Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi az? "alakformáló ital" fórum

Mi az? "alakformáló ital" (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 18. 13:34

Valamint a belső szerveket is.

A máj például képes megnagyobbodni és zsugorodni is.

10. dogiz (válaszként erre: 9. - Csibe78)
2008. júl. 1. 19:31
Háttttttttt:) látjátok erre nem is gondoltam:D
9. Csibe78 (válaszként erre: 8. - 9a2354601b)
2007. júl. 24. 16:03
Hát az biztos formálja az alakot :DDDDD Főleg a sörhasat :))))
2007. ápr. 19. 21:35
Sör, mi más?
2007. ápr. 9. 10:55
ja, hat a penztarca alakjat, az is alakformalas nem?? :D De most komolyan szerintem minden olyan fogyasztoszert igy hivnak, ami lotty alakban van jelen. De talan ez lehet valami zoldseg vagy gyumolcsle is, egyszer regen csinaltam egy lebojtot es otthon csinaltam friss gyumolcsleveket, lekeverekeket, es azok nagyon finomak voltak, fogytam is, tisztitottak is a borom, szepen jottek elo eloszor a pattantyuk, aztan szebb lett a borom mint valaha. Aztan ki tudja, lehet hogy a feherjeturmixok is alakformalo italnak szamitanak, bar ezek is bejottek nekem , amikor napi 1-2 etkezest helyettesitek veluk, de meg nem sikerult fullra atterni, hogy csak feherjeturmixot igyak.
2007. márc. 4. 08:32
én többektől olvastam a neten ,hogy csak a pénztárcájukat formálta
2006. dec. 1. 06:29
Szerintem, ilyen pl amit drogériában lehet kapni fogyasztóital -4321. Gondolom én, meg hasonló fogyasztó italok, bár talán a többi turmix vagy tea.
4. Icus
2006. dec. 1. 05:20

ház ezt még én sem hallottam. A múltkor találtam egy fórumot, ahol az akasztófás játékról beszélgettek! Kérdezd meg ott!!

Néha én is mérgelődöm, a hülye összetételű szavakon!!!!

2006. nov. 30. 20:44

Na most komolyan, ti sem tudjátok?

Senki válaszra sem méltat?:((((

2006. nov. 30. 15:39

Sziasztok!

Biztos én vagyok olyan tudatlan, de az akasztófa játékban sokszor vannak olyan szavak, amiről fogalmam sincs hogy mi a jelentésük.

Persze most is játszottam, s ezt a szót kellet kitalálni. Rendben értem a szó jelentését, csak azt nem tudom, hogy milyenek ezok az italok?

Aki tud ilyenről írjon!

2006. nov. 30. 15:36
Mi az? "alakformáló ital"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook