Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudom meg, hogy ki írt nekem levelet a gmail-ben, ha ismeretlen a cím? fórum

Honnan tudom meg, hogy ki írt nekem levelet a gmail-ben, ha ismeretlen a cím? (tudásbázis kérdés)


10. grizus
2015. febr. 15. 01:12
Pont ma láttam egy Monthy Python jelenetet a spamről. Mármint még a sonkáról.(:
9. Dodi44 (válaszként erre: 4. - Delux)
2015. febr. 15. 01:01

Maga a szo, a masodik vilaghaborus katonai gepsonka konzerv nevebol ered az a "Spam" es mivel rengeteget csinaltak belole, a katonak nagyon meguntak, es mar csak olyan madar lett mint a vereb a szines enekes madarak kozott.

Ezert a nem kivanatos dolgokat a computer berkekben is elneveztek Spam-nek, es akik kuldikk azokat, azokat nevezik Spammer-nek. Beleertve a hirdeteseket, most tolem ezt vegyel, vagy azt vegyel, vagy csak egyszeruen egy virust tesznek bele, es ha arra rakkatintasz, az az kinyitod, menthetelenul magad istallalod a virust a computerodra, az a magadnak okozod a bajt. Nagyon sokan informaciokat gyujtenek a masok computerjairol, es azt eladjak azoknak akik azt fel akarjak hasznalni ellenunk.

Ha nem ismered ki kuldte azt , legbiztosabb azt nem kinyitni.

[nekem kuldtek egy hasonlot aminek az volt a cime: tenyleg te vagy ezen a kepen? es persze nem volt abban kep egy sem, de kinyitottam az az felrevezetett, becsapott, kihasznalta a johiszemusegemet! A computeremen levo osszes cimre, es aki megkapta es kinyitottak azoknak az osszes cimeire is elkuldte onmagat az en nevemben!!! Sok computert igy megfertozott az en nevemben!!! Persze kaptam a rossz leveleket, hogy miert csinaltam ezt!!!??? De persze, az egesz az en tudtom nelkul csinalta automatiksan!!! Nekem a beleegyezesem nelkul!!!

Vedd magad, ha csak lehet elozd meg a lehetseges problemakat! [jobb megelozni az egesz bajt!]

2015. febr. 14. 03:01
ismeretlen levelet mindig torolni kell!
7. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 4. - Delux)
2009. ápr. 25. 14:22
Akik a spameket küldik:D bővebben: [link]
2009. ápr. 25. 14:08
Kérdezd meg tőle talán;)
5. delux (válaszként erre: 3. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 25. 14:04
Csak azt szeretném tudni hogy ki az mert valaki irt ismeretlenül de nekem szol a levél
4. delux (válaszként erre: 3. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 25. 14:03
Mi az a spammer?
2009. ápr. 25. 13:58
Hát ha valami ismeretlen cím akkor szerintem spammer. :) Igazából sehonnan max aláírásból. A gmail megjeleníti a tárgy mellet az első sorát a levélnek, azt kéne megnézni hogy mit írt, ha nem spammer, ebből már meg lehet ítélni általában. Akkor ugyebár nyugodtan megnyithatod, és megnézheted a levél tartalmát. Általában a tárgy is elég beszédes is szokott lenni.
2009. ápr. 25. 13:55
Irjatok Köszi.
2009. ápr. 25. 13:51
Honnan tudom meg hogy ki irt nekem levelet a gmail-ba ha ismeretlen a cim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook