Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ötletek anyák napjára fórum

Ötletek anyák napjára (beszélgetős fórum)


2010. dec. 29. 05:41
Szomorúan hallom, látom, tapasztalom hogy a magyar nép nem tudja hogy az Anyák napi virág a FEHÉR SZEGFŰ!!!
27. szokebarna (válaszként erre: 24. - Tücsimücsi)
2010. dec. 29. 05:37

Elképzelem milyen édes Tücsimücsi vagy!Hadd áruljam el neked hogy az Anyák napi virág a FEHÉR SZEGFŰ!

csak ennyit akartam, üdv.

2010. ápr. 27. 07:04
:) azt találtam ki (igaz én 21, nővérem és bátyám közel a 30-hoz), hogy csnálunk egy hármas közös képet, kinyomtatjuk A3-masba(asszem az a nagyobb mint az §4-es:D), bekereteztetjük, és azt kapja. eddig mindig virágot kapott:) biztos örülni fog neki:)
25. Pné Veronika (válaszként erre: 24. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 26. 23:00
Idén teleültetem a teraszon lévő virágládáit. :-) Már tavaly is csak "foghíjasan" voltak a növényei és drágállta a kínálatot. Így biztosan tuodm, hogy egész nyáron át örömét leli majd benne. A gyerekek már alig várják :-) És mindig mi fogunk az eszébe jutni a növényekről.
2010. ápr. 26. 21:41

Nem akarok emiatt külön topicot nyitni, de: ti mivel lepitek meg édesanyátokat?

Nekem most ötletem sincs:-(

2010. ápr. 21. 15:20

Sziasztok

kaptam ma egy hírlevelet amitól majdnem elsírtam magam, ilyet még nem láttam. Egyedi fényképes ajándékokat hírdet a cég de mégse!!! Nagyon szép idézetek vannak a honlapon amit egy szál virág mellé bárki leírhat. Nézzétek meg, meg foktok lepődni :

[link]

2009. ápr. 25. 15:20
A kamasz lányom tavaly a nagymamákat, s engem is egy 3dimenziós képpel lepett meg!Papír-írószer, vagy kreatív boltban lehet kész mintaíveket kapni (virágos, állatos, stb.).Csak ki kell vágni, s egymásra ragasztani a formákat!Utána keretbe lehet tenni az egészet! nagyon mutatósak, s örök emlék!
21. Pné Veronika (válaszként erre: 17. - Borbelya)
2009. ápr. 24. 16:40
Nekünk is volt sok, így kezdődött a nagy műalkotás... :-) Ráadásul a nagyobb mintákat már a gyerekek is szívesen festegették, így jókat alkottunk. :-)
2009. ápr. 24. 16:37
mi kisebb korunkban a bátyámmal sütöttünk Anyának szív alakú tortát:)lehet nem volt olyan szép és annyira finom,de szívből szólt és Anya örült neki.Most már virágot,szép képeslapot versikével és bonbont szokott kapni.
19. borbelya (válaszként erre: 18. - Access)
2009. ápr. 24. 13:14
Ez így van, de ez a fórum most nem erről szól!
18. access
2009. ápr. 24. 09:07
Az ötletek elég jók :) De szerintem NE csak akkor legyen fontos valaki , amikor épp a jeles nap van!!!! Számomra máskor is fontos, NEM csak azon a napon!!!
17. borbelya (válaszként erre: 13. - Pné Veronika)
2009. ápr. 24. 08:47
Ez de jó ötlet, úgyis van belőle jó sok :)
16. borbelya (válaszként erre: 12. - Pné Veronika)
2009. ápr. 24. 08:46

Én csak nagyon örülök neki.-


Amire én gondoltam, és szerintem ez is jó ajándék virágot készíteni üvegmatricával.

15. borbelya (válaszként erre: 3. - Indián lány)
2009. ápr. 24. 08:37
Van esetleg recepted is hozzá? Szívesen kipróbálnám az ötletedet.
14. borbelya (válaszként erre: 4. - Kismazsi)
2009. ápr. 24. 08:36
Én szeretném készíteni, még elég pici a kisfiam.
2009. ápr. 24. 07:32
A kiüresedett bébiételes, vagy kisebb lekváros üvegből színes mécsestartót is lehet készíteni, üvegfestékkel befesthető, drótból "akasztót" tekerni a "nyakára" és már kész is a kerti dekoráció.
2009. ápr. 24. 07:28

Huh, annyi minden jutott most eszembe...


A kiüresedett befőttes üveget is lehet ilyen módon díszíteni, így a konyhában még használható, szép színes (pl.tésztatartó)használati tárgy lehet. :-)

2009. ápr. 24. 07:26

Meg a klipes üveg keretet is lehet díszíteni.

Az ablakmatrica festék tökéletesen megfelel erre a célra és a gyerek is kedvére díszíthet.

A kép már nem is biztos, hogy kell bele... :-)

2009. ápr. 24. 07:24

Ügyes kezű nagyobb gyerekek készíthetnek dekorgumiból pl. poháralátétet is.

Az én (kis)nagy fiam készített már nekem csempézett edényalátétet is.

Egy sima fa vágódeszkára (egy kis segítséggel a ragsztó keveréséhez)ráragasztgatott mozaik csempe darabkákat, és azt adta ajándékba.

Sokáig használtuk, nagyon szerettem. :-)

2009. ápr. 24. 07:16

Nekünk az oviban a fiamék anno készítettek virágpréselést, ráragasztották egy színes karton szívre és a gyerekek rajzoltak mellé.

Bekeretezve szép emlék.

2009. ápr. 23. 22:27

Gyertyaöntés illataromával, szárított virággal díszítve!!

Gyöngyfűzés (lánc, virág), gyöngyszövés!

2009. ápr. 23. 22:21

Szalvétatechnika!

Lehet textilszatyorra, fadobozra, virágcserépre, stb.

A Lidl-is textil szatyor kiválóan alkalmazható díszítésre!

Akár rajzolható is rá pl. textifilccel, vagy szivaccsal nyomatkészítés-textilfestékkel!

2009. ápr. 23. 22:14
A másik:gipszlenyomat készítése.Ez főleg akkor aranyos,amikor még picurka a gyermek.Végy egy mintát,akár bolti kiöntőt,vagy mondjuk Te is elkészítheted gyurmából.Öntsd bele a gipszet,amikor már kezd szilárdulni,nyomd bele a gyermek tenyerét....Ha képkeretben készíted el,akkor elláthatod akasztóval,a szélét pedig temperával a gyermek maga is befestheti.
2009. ápr. 23. 22:11
Ehhez te is és a gyerkőc is kell:készíts a pöttömről egy fényképet,ragaszd egy piros,szív alakú papírra.A szélét díszítsétek ki:mondjuk termésekkel(sárgaborsó,zöldborsó,stb).Piros vékony szalagból kössél rá masnit,ami egyben akasztó is lesz.Nagymamáknak szép ajándék!
2009. ápr. 23. 21:46

Szia!

Javasolnék neked egy-két dolgot, de kérdés az, te szeretnéd elkészíteni, vagy esetleg gyermekkel szeretnéd csináltatni??

2009. ápr. 23. 21:45
Saját készítésű bonbon,süti díszdobozba
2. borbelya (válaszként erre: 1. - Borbelya)
2009. ápr. 23. 21:43
Élő virág helyett esetleg.
2009. ápr. 23. 21:43
Sziasztok, kreatív ötleteket szeretnék összegyűjteni, amit anyák napjára készíthetünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook