Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-home dig. kábel (tv, net, telo) akinek ilyenje van, milyen a minősége?Telo és net.. fórum

T-home dig. kábel (tv, net, telo) akinek ilyenje van, milyen a minősége?Telo és net.. (tudásbázis kérdés)


10. Ageeca
2011. okt. 4. 06:44

Nekünk csak digi tv van és net. A digi tv jó lenne, csak folyamatosan drágul.

A net ami maradt 2800 Ft 20/10-es net! Számomra tökéletes ez a sebesség.

2010. jan. 27. 14:27
Tesómnak t-home van! Egy rakás szer ,főleg a telefon számlázásásval vannak nagy átba.......sok!!
2010. jan. 27. 06:29

Sziasztok!

Nekem T-home IP Tv-m van és csak rosszat tudok mondani a szolgáltatásról.Időnként egyes csatornákon akad a kép.Van mikor "csak" egy csatorna nézhetetlen,máskor 4 jó a többi rossz.

Ez csak nálam van így?

2009. ápr. 25. 10:40
Nekünk A UPC digital tv van,és nagyon meg vagyunk elégedve sokkal szebb a kép.A menüje is sok szolgáltatást ad ami plusz pl:tv újság,teletex,rádió,szóval szerintem jó.:))
2009. ápr. 25. 10:36
Nekünk
2009. ápr. 25. 10:03
Sziasztok! Kb 2 hete köttettük be a T-Home csomagot (tv, telefon, internet), a tévé százszor szebb, mint előtte volt, egyáltalán nem csíkoz, nagyon jó, több csatorna van, és olcsóbb az előző szolgáltatásunknál! Úgyhogy mi elégedettek vagyunk!!!!!!!! :-)
2009. ápr. 25. 09:49

Szia!


Nekünk is a T-Hom digitális tv csatornája van, + ADSL internet telefonon keresztül + ugye a telefon. Úgy tűnik minden rendben van, bár ritkán az internet ledob bennünket, de ezt kibírjuk. A tv adások minősége kíváló, én a családi csomagra fizettem elő 1990 ft.-ért, így közel 50 csatornánk van.

2009. ápr. 25. 09:18

Szia!


Én abszolult nem vagyok vele megelégedve. Nekünk a nettel telóval nincs gondom. De a tv. Nem is a minőség, hanem inkább az hogy ha a két szobába egyszerre megy a tv akkor víszhangzik, és ez eddig az előző szolgáltatónál nem volt. És utáljuk. Ha az egyik tv-t elkapcsolom, elkapcsolódik a másik is, ha felhangosítom felhagosodik a másik is. Ha dvd-t nézünk és hangosítani akarunk akkor átkapcsol tvre, és kapcsolhatom ki az egész rendszer és kapcsolhatom be újra az egészet, és a régi tv távirányítójával tudok csak hangosítani. És még sorolhatnám. Szóval egy kész rémálom.

2009. ápr. 25. 09:08
Nekünk digi van és meg vagyunk elégedve vele. A tvvel semmi baj nem volt, a nettel sem (csak a gépem lassú, de arról ők nem tehetnek:))
2009. ápr. 25. 08:59
T-home dig. kábel (tv, net, telo) akinek ilyenje van, milyen a minősége?telo és net..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook