Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hova forduljak, ha a párom exe tönkre akar tenni minket, gátol a pici sétáltatásában? fórum

Hova forduljak, ha a párom exe tönkre akar tenni minket, gátol a pici sétáltatásában? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
104. doxikri (válaszként erre: 94. - Spinneli)
2009. ápr. 29. 14:37
milyen visszaélésekre?
2009. ápr. 29. 10:36
Van ügyvédünk és már egy éve megy vele a herce-hurca, ez most egy ujabb probléma ami felmerült.
2009. ápr. 29. 10:11
Szerintem keresni kéne egy ügyvédet, aki felvilágosítást tudna adni, hogy hogyan lehet megoldani a helyzetet. Bizonyára van megoldás.
2009. ápr. 28. 20:01
Ja azt nem is mondtam, hogy a kutya elől szedtem fel a kifliket és azzal dobáltam meg a nagyságát.Annak legalább nincs nyoma.
2009. ápr. 28. 20:00
Ezt én is tudom, de mikor a picit ócsárolta akkor már én sem voltam rest, rendesen neki mentem. Eddig tűrtem, hogy a ruháimat is felmosorngynak használja, a két gyerekét is tönkrette már. Az előző házasságából a kisebbiket és innen meg a nagyobbikat, de azt már nem hagyom, hogy a fiát és az én lányaimat is kikészítse. A párom és a fia teljesen meglepődtek, mikor halál nyugodtan kimentem a kisházból és a felmosovödröt vágtam hozzá, csak ugy röpült a másik ház ajtaja felé, a nő meg ugrott befelé.Akkor hívtam a 107-t és azok is nagyon kiakadtak, hogy a picivel szórakozik, ők legalább most rendesek voltak, mert azt mondták, hogy ha továbbra is folytatja akkor ujra szóljunk és elviszik egy időre, de előtte beszéltek vele.
2009. ápr. 28. 19:57
Mindezek tudatában az acélbetétes nem is olyan rossz ötlet.
98. spinneli (válaszként erre: 95. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 19:56
reméljük belehúznak és normálisan átdolgozzák.
2009. ápr. 28. 19:54
Hát! Perika ez beszarás. Együtt érzek veled, de ez tűrhetetlen.
96. kattyus (válaszként erre: 70. - CS.MARTI)
2009. ápr. 28. 19:50
Jogos a 2 pont:)
2009. ápr. 28. 19:46
Lehet, de akkor most itt az élő példa, hogy a rendes ember fázik rá!Mert h..e a tv.
94. spinneli (válaszként erre: 92. - Doxikri)
2009. ápr. 28. 19:43
Nem azért vétózta meg, a tv. nem volt eléggé kidolgozott, alkalmat adhatott volna nagyon súlyos visszaélésekre.
2009. ápr. 28. 19:35
sajnos ez van, s már tényleg nem tudom,hogy mit csináljak. a párom, hogy megtudjunk élni reggeltől késő estig dolgozik, mivel nem győzzük a fizetnivalókat sem s akkor még ott vannak a hitelek is.Tavaly már kikapcsolták a gázt is egy hónapig voltunk hidegben, mert a nagyságos asszony nem fizetett semmit sem, és a visszakapcsolást is nekünk kellett elintézni. ami kb. 300 ezer Ft-unkba került. És félő, hogy most is ez lesz, bár mi a kisházba hála istennek kandallóval fűtünk a melegvizet meg majd megoldjuk árammal, vagy gázpalackról üzemeltetem a boylert és a tűzhelyet is. Ezzel rajtam nem fog ki. De ők meg lesznek hallva a nagyházba
92. doxikri (válaszként erre: 91. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 19:01

Egy 3 hónapos pici igya meg a levét egy hülye tyúk szórakozásainak?

Hihetetlen, hogy az ilyesmire nincs törvény. A távoltartási törványt meg Sólyom bácsi megvétózta. Mert ő még soha nem volt szar helyzetben.

2009. ápr. 28. 18:55
Azt mondják, hogy menjek albérletbe, de miből? A családi pótlékból és a gyesből nem lehet, azonkívül meg, szakítsam a picit el az apjától? Ennek a nőnek ugyis az a szándéka azért jelentette fel a páromat, hogy megverte őt, pedig akkor ithhon sem volt, mert dolgozott . S ezen fog elbukni.
2009. ápr. 28. 18:52

Azok nem csinálnak semmit inkább ennek az alkoholista nőnek adnak igazat.

Sajnos ha te beszélsz velük neked helyeselnek, ha a másik akkor meg annak. Ezek nem tesznek semmit sem.

89. doxikri (válaszként erre: 88. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 18:47
szerintem itt senki nem tud okos lenni. a gyerekjóléti szolgálatnál megkérdezhetnéd, hogy kitől kaphatnál segítséget. talán...
2009. ápr. 28. 18:36
Az előbb irtam, hogy a gyerekek sem kicsik már a lány 18 éves a fiu pedig 16 éves.Csak a párom és az én közös gyerekük 3 hónapos
87. doxikri (válaszként erre: 82. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 18:33

Bocsánat nem akartalak megbántani!

Ennél kacifántosabbat én még nem hallottam.

Ebből nem nagyon van kiút, főleg ha a gyerekek még kicsik.

2009. ápr. 28. 18:30

Azt kérdezd meg az itélőtől.

A amikor ők elváltak, mi még nem éltünk együtt. S akkor a fiut az apjának itélték, a lánynak meg 2 éve kellett dönteni a szülei között 16 éves korában. Szó szerint belekényszerítették a döntésbe.

S akkor ráadásul a házat meg ugy osztották meg, hogy az alsó szinten a kisszoba a nőé ahova csak ugy tudsz bemenni, ha a nappalin keresztül mész. Az emeleten a három szoba közül egy-egy a két gyereké a harmadik pedig a páromé. A kisház ami külön van pedig még a nagyapjáé volt a páromnak és a szüleinek is. Na ezért nem akarják eladni, de a gyerekei sem.

85. spinneli (válaszként erre: 84. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 18:21
engem az érdekelne hogy hogyan ítélték a gyerekeket egyiküknek és másikuknak, pláne ha egy helyen éltek?
2009. ápr. 28. 18:19

Azt eddig nem mondtam bocsi, hogy a nőnek ez a második házassága volt, amit tönkretett az előzőből is van 2 lánya, akiket szintén elhagyott. S ezt a két gyereket is mikor kicsik voltak itt hagyta az apjukkal. S akkor kezdett minden helyre állni, mikor én idekerültem, csak azzal, hogy visszaköltözött felborult minden.

Itt a két gyerek az egyik 18 éves a másik pedig 16, a pici baba pedig 3 hónapos.

Egyébként nekem is van az előző házaságomból egy 18 éves lányom aki Baján él.

2009. ápr. 28. 18:17
A gyerekek, meg örülnek a kistestvérüknek.És sokat is segítenek nekem, persze amikor éppen nem dolgozni vagy iskolában vannak.
2009. ápr. 28. 18:16
Ez nem kommuna azért ez egy kicsit erős. Mivel hivatalosan el vannak válva. A két gyerek a házasságukból, és mi hárman, meg a nő
81. doxikri (válaszként erre: 80. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 17:14
Ősszesen hányan éltek ebben a "kommunában"? Már bocs a kifejezésért, jobb nem jutott az eszembe, mert ez egy elég kilátástalan helyzet így.
2009. ápr. 28. 17:07
Nem értettél el semmit, igen mindkét házra mi fizetjük.
79. doxikri (válaszként erre: 78. - 6cc95eecf0)
2009. ápr. 28. 16:59
mindkét házra ti fizetitek a rezsit? Jól értem, hogy ő lakik a nagyban, ti meg a kicsiben? Vagy elértettem valamit?
2009. ápr. 28. 16:01

Katyus-nak külön köszönöm, hogy hisz nekem.

Nem azért indítottam utjára ezt a dolgot, hogy hazugságokkal tömjem tele a lapot. A volt asszony 4 évig itthagyta a gyerekeit a páromnál és nem lakott itt. Akkor költözött vissza mikor megtudta, hogy mi összekerültünk.

Innentől kezdve itt csak lakik és élősködik, mi meg próbálunk megélni ugy ahogy lehet, és fizetni, mert a rezsibe sem száll be sajnos.

Na akkor ehez mit szóltok?

2009. ápr. 28. 15:57
Kösdzönöm a hozzászólásokat, de a tulajdon osztatlan.
2009. ápr. 28. 14:59
Igazatok van, ezek csak spekulációk, és fölöslegesen jár az agyam hülyeségeken. A legjobb valóban az lenne, ha elmenne a volt házaspár egy ügyvédhez, és az elmondaná nekik a lehetőségeket.
75. **Rita** (válaszként erre: 73. - A74de3d08a)
2009. ápr. 28. 14:30

Mindenhol van jogi tanácsadás( neten is)

ott kéne megkérdezni mik a lehetőségek

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook