Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy lehet az itt készített naplókat gépre lementeni? fórum

Tudja valaki, hogy lehet az itt készített naplókat gépre lementeni? (tudásbázis kérdés)


10. syria (válaszként erre: 9. - Cb4c323adf)
2009. ápr. 28. 23:23
Talán mert túl sok a naplódban a WEB-es hivatkozás.
2009. ápr. 26. 20:34
Hú ez nekem sem sikerül akár hogy csinálom:((
8. syria (válaszként erre: 5. - Brigibaba)
2009. ápr. 26. 14:48

A sima képek is lemaradtak? Mert nekem minden általam feltöltött kép megvan, csak a YouTube-osak hiányzanak.

A formázásnál az a trükk, hogy be kell kapcsolni a "Minden látszik"-ot, mert táblázatként mentődik. Azzal kell kezdeni, hogy ki kell törölni a felesleges, legalsó cellát, majd a táblázatból minden egyes bejegyzést külön kell menteni, utána már lehet általános formázást alkalmazni.

2009. ápr. 26. 09:26
Vagy lemented az oldalt. Helyben ctrl+s csak hát oldalanként kell...,de lehet hogy kényelmesebb, mint a kijelölős.
2009. ápr. 26. 09:26

A képeket meg minden apróságot már nem is tudo milyen fájlba mentheted le ahhoz hogy az neked teljes egészében úgy legyen mint itt, de talán a Power Point mintha le tudja menteni képestől, mindenestől.

Sok szerencsét :)

2009. ápr. 26. 09:25
Köszi!! sikerült! a sima kijelőléssel a képek lemaradtak de így minden oké! formázáshoz is van valami tuti ötlet?mármint hogy egyszerű pikk pakk kész! kijelölöm az egészet gongolom,és.....
2009. ápr. 26. 09:23
ez igy van : Ctrl+c majd az Asztalon nyitassz egy word dokumentumot, amugy itt két lehetőséged van : vagy Ctrl+v vagy egérrel jobb gomb ( neked jobb ) és Paste.
3. brigibaba (válaszként erre: 2. - Syria)
2009. ápr. 26. 09:20

köszi kipróbálom!

hát azt gondoltam!

2. syria (válaszként erre: 1. - Brigibaba)
2009. ápr. 26. 09:17

Persze!

Kijelölöd, Ctrl+c, majd egy word dokumentumba benyomod Ctrl+v-vel. Aztán már formázhatod is. Természetesen a YouTube-ról betöltött cuccok lemaradnak.

2009. ápr. 26. 09:13
Olyan lehetőség érdekelne, amivel az itt írt babanaplót le tudnánk menteni minden kis apró részletében , és később ezt majd kinyomtatni! Sikerült már ez valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook