jane)
2010. máj. 24. 07:48

Intersparban Fackelmann, 990 Ft.

Ezt nem próbáltam még.

2010. máj. 23. 23:39
Sziasztok, hol lehet ilyet kapni, és kb mennyiért?
6. andi65 (válaszként erre: 4. - 2104cc91e8)
2010. márc. 26. 14:16

Én is nagyon szeretném tudni melyik a jó, melyikből lehet jól szórva fújni. Biztos sokkal egészségesebb mint önteni, amennyi megy - szerintem mindig többet öntök mint kellene.

Megírjátok?

Köszi.

5. globus (válaszként erre: 3. - Hidewatch)
2009. dec. 27. 21:17

Milyen márkájú ez a szerkezet?

Sajna, nekem is még csak üzemképtelenekkel sikerült találkoznom :(

2009. ápr. 28. 12:33

Én palacsinta alá és salátára szoktam "fújni" , de hogy az hány kalóriának felel meg gőzöm sincs! Én azt gondolom, ha van olyan mérleged ami 1 gr.-ot is mér (az Enyém 2 gr.-os) akkor tedd rá az olajos flakont nullázd le, fújjál egyet vagy amennyit akarsz és tedd vissza a mérlegre és megmutatja, hogy mennyi hiányzik! :) Szerintem egy fújásnak nincsen súlya tehát addig próbálkozhatsz amíg meglátod, hogy 1 gr. olaj hány fújással jön össze és visszaszámolhatod az egy fújás súlyát és kalóriáját!

Nnna, most jóóóóó megmontam :) Szólj, ha nem voltam elég világos :o)

2009. ápr. 28. 12:14

Nekem van olajspray-m, és nagyon szeretem. Én ha csak párolok valamit, vagy pirítok serpenyőben, akkor van, hogy azzal fújkálom meg a serpenyőt, és kész. De leginkább salátára használom.


Fogalmam sincs, hogy mennyi kalória egy fújás, de sztem nem is lényeges, mert annyi kell a salátára is a zsíroldható vitaminok miatt, szóval szerintem ne számolgasd, nincs értelme. Mindenesetre jó kis találmány az olajspray:))

2009. ápr. 28. 12:12
Én vettem egy olaj spray-t, de csalódtam benne. Azt hittem, hogy "szór", gondoltam, a palacsinta sütőbe, vagy a sűlő húsra tudok spriccelni. De ebből "csorog" az olaj, persze egyetlen pontra. Na most ezt egy kanállal is meg tudom tenni, ráadásul akkor egyszerre látom a mennyiséget.Nekem nem jött be, vagyis nem ezt vártam tőle.
2009. ápr. 28. 11:48

Sziasztok!


Tapasztalatokra és infokra lenne szükségem az olaj spray használatáról. Szeretek egészségesen enni és főzni is. Vannak ételek, amikhez elkerülhetetlen zsiradék, olaj használata, ez így is van rendjén, de azt nem szeretem, ha valami tocsog a fölösleges olajtól. Milyen jellegű ételeknél lehet a fújós megoldást alkalmazni, milyen mennyiségben? És esetleg valaki tudja, hogy egy fújás értéke kb milyen konkrét mennyiségnek vagy hány kalóriának felel meg?


Előre is köszönöm szépen a hozzászólásokat, és szép napot kívánok Mindenkinek.


Blanka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook