Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Itt bevalhatjuk büneinket...hazudtam... füllentettem.. hibáztam... átvertem... fórum

Itt bevalhatjuk büneinket...hazudtam... füllentettem.. hibáztam... átvertem... (beszélgetős fórum)

1 2
40. 2281b25288 (válaszként erre: 39. - 27c72ee00a)
2013. dec. 10. 19:56
jah,de az nem vót.....)))
39. 27c72ee00a (válaszként erre: 38. - 2281b25288)
2013. dec. 10. 19:55
Kóbászt kellett volna!!!!! :DDDD
2013. dec. 10. 19:46
megettem egy tábla csokit a mikucsomagból.......
2013. dec. 10. 13:02
nincs semmi bevallani valóm
2013. dec. 10. 13:00
Füllentettem:DD
2013. dec. 10. 12:21
nem tudok mit írni!
34. alfoldi13 (válaszként erre: 31. - Pfff)
2011. márc. 28. 11:05
remélem már az egész más látószögben van
2010. dec. 28. 06:41
néha mennyit...
2010. nov. 11. 14:07
hát lenne mit irni
31. Pfff
2010. aug. 4. 16:04
Oldozzatok fel!!! Elkövettem egy nagy hibát a munkahelyemen: igazából a szabályok szerint jártam el, csak későn. Munkatársaim szerint nem lesz semmi következménye,a céget sem károsítottam meg, illetve a másik felet sem. Ha pedig valaki ezt jelzi, rendbetesszük. De: most akarnak "előléptetni". Mióta rájöttem a botlásomra, se éjjelem-se nappalom, hiába veszek ki szabadságot, folyton ezen jár az eszem. Úgy érzem az lenne a fair a főnökömmel szemben, ha ezt jelezném felé. A többiek azt mondják felejtsem már el, ráérek akkor, ha ügy lesz belőle. Begolyózok!!!! Nem bírok eléje állni, szégyenlem magam nagyon, meg egyébként is, amilyen idegállapotban vagyok mostanában, sírógörcsöt kapnék. Vélemény???
2010. ápr. 6. 17:50
ide sok sok minden kerülhetne...
2010. márc. 14. 21:31
De nyugodtan alszunk, mert nem fognak százmilliós lakást megadóztatni, ékszereket, valutát, értékpapírokat, kp-t, autót stb. ellopni.
28. Ymanie
2010. febr. 17. 22:40
Ha nem hazudsz,nem csalsz,nem lopsz,nem versz át bárkit és főleg nem a saját érdekeidet(gyerekeidét,családodét) nézed,akkor nem sokáig maradsz életben.Tapasztalatból mondom.Mindenki ezt csinálja!Tisztelet a kivételnek!...Nézd meg hogy élnek némelyek!Ők miből gazdagodtak meg?Lopnak,csalnak,hazudnak....mindenkinek....
2010. febr. 17. 22:31
volna mit irni
26. Ildenc
2009. nov. 2. 10:09

Általánosban az ellenőrzőmben egy 1-est 4-esre hamisítottam.


Lebuktam!


Meglepő?

:)

25. alfoldi13 (válaszként erre: 24. - Mayalina)
2009. nov. 2. 10:07
ez változatlanul irható címnek érzem...
24. Mayalina (válaszként erre: 23. - Alfoldi13)
2009. jún. 9. 18:42

Te mindig csak annyit írsz, hogy volna mit írni ide.

Hát rajta!

Mesélj!

2009. jún. 8. 21:10
látom nincs mit ide irni...vagy lenne?
22. Mayalina (válaszként erre: 21. - Alfoldi13)
2009. máj. 6. 21:31
Ezt még nem is hallottam. :-s
21. alfoldi13 (válaszként erre: 19. - Mayalina)
2009. máj. 6. 16:28
mondj igazat és betörik a fejed nem véletlen ez a közmondás.. sok tapasztalat van mögötte
20. platty666 (válaszként erre: 19. - Mayalina)
2009. máj. 4. 21:50
Szia! Megértelek. Ez a totális önbizalomhiány. Jól látod, valahonnan a gyerekkorodból ered. Magadra veszed mások bűneit, félsz, hogy elhagynak, mert csúnyának érzed magad, kevesebbnek másoknál... Ismerős érzés. De már az is pozitív, hogy nem érzed jól magad így! Hülyén hangzik, de első lépésnek ez is megteszi! Mert erőt ad, hogy túllépj ezen, hogy segítséget keress. Tudod, én már nem is tudtam, mennyire nincs önbizalmam, amikor velem megtörtént, hogy még azt a csekélykét is földig rombolták. És haragudni sem tudtam - nem mertem? - rá. Te látod, hogy a párodnak is van hibája, ez is segít majd - hiszen ő is esendő, tehát benne is él szánalom irántad. Ha gondolod, váltsunk pár levelet. Priviben már válaszoltam a kérdésedre. Tarts ki, önmagadért, a vágyaidért!
2009. máj. 4. 20:33

Hogy miféle gondolatok korlátoznak? Mások számára talán röhejesek, de nekem bizony gyakran megkeseríti egy-egy napomat, hetemet, hónapomat, évemet.....

A másik hasa laposabb, alig merek bízni, a rossz kritikát azonnal,fenntartások nélkül elhiszem,a jóban mindig kételkedem, mindig a hátsó gondolatokat keresem, hogy vajon egy egyszerű mondat mögött mi lehet az igazi tartalom...

És hogy mi minden juttatott idáig?

Munkahelyi intrikák, melyek vagy ellenem zajlottak, vagy az orrom előtt mások ellen,é ilyenkor azt gondoltam, mikor kerülök én sorra? A párom kezdeti hozzámállása - már 2,5 éve együtt vagyunk, de ebből az eslő félévben sokat hazudott, megbántott, másfelékacsingatott. Hiábanem lépte át a kritikus határt, nekem ennyimár elég volt.

A szüleim (Imádom őket!!!!) bátortlan és konzervatív beállítottsága miatt ha lebetegszem, akkor lelkifurdalással fekszem otthon. Volt, hogy inkább bementem lázasan dolgozni...Állandóan azt gondolom, hogy ha bevallom magamnak az igazi gondolataimat, akkor megbüntet a sors, és ha véletlenül előbb gondolok magamra,mint bárki másra, akkor már jön a lelkifurdalás, és a büntitől való félelem.

Meg vagyok győződve arról, hogy a páromnak nem tetszek, és ezt a meggyőződésemet néha bizony nem tudom eltitkolni.

Utálom a munkahelyemet, de a lakáshitelem mitt nem merek váltani. Nem merem megmondani, hogy mit gondolok a másikról, inkább elmondom otthon a páromnak, nehogy a munkában kirobbajnon belőlem az őszinteség.

Najó, befejeztem...


Ez a monológ már egy cikknek is elmenne...

2009. máj. 4. 20:15

Szia, Mayalina!

Amikor ez a csalódás bekövetkezett az életemben, akkor éjszakánként folyton feltettem a kérdést: MIÉRT? És ezzel beástam magam igen mélyen, találtam sok okot, gyökereket, elsiratatlan halottakat, és éreztem, már nagyon is, hogy van egy gócpont a lelkemben, amit egyedül nem sikerül feloldani. Ekkor kerestem fel a kinezt. Havi 24 eFt volt, három hónapon keresztül, nekem ennyi elég volt. Közben neten tartottuk a kapcsolatot, de az is sokat segített, hogy az ő ajánlására titkos naplót (blogot) kezdtem írni, meg fiktív leveleket az illetőhöz, aki mindezt okozta - illetve ő csak a küszöb volt, hogy átlépjem a saját árnyékomat. És megerősített a kinez. abban is, hogy vállaljam fel szabad énemet, művészi érzéseimet, akkor is, ha nem a legjobb alkotások születnek, de fejezzem ki magam. Neked is csak ilyesmmiket tanácsolhatok. Meditáció, esetleg olyan oldalak látogatása, amelyek megerősítik az önbizalmad, ahol privátban megírhatod, mi bánt, mi okozza a szorongásod, és ahol választ is kaphatsz. Van, hogy elég egy jó szó, biztatás, van, hogy szakember válasza szükséges, erre mind rátalálsz, ha igazán akarod, mert ha a szorongásod akkora, úgysem tudsz megmaradni önmagadban. Ha szükséged van további infóra, priviben írj, adok web oldalakat és segítséget.

17. Mayalina (válaszként erre: 16. - Platty666)
2009. máj. 4. 19:16

Szia Platty!


Köszi, hogy írtál! Érzem, hogy van mit rendbetenni a lelkemben, de sajna nekem nincs pénzem kineziológust fizetni. Esetlegmás alternatívát tudsz javasolni?

16. platty666 (válaszként erre: 11. - Mayalina)
2009. máj. 2. 20:30

Kedves Mayalina és Vrony!

Megértelek Benneteket és szeretném megosztani Veletek életem nagy fordulópontját. Nem én akartam, mégis megtörtént, hogy valaki "kihozott a sodromból" - azaz a megszokott langyos életemből, kis hazugságokkal, elfedésekkel teli posványos kerékvágásomból. Ekkor felkerestem egy kineziológust. Ő döbbentett rá, hogy eddig én is mindenkinek meg akartam felelni, "jó kislány" akartam lenni, a lázadozásaim csak szalmalángok voltak, ezzel is takargatni akartam a valódi énem. Mert nem mertem haragudni, nem mertem felvállalni önmagam. Azzal áltattam magam, hogy a lelkem szépségéért szeretnek, mert az fel sem merült bennem, hogy én mint egész, szerethető vagyok. Hát, ennek vége! Igenis, mindenki fogadjon el olyannak, amilyen valójában vagyok, amilyen a lényem, és ha nem kellek, nekem se kell az illeltő barátsága! Ez a felismerés akkora fordulatot hozott az életembe, hogy újjászülettem. Más vagyok, megtértem önmagamhoz, önbizalmat kaptam - saját magamtól. Ehhez sokminden kellett, gyerekkori traumák feltárása, megbocsátás a bennem élő gyermeknek, önelfogadás - de megérte! Ha magadban nem sikerül lerendezned, tanácsolom, keress szakembert, mert egy új, teljesebb életet kapsz általa.

Írjátok meg, sikerült-e!Szorítok!

2009. máj. 2. 10:21
hát a hazugságot helyrehozni lehet meg nem történté tenni nem... és sajnos a felejtése se megy majd könnyen ... igy minden kép cikis
2009. ápr. 30. 15:02
az egyik barátnőmnek elmondtam, hogy nem voltam ballagáson mert hányós-hasmenős napra ébredtem, a másiknak azt mondtam, hogy voltam - helyre tudom hozni?
2009. ápr. 26. 21:22
cikis de volna mit irni ide is
12. Mayalina (válaszként erre: 9. - 9242a6388c)
2009. ápr. 25. 17:21
Köszi! Cuki vagy nagyon! :-)
2009. ápr. 25. 17:20
Én most visszatekintve uncsi mintagyereknek érzem magam. Mindig engedtem apám szigorának, és pl megbántam azt, hogy soha ne mpróbáltam meg az ablakon kilógva elmenni bulizni, vagy pl azt is, hogy még soha ne mcsaltam meg egyik páromat sem (jó, nem volt túl sok, de akkor is)!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook