Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy is lesz a 90 nap után? fórum

Hogy is lesz a 90 nap után? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 15:46
Ha megtalálom a gyógyírt a nehezen elveszített kilók megtartására, első dolgom lesz közzé tenni, hisz olyan sokan segítettek itt nekem,hogy minimum ennyi lenne a hálám :) Bár én lennék a nagy titok feltalálója :)
2010. febr. 9. 12:45
Én is pont gyüminapon vagyok :) Holnap meg a rettegett lénap :) az első! Én is remélem, hogy még összefutunk, és ha megtaláltad a tuti receptet a 90 napos utánra, akkor azt közkincsé tehetnéd ;) mert nekem is tényleg fejtörést okoz! Neked is további szép napot, és kitartás!
2010. febr. 9. 12:42

További szép napot.

Szia

13. 96b0d6b01f (válaszként erre: 12. - Needone)
2010. febr. 9. 12:42
Köszönöm szépen :) nos én ezt a havi 4 alkalommal tartott lénapnak tudom be :) azért ilyen sok szerintem :) Biztos vagyok benne,hogy neked is sikerülni fog :) Csak kitartás :) remélem még találkozunk,most viszont mennem kell dolgozni :( este 10ig holnap meg délután 3ig szóval kicsit nehéz lesz a mai gyümi napom :(
2010. febr. 9. 12:35

Elhiszem, hogy nagyon nehéz lehet így. Főleg, hogy akárhogy is, de a diéta alatt sokkal érzékenyebbek tudunk lenni (főleg egy-egy gyümölcsnap, lénap alatt), az idegek is pattanásig tudnak feszülni...

-14 kg! Le a kalappal :) Én inkább nagyon büszke lennék rád, hogy így kitartottál anyukádék helyében! Én még 7-8kg-nál vagyok (a mérleg akarata szerint), de nekem is jól esne egy -14 :) Tényleg nem semmi!

11. 96b0d6b01f (válaszként erre: 10. - Needone)
2010. febr. 9. 12:29
Köszönöm a biztatást :) Remélem többé nem befolyásol majd ez a kirekesztettség és a megfelelni akarás. Kicsit már sok ez nekem, alig várom,hogy elköltözzek itthonról, annyival másabb lenne az élet, biztos nehezebb is,de valahol meg megkönnyebbülést hozna a lelkemre, csúnya dolog ilyet mondani,de SAJNOS ez az igazság, és erről nem csak én tehetek,hanem az édesanyám és a bátyám is.
2010. febr. 9. 12:15
Értem-értem! Én is anyukámékkal lakom, és bőven okoz fejtörést a hétvégi menü - igazándiból csak az, mert hétköznap nem szoktunk együtt enni. Meg kell próbálni kizárni ilyenkor azt, hogy miért különcködsz meg stb. Gondolj arra, hogy te küzdöttél meg azért, hogy lefogyj, és nem nekik, hanem neked kell abban a testben élned, amiben élsz. Ha te azt szeretnéd, hogy ez vékonyabb legyen, akkor az lesz. Nem ők döntik el! Persze, hogy nehéz ez, mert kell a családi támogatás erre is, a visszajelzés, a figyelemmel levés stb. Szóval szerintem próbáld meg ezt tényleg figyelmen kívül hagyni, és csináld úgy, ahogy neked jól esik, és ahogy kívánod. Fel a fejjel! :)
9. 96b0d6b01f (válaszként erre: 8. - Needone)
2010. febr. 9. 12:06

Hát nem tudom, lehet,hogy megtartom én is ezeket, de nagyon nehéz a családom mellett ezt csinálni, én még édesanyámékkal lakom és nem igazán jövünk ki egymással, mindíg én vagyok a kirekesztett fekete bárány :( ha én csinálok valamit az soha nem jó, ha nem csinálom akkor meg az a nem jó...

Szóval, ha úgy főznék, ahogy magamra, akkor az nekik nem jó, mert nem eszik meg, ha külön főzök nekik akkor meg mit különcködök, szóval ez ilyen szélmalomharc köztünk, és nehéz sokszor úgy csinálnom a dolgokat,hogy mindenkinek jó legyen, ha most én gyümit eszek azon is ki vannak akadva... meg mindenen... jajj ez most kicsit zavaros,de remélem érted

2010. febr. 9. 11:58
Szerintem próbáld meg tényleg a gyümölcsöt. Gyümölcslé sem megy? Esetleg ha azt iszogatnál délelőtt? Én pl mikor nem tudok reggel gyümi enni, mert átérzem, hogy nem megy le... Akkor lefacsarok egy- két narancsot, vagy töltök egy pohárral, ha van itthon. Hátha az is segítene! Szerintem ha szépen oda tudsz figyelni, az fél siker, illetve én megtartanám a min. heti 1 gyüminapot, és havi 1 lénapot. Én erre gondoltam. Persze mozgással. Megértem, hogy ijesztő, hogy mi lesz utána. Bár még a fele hátra van, de én is így találom! Ragaszkodunk nagyon a lefogyott súlyhoz, és teljesen érthető, mi szenvedtünk meg érte!
7. 96b0d6b01f (válaszként erre: 6. - Needone)
2010. febr. 9. 11:54

Hát én nem tudom, már mit csináljak, olyan jó volt és jól éreztem magam a bőrömben, könnyebb volt minden és a bokám sem fájt. A visz-ereim is változtak,de most megint olyan rossz minden :(

Ha most sem sikerül, nem tudom mihez kezdjek. Nem tudom mit kellene a 90 nap után csinálni,hogy tényleg minden jó legyen.

2010. febr. 9. 11:51
Kedves devilinbed! Én is azt hallottam barátnőmtől, hogy úgy sikerült megtartani, ha utáan betartod a délelőtti gyümit, szóval esetleg ha addig legalább nem is eszel (gyüminapon olyankor mit csinálsz?), akkor utána próbáld meg! Én is 90naposozok (meg már csináltam is korábban, egyszer 90 napig, utána meg 120 napig) most vagyok lassan a felénél. Eddig még nem tartottam be a gyümizést utána, és azért vissza is szedegettem a kilókat (na nem mindet szerencsére!). De most én is befogom azt tartani, illetve gondoltam, hogy nem kalóriát számolok majd, hanem kalóriát nézek :) Ahhoz igazítom a tornát, így hátha megmarad az önkontroll.
2010. febr. 9. 10:54
Hát úgy jártam,hogy vissza jött :(
4. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3. - Pajola)
2009. máj. 1. 20:23

Szia Pajola :)

Örülök,hogy végre észre vett valaki :)

Nekem még két hetem van hátra a 90 naposból és eddig 14 kg ment le, és nagyon félek,hogy visszajön. A gyümit már nem bírom legyűrni a torkomon, szóval inkább nem is eszek :(

3. Pajola (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2009. máj. 1. 17:53

Szia devilinded!

Én tavaly 10kg-ot fogytam a 90.napos diétával.

Idén február 2-án ismét elkezdtem,április 24-én töltöttem a 90.napomat 8 kilót és jó néhány cm fogytam derékban és csípőben is.A 34 méretemet 30-ra cseréltem.A délelőtti gyümi fogyasztást továbra is betartom.Te mennyit fogytál? Miota csinálod?

2009. máj. 1. 16:33
Kérem valaki mondjon nekem tippeket,hogy ne vesszen kárba a 90 nap :)
2009. ápr. 25. 17:33

Lassan vége a 90 naposomnak és sokszor hallottam,hogy úgy is vissza jön, meg hasonlók.

Ha jobban belegondolok félek is tőle.

Arra lennék kíváncsi,hogy kinek mik a tapasztalatai, hogy tartotta meg a súlyát, vagy éppen mit rontott el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook