Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem festem a hajam stb, mégis törik, miért? fórum

Nem festem a hajam stb, mégis törik, miért? (beszélgetős fórum)


5. g_eszter (válaszként erre: 4. - Lilluska25)
2009. ápr. 25. 14:48
Vannak mostmar hajtoredezes elleni samponok, kiprobalhatod azt is. Nem azon mulik, h zsiros hajra vagy normal hajra valo sampont veszel. A balzsam szerintem is nagyon fontos. Nekem pl jobban zsirosodik a hajam a balzsamtol, ezert nem teszek minden alkalommal az egesz hajamra, csak a vegere. Nekem pl akkor kezd el toredezni a hajam, ha kb fel evig nem mentem fodraszhoz. Ha noveszteni akarod a hajad, akkor is legalabb evente 2x kell vagatni a vegebol, h ne toredezzen.
2009. ápr. 25. 13:46
hát sztem a sampon nem annyira fontos nem?mármint pl a zsiros hajra való sem segit...
2009. ápr. 25. 13:43
attól függ milyen gyakran vágatod.a haj amugy is töredezik,főleg ha rég voltál fodrásznál,vagy rég vágtad le.amugy függ a sampontol is.
2009. ápr. 25. 13:42
lehet nem jó sampont használsz vagy sürün váltod esetleg? balzsamot használj vitaminos töredezett hajra valót
2009. ápr. 25. 13:39
Nem festem a hajam stb,mégis törik,miért ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook