Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek, miért számít, hogy hányszor néznek a naplójába? fórum

Kinek, miért számít, hogy hányszor néznek a naplójába? (beszélgetős fórum)

20. salabakter (válaszként erre: 19. - Rozália)
2009. jún. 27. 19:18
Én már régen:))
19. Rozália (válaszként erre: 14. - Salabakter)
2009. jún. 27. 17:11
Én pedig ki is vettem a kedvenceim közül... azért is:))
18. salabakter (válaszként erre: 16. - Katinkaboszi)
2009. máj. 7. 13:14
Pedig amúgy elég értelmetlen badarság......:)))
17. Katthy (válaszként erre: 15. - 1e8f358d6a)
2009. máj. 7. 10:15
Örülök neki :) Persze normális keretek között XDD
16. Katinkaboszi (válaszként erre: 14. - Salabakter)
2009. máj. 6. 19:45
azt hiszem sejtem kiről beszélsz, én is olvasom, de bejön Neki, ha már emiatt is olvassuk többen :)
15. 1e8f358d6a (válaszként erre: 10. - Katthy)
2009. máj. 6. 19:40
nekem a stílusod baromira bejön, a cikked megjelenése óta olvaslak. :)
14. salabakter (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2009. máj. 6. 19:39
Pedig van,aki minden nap méltatlankodik,hogy miért csak ennyien nyitják meg,miért csak ennyien jelölték kedvencnek.Én is megnézem neki többször is,mert ezt a szöveget mindig hozza előbbre,és már nevetséges:)))
2009. ápr. 27. 11:13

Úgy látom, hogy akik komoly naplóírással foglalkoznak, azokat nem igazán érdekli hányan nézték meg.

Én mikor ide beléptem roppant izgatott voltam minden nap, hogy hányan jártak nálam.:)

Közben elkezdtem nem naplót, hanem minden mást irogatni bele. Azóta úgy vagyok, hogy biztosan az nézi meg, aki ráér és akit érdekel vagy a folytatás, vagy egyáltalán a véleményem vagy bármi tőlem.

A második naplómnál már tisztában voltam azzal, nem a nézettség számít, hanem amit én akarok beírni, mert nekem fontos valamiért.

De ha más is olvassa, biztosan azért, mert szereti a történeteimet, esetleg engem is :)))

Viszont ez, hogy hánynak vagy a kedvence, enyhén irritál.

Olyan iwiw-es felhangja van, most ezen fognak az emberek lovagolni, hogy kit hányan jelöltek kedvencnek és ahogy itt írta valaki, nem is biztos, csak éppen arrajárt.

2009. ápr. 25. 22:29
Nem számít hogy hányan nézik meg a naplókat,hiszen az ember azért irja,hogy az elmúlt időt,valamiképpen emlékeiben tartsa,hiszen nem emlékszik minden kis csodára,vagy kellemetlenségre,fájdalomra,vagy örömre az ember évek során.Én azokat a bajokat,és tanulságos dolgokat is őszintén leírom,hogy ki kíváncsi rá,és olvassák,lehet hogy megszívleli,hisz az okos ember a más hibáiból is tanulhat,és ez a jobb.És jól esik ha valaki válaszol rá,vagy biztat,pl.egy borongós napomon,vagy éppen velem örűl.
2009. ápr. 25. 22:22
Szerintem nem számit...én a másik oldalamat töröltettem és most nem enged naplót írni .. a másikkal meg a jelszóval voltak gondok ..nem akart beengedni .. de hi5 is ezt csinálja 4 hónapja nem enged be ...
10. Katthy
2009. ápr. 25. 22:10
Nincs mit :))
2009. ápr. 25. 19:56
A te naplódból rögtön megragadott a zene!! olyan régen kerestem már ilyen lejátszót!! Köszike!!
2009. ápr. 25. 19:31

Ez tetszik! Mármint, hogy naplót vezetsz róluk - nekem rémes memóriám van, de biztos, majd jó lesz visszaolvasgatni, mikor kezdett el beszélni gyerekem, meg hasonlók (főleg, mikor majd kamaszodik, és be nem áll a szája :D)

És persze, én is örülök neki, ha valaki kedvencnek jelöl, ki ne örülne neki? Csak nem szabad túlzásba vinni :D

2009. ápr. 25. 18:10
az én naplómat eddig 37-en jelölték! azért esik jól csak ,mert név szerint ennyi embert nem is ismerek szerintem a Hoxáról!! de ez nem motivál csak annyira , mint eddig! 2 naplóm van a két kisfiamnak!4 Bence most lesz 9 hónapos ,és jó visszaolvasni, hogy mik történtek vele hónapokkal ezelőtt! Imcsi nem soká 7 éves! most kezdtem el neki külön naplót! Bár lett volna neki is kicsi korától , így sajnos nem emlékszek olyan dolgokra napra pontosan ,mikor ült fel ,mikor jött ki neki az első fog!! Nála úgy tervezem ,hogy addig , míg szeptemberbe iskolába megy , addig együtt írjuk, és ha megtanul írni, akkor átadom majd neki!!!
2009. ápr. 25. 17:23

Próbáld meg számokban megfogalmazni :DD

De lehet, h csak nem vette észre, én sem nézem vissza folyamatosan, hogy milyen fórumokba írtam, és hogy reagált-e rá valaki.

2009. ápr. 25. 17:11
Ebben látod igazad van,mert az az illető,akire gondolok,ő is minden nap leírja,hogy hányan nyitották ki a naplóját.Mintha attól jobb ember lenne,de egy jókívánságra nem reagál a fórumokon!
2009. ápr. 25. 17:04

Azért, amiért az iwiw-en, facebook-on, és egyéb fantasztikus közösségi oldalakon is az a fasza gyerek, akinek hatszámjegyű ismerőse van (aminek a háromnegyede minden valószínűség szerint valamilyen klub, a maradékot meg nem is ismeri, csak bejelölte, hátha visszaigazolják.)

A nagy ismerősszám, olvasótábor népszerűséget feltételez. És ki ne akarna népszerű lenni? Csak abban van különbség, hogy van, aki nem görcsöl rá a témára, csak örül, ha valakinek megtetszett, amit írt/felvették ismerősnek, és van, aki azt hiszi, tényleg ettől lesz jobb ember.

2009. ápr. 25. 17:01
na ezt értelmesen leírtam:-)
2009. ápr. 25. 17:00
A naplómat 4-en jelőlték kedvencüknek rajtam kívül:)! Engen érdekelt volna ki az a négy ember. Megkérdeztem egy fórumon két embertől, de azt a választ kaptam, nem lehet tudni...hát jó. A naplóm idézetekből áll, azért írom, mert szeretem visszanézni,hogy mondjuk 4 napja mire gondoltam, mit éreztem.
2009. ápr. 25. 16:55
Van olyan,aki minden nap azzal foglalkozik,miért csak ennyien nézik,és miért nem többen jelölik kedvencnek a naplóját.Én lelkes naplóolvasó vagyok,és nagyon sok szép,tartalmas,értelmes naplóbeírásokkal találkozom,de bizony sokszor elfelejtem kedvencnek jelölni a halálos betegséggel küzdő ember önfeláldozó feleségének a naplóját is.De érdekes,hogy ő nem is foglalkozik vele,hogy kiknek a kedvence.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook