Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha 7 éves házasság után csak én szeretnék gyereket, a párom nem? fórum

Mit tegyek ha 7 éves házasság után csak én szeretnék gyereket, a párom nem? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 25. 19:42
Ezt nem lehet eröltetni.
16. monizsofi1982 (válaszként erre: 7. - A13f7a9a16)
2009. jún. 29. 14:04

Én is így voltam 2006-ban. Pedig a pasim 1 évvel volt idősebb nálam.Akkor már több mint 6 éve együtt votltunk. Volt lakásunk,munkánk,kocsint...Tehá biztos háttér. /megismerkedésünkkor ezekre apellált,hogy ezek legyenek meg!/ És bár én 24 éves voltam,azért egy eljegyzés már talán... De semmi. Éltünk,ráadásul nem akart összeköltözni velem,inkább kiadta a másik zobát albérletbe.Szóval...

Aztán megismertem a mostani páromat /pedig ott volt előttem,egy helyen dolgoztunk/, és bár nehezen, mert 6,5 év, az azért nem kevés, de elhagytam az akkori párom. 2006. decembere volt.Azóta megvolt az eljegyzés,vetünk lakát /hitelre/, van autónk, hamarosan szülök. Az esküvő az idén lett volna,de a bébi miatt halasztunk.

Úgyhogy én azt mondom,megéri váltani! Az előző párom is áldott jó ember volt,csakhát...Nekem is voltak igényeim, amik sosem lettek teljesítve! Pl. a bébi.Még az eküvő nem is annyira...

2009. jún. 29. 13:00

Lesz egy uj cicank a mar meglevö melle!:-)

Egyenlöre ennyit leptünk elöre.

De ettöl a megoldastol sincs elragadtatva...

2009. máj. 4. 10:28

Probaltam beszelni vele erröl,de mar a gyerek tinedzser korszakat elemezte...

Szoval,terelget,nem mondd nemet,de meggyözödve sincs arrol,hogy kellene egy gyerek a kapcsolatba.

13. Yulcsy
2009. ápr. 25. 08:11
Ezt mielőbb tisztázzátok, mert tényleg az lesz, hogy hopp megint eltelt x év és még mindig nincs gyerek, de egyetértés sem.A mai világban nehéz a megfelelő partnert megtalálni, így erre is időt kell szánnod.Szóval, ha ez benned így megfogalmazódott, akkor lépj!
2009. ápr. 24. 22:11

Eleg hamar megkerte a a kezem,dult a Love!

Ö nem hozta ezt szoba,es vegülis meg evekig nem is beszeltünk erröl...

2009. ápr. 24. 21:56
Anikó! Amikor összeházasodtatok nem beszéltetek arról, hogy hogyan képzelitek el a jövőt, vagyis hogy akartok e gyereket vagy sem? Ez azért alapvető dolog lett volna.
2009. ápr. 24. 21:51
Hát legyél bátor,és meglátod jobb lesz.
9. az álarcos (válaszként erre: 7. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 24. 19:46

Azt mondod, rendes veled, "nehézkes váltani" (vagyis váltanál), egymás mellett éltek... Ez már így is gáz, így képzeled el a következő 30-40 évet?

És igen, nem könnyű, de benne maradni minek?

8. tücsimücsi (válaszként erre: 7. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 24. 19:44

Akkor már saját magad ki is mondtad: a kapcsolatok VÉGÉN.


Miért nehéz váltani? Csak azt hiszed most....meg fogsz könnyebbülni, és azt veszed majd észre, hogy kinyílt a világ. Neked meg úgyse lesz nehéz új párt találni. Rajta!!!!

2009. ápr. 24. 19:38

Hat igen,csak ennyi ev utan,mar nehezkes valtani!

Elünk egymas mellett,sajnos es nem együtt!

Mindig van ez a szenvedes a kapcsolatok vegen...

6. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - 24584533ce)
2009. ápr. 24. 19:26

Egyetértek.



Anikó! Ha Te gyermeket szeretnél, nem hozhatsz ekkora áldozatot. Nagy a korkülönbség, ráadásul a pasi nem is akar gyereket, a szex sem működik. Akkor mire vársz?????

Csak nehogy később megbánd, hogy X évet elfecséreltél. Lépjél, mielőtt még az időből is kifutsz. Most ezt arra értem, hogy még az is ki tudja mennyi idő míg megtalálod az igazit.

2009. ápr. 24. 19:25

Kedves töled,de en felek az ujtol!

Ö vegülis rendes velem!

Csak hat....

2009. ápr. 24. 19:15
Te vagy a képeken?Ha igen akkor pattintsd le a hülye pasit! :) Szerintem te akárkit megkaphatsz.Olyan jó pasit is,aki gyereket akar tőled!
3. 24584533ce (válaszként erre: 2. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 24. 19:12
Te még fiatal vagy ,ő már nem annyira.Ha nem érzi,hogy apa szeretne lenni,szerinted érdemes még várnod?Szeret????
2009. ápr. 24. 19:08

En 28 ö 46 eves!Egyikünknek sincs meg gyermeke.

De ö mar nem is akar.

Igaz,ezt igy nem mondta,de nem is forszirozza a dolgot!

Most epp a szexualis eletünk is padlon van!

Igy szoba se hozzam neki ezt a dolgot inkabb?

Meddig lehet igy varni?Erdemes?

2009. ápr. 24. 19:06
Mit tegyek ha 7 eves hazassag utan csak en szeretnek gyereket, a parom nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook