Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Traffipaxok fórum

Traffipaxok (beszélgetős fórum)

2017. ápr. 27. 15:10

Jó ég:-)

Ez a fórum 8 éve "halott"

2017. ápr. 27. 15:01

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, mi az kiküldési határidő, amit ha túllépnek a rendőrök, nem vagyok köteles kifizetni a csekket?


Kicsit siettem de már megbántam 1001szer, azóta tempomatot használok. Bár megúsznám! Ma lenne 2.hete hogy lefotóztak! Hónapokat meg nem fogok büntetésre kuporgatott pénzzel tölteni

2009. nov. 8. 10:04
Ha ez a rosszindulat, akkor kívánom hogy Te kanyarodj ki a mellékutcából. Nekem már volt majdnem-balsetem így, pedig vétlen voltam és betartottam a sebességhatárt. Ha 60-nal megyek, belezúgok a teherautóba, amit egy harmincas nő vezetett. 50-nel meg tudtam állni. A "ritmus" meg érdekes módon le tud csökkenni, ha van egy traffi a közelben. Piroson átmenni meg ritmus kérdése...
7. e1e9ab571d (válaszként erre: 6. - Platty666)
2009. nov. 6. 12:57
Tipikus magyar rosszindulat...
2009. ápr. 29. 14:15
A jószándékodat nem vonom kétségbe. Gratulálok a balesetmentes vezetéshez. Csak tudod, ezek a listák inkább arra jók, ha valaki komolyan veszi őket, hogy ami nincs bennük, ott büntetlenül lehet száguldani, főleg a piroson át. Ez meg egyikünknek sem jó, igaz? További balesetmentes autózást és jó hétvégét kívánok!
5. szamóca41 (válaszként erre: 4. - Platty666)
2009. ápr. 27. 09:23

Nem beszélgetni akartam róla csak nem tudtam,hogy hova tegyem fel......

Abszolút jó szándék vezérelt,amikor leírtam ill. bemásoltam.

Nem azt írtam,hogy száguldjunk ezerrel meg menjünk át a piroson,de a masina akkor is készíti a fotót /gondolom/amikor CSAK felveszed a "ritmust".

Úgy gondoltam jót teszek vele,ha leírom:(((((

Sajnálom,hogy ezzel (valószínűleg) besoroltál azok közé a sofőrök közé akik abszolút nem foglalkoznak a KRESZ-el.

Nem hiszem,hogy csak a véletlennek köszönhetem,hogy 23 év alatt nem kaptam sem egy fotót,sem egy felszólítást bármiféle szabálysértésről.......

2009. ápr. 27. 08:24
Ilyen listák már keringtek a neten, volt, amelyik biztosan hamis volt. Szerintem azért piros a lámpa, hogy álljunk meg, mert valakinek éppen zöld... A sebességhatár sem véletlenül annyi, amennyi. Képzeld el. ha mellékutcából akarsz kikanyarodni 20 méterrel arrébb, és 80-nal jön egy kocsi. Biztos baleset, mert nem láthatod időben a kanyarodás előtt... Amúgy mozgó traffik is vannak, ezekről nem értesülsz időben, úgyhogy inkább a kreszben bízzál.
2009. ápr. 27. 08:22
Nagyon szívesen.Talán leszünk egy páran,akiket érint/het!:))))))
2009. ápr. 27. 08:21
Köszi Szamóca az értékes információt.
2009. ápr. 27. 08:17

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén.



- a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor

- Ferenc krt. - Üllői út sarok

- Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)

- Attila utca - Alagút sarok

- Hegyalja út - Jagelló út sarok

- Fehérvári úti piacnál

- Budafoki út

- Mártírok útja - Bimbó utca sarok

- Moszkva tér

- Kőbányai út (Egészségháznál)

- Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

- Szentendrei út felüljáró minden lámpasor a csillaghegyi elágazásig

- Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

- Lónyay utca - Petőfi híd felhajtónál


Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon) az áthaladási sebességet..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook