Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késik a menszeszem, negatív a teszt, mégis vannak terhesség i tüneteim.Hogy van ez? fórum

Késik a menszeszem, negatív a teszt, mégis vannak terhesség i tüneteim.Hogy van ez? (tudásbázis kérdés)


13. whitehill (válaszként erre: 12. - 5c11c41a33)
2009. jún. 22. 16:50

Hát legközelebb ne stersszeljél, mert többet stresszelsz és még többet késik :D

Jelenleg nekem is késik, de szerintem azért mert sok savanyú dolgot ettem. A citromos víztől is (nem limonádé) késik. Azt szoktam inni kirándulások előtt :D

2009. jún. 22. 16:42

Hú.. hála istennek megjött :)

De akkor ezúton tudosítom mindenkivel, hogy a stressz miatt ténylegesen késhet jó pár napot...


(köszönöm Istenem) :)

2009. jún. 22. 15:28
Szia!Szerintem várj még 1-2 napot,mert valóban késhet a mensi a stressz miatt is,de majd próbálj még egy tesztet csinálni.
2009. jún. 22. 13:51

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! 20 éves vagyok. Rendszeres nemi életet élek. Már 4.napja késik a menzeszem. Ugyanakkor kisebb menstruációs görcseim vannak. Az a terhességi teszt, amit vettem (ami állítólag nagyon pontos) negatív eredményt mutatott. Mi lehet a probléma? (4 nappal ezelőtt volt vizsgám - én erre tudok csak gondolni, mert volt már olyan, hogy stresszes helyzet miatt késett, de nem ennyit!) / vagy azért biztos ami biztos menjek el a nődokihoz?


Várom az ötleteket :)


Ugye nem vagyok terhes????

2009. jún. 22. 11:40
Hát, én sem tudom. Azt mondják 6 és 1/2 hétben lehet csak látni a magzatot, azt is hallottam már hogy a 4 héttől kezdve lehet látni... Jelenleg most én is így vagyok, a 6. héten negatív uhval és sok neg. terhességi teszttel de még mindig terhességi jelekkel...a lényeg hogy várni kell. érthetetlen!
2009. máj. 28. 22:51
Szerintem sem szabad kizárni annak a lehetőségét,hogy terhes vagy. Én a helyedben csinálnék még egy tesztet.
2009. máj. 28. 22:46
Barátnőmnek végig megvolt a vérzése, rosszul volt az UH-on nem láttak semmit, a teszt negatív volt és mégis terhes volt...ma már 2 éves elmúlt a lánya akit nem is láttak... 8 hetesen jelezte csak a teszt hogy terhes..
2009. ápr. 24. 13:05

szia!


Nekem 8 hetesen a 4. terhességi teszt lett csak pozitív.

Viszont ha az orvos is azt mondja h nem lát terhességet, akkor más probléma lehet.

2009. ápr. 24. 13:03
Bmkriszta nem hinném hogy álterhes lennék nem gondolok nap mint nap arra hogy terhes akarok lenni.
2009. ápr. 24. 13:00
Voltam uh-n 17-én.Azt mondta hólyag üres.Nem lát terhességet jelenleg.
2009. ápr. 24. 12:59
Nem,álterhes max :((
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Selly)
2009. ápr. 24. 12:58

Elképzelhető...:)

Menj dokihoz. Amikor nekem UH-on már látták a petezsákot, a teszt még akkor is negatív volt. Lassabban termelődött a HCG...ennyi.

2009. ápr. 24. 12:56
Kb ápr 8-án kellett volna megjönnie.17-én csináltam egy tesztet negatív lett.Néha émelygek,szúrkál a hasam,és állandóan szőlőt ennék meg tejet innék.Terhes vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook