Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hüvelyi orgazmus, miért olyan nehéz elérni? fórum

Hüvelyi orgazmus, miért olyan nehéz elérni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
156. töprengő (válaszként erre: 155. - Kristo_f)
2019. júl. 27. 10:15
😮 ezt a tarkón vágást kihagynám.
155. kristo_f (válaszként erre: 145. - Xbox35)
2019. júl. 26. 20:30

Hogyan lehet elérni az ájulásközeli állapotott,"


Kérd meg hogy vágjon tarkón

2019. júl. 26. 13:43

Újból rékerestem. Sok oldalon van erről írás.


Hogyan lehet megtanulni a hüvelyi orgazmust és miért fontos ( keresőbe )

" womeninahomeoffice ",

Orvos válaszol házipatika....

A csiklóizgatás az út a hüvelyi orgazmus felé velvet szex...

4 férfimozdulat, ami a nő hüvelyi orgazmusának kulcsa lehet: könnyű megtanulni (18+) Egyszerűek, és a férfi élvezetét is fokozzák. femina

153. Jucc1 (válaszként erre: 143. - Ebresztosz)
2019. júl. 15. 15:06

Szia, el tudnád nekem küldeni a blogod címét, hogy hogyan sikerült elérni?

Köszi előre is!

2013. okt. 5. 18:51
az igazat megvalva még nem probáltam mert a doki azt mondta nagyon megsüjjedt a hojagom ezt már csak mütétel lehet megoldani ugyhogy várom egy honap mulva meglesz a rákszürés eredmény és főorvos elé kell mennem ö bolint rá a mütétre ezt mondták
151. grizus (válaszként erre: 145. - Xbox35)
2013. okt. 5. 11:12
Dehogynem, azzal sokkal inkább!
150. grizus (válaszként erre: 149. - Szisz1977)
2013. okt. 5. 11:11
Miért szorulsz műtétre? Intimtornát nem próbáltad még? Bocs, hogy megkérdezem.(:
2013. okt. 5. 11:04
volt már valakinek vizelettartási mütéte,? irnátok valamit rola mi vár rám köszönöm elöre is
2013. okt. 5. 11:02
segitsenek nekem se volt még hüvelyi orgazmusom mit tegyek
2013. szept. 4. 13:17
nem nehéz
2013. máj. 21. 19:00

http:// szexistenno. blog.hu/

Szóköz nélkül. És lentről kezdtem olvasni. Mert úgy épül egymásra az infóóó.

145. xbox35
2013. máj. 21. 16:30

Hogyan lehet elérni az ájulásközeli állapotott, mit csinál ilyenkor a pasi amitöl ezt érzitek?


..úgy értem ezt csak kizárólag gyors tempóval lehet elérni? szóval lassú de érzékivel nem?

2013. máj. 10. 20:57
megtaláltam ;) legalábbis aztatat ;) ;)
2013. máj. 10. 14:25
Sziasztok! Nagyon sokat foglalkoztam a témával, lévén én is csak hosszú idő (évtizedek) után fedeztem fel a saját szexualitásomat. Most próbálok tippeket adni olyan nőknek, akik hasonló cipőben járnak, szeretnék felfedezni, vagy éppen javítani a szexualitásukat. Nem tudom egy hozzászólás keretein belül összefoglalni mindazt, amit évek alatt összegyűjtöttem ebben a témában, de annak szívesen átküldöm a blogom címét: ott mindent leírtam arról, hogy nekem hogyan sikerült megtanulni a hüvelyi orgazmust.
2013. márc. 13. 08:15

Nekem a hüvelyi orgazmus elérése egy hosszabb tanulási folyamat volt. Több partnerem sem tudott kielégíteni csak csiklósan, míg 21 éves koromban megismerkedtem a mostani férjemmel. Heti 3-4 nap, napi 2-3 hosszú, 1 óra körüli folyamatos együttléteink voltak. Nem engedtem a csiklómat ingerelni, mert az nem kellett.

Akkor még nem tudtam mi is az hüvelyi orgazmus, de élveztem, hogy bennem mozog a fütyi. Voltak kis borzongásaim, orgazmuskezdeményeim, egy-egy aktus alatt több is. Ezek az idő folyamán erősödtek, míg 7 hónap után elemi erővel öntött el az orgazmus. Azóta az esetek csaknem száz százalékában van. Az ingerlési idő is jelentősen csökkent, a férjemmel 10-15 perc alatt is elérem.

141. Miss Angel (válaszként erre: 140. - C6560fb39d)
2013. márc. 12. 18:06
nagyon nehéz találni egy ilyen embert sajnos...de köszönöm a jókivánságot remélem én is hogy sikerül...
140. c6560fb39d (válaszként erre: 134. - Miss Angel)
2013. márc. 10. 21:35

Valóban nem lehet teljesen kitörölni a gyermekkori sérelmeket ez tény,javítani viszont igen,nem feltétlenül kell együtt élni a teherrel,dolgozni kell rajta amit meg is teszel, a szakember is segít,de magadon is kell dolgozni,ha pozitív dolgokkal foglalkozol,mindegy mi az amit szeretsz csinálni,örömöt okoz.....+agyban erősíted magad,a bónusz már az lenne, ha lenne egy férfi aki feledtetné a dolgokat azzal,hogy szeret,törődik veled,boldoggá tesz,nem undorodnál a szextől sem.:)

Azt talán nem lehet hibaként felróni,hogy rosszul választasz,hiszen előre nem tud sokat a másikról az ember csak,ha megpróbálja,megismeri,szerintem egy jó adag szerencse is kell ahhoz,hogy jól válasszunk,rátaláljunk a másik felünkre,kívánom,hogy sikerüljön!:)

139. Miss Angel (válaszként erre: 138. - 44f59aa223)
2013. márc. 10. 11:47
igazából csak annyit érzek,mikor kijövök onnan,hogy erőt kapok,valakitől megértést kapok és valaki meghallgat.Ez már önmagában szuper és egy olyan dolog amihez nem vagyok hozzászokva.Kb ennyi,semmi mást nem tapasztalok...
2013. márc. 10. 11:40
Akkor nyilván tapasztalsz javulást, előrelépést..(gondolom, különben nem csinálnád)
137. Miss Angel (válaszként erre: 136. - 44f59aa223)
2013. márc. 10. 11:28
évek óta járok,kb 4-5 éve...
136. 44f59aa223 (válaszként erre: 134. - Miss Angel)
2013. márc. 10. 11:20
Van megoldás, ezeket a problémákat egy jó pszichológussal fel tudod oldani.
135. Miss Angel (válaszként erre: 133. - Szilva mag)
2013. márc. 10. 10:53
köszönöm,hogy leírtad,tanulságos történet,és örülök hogy sikerült!
134. Miss Angel (válaszként erre: 132. - C6560fb39d)
2013. márc. 10. 10:51
Igazad van,tényleg ilyenekkel hozott össze a sors eddig,de én is hibás vagyok,rosszul választok,a gyermekkor pedig...hát ez már sajnos megtörtént,a múltját nem teheti semmissé az ember,ezzel kell együtt élni ami volt és ami van...
133. Szilva mag (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2013. márc. 9. 21:03

Szia Miss Angel,


Megértelek és tudom, hogy miről beszélsz. Az első házasságom 25 évig tartott, s ebben egyetlen egyszer sem élveztem a szexet igazán. Bár szerettem a férjemet, a szexet mégsem kívántam vele sohasem. Még az elején sem. De nem emiatt váltunk el, mert én elfogadtam, hogy nekem nem megy ez és kész. Bemagyaráztam magamnak, hogy biztosan frigid vagyok. Egészen addig, míg egyszer "véletlenül" saját magamnak sikerült orgazmust csinálnom, (csikló). Akkor rádöbbentem, hogy én erre képes vagyok. Aztán egyre többször álmomban spontán orgazmusom volt. (Az azóta is van néha). Persze biztosan nem volt jó a férjemnek sem, hogy sokszor visszautasítottam emiatt. Aztán férjhez mentem újra és most már a szerelem mellett a szexuális vágy is felébredt bennem. Sokat olvastam a női orgazmusról és úgy találtam, hogy kell lennie valamiféle anatómiai oka is, hogy sok nő nem ismeri az orgazmust. Persze a lelki tényezők döntő szerepet játszanak, de emellett a hüvely beidegződése, ingerelhetősége is fontos. Ezért elkezdtem a hüvelytornát. Nem a méregdrága csilivili oktatóktól, hanem kerestem a neten technikai magyarázatokat. Több, mint egy éve csinálom és igenis van változás! Mostanra eljutottam oda, hogy a csiklóorgazmus mellett - amiért szintén a férjemnek köszönhetek -, már átéltem hüvelyi orgazmust is, teljesen magamtól, pedig 41 évig ez nem sikerült eőtte! Biztos vagyok benne, hogy a hüvelytorna segített. Az nem igaz, hogy néhány hétig csinálod és megjön az eredmény. Mint említettem, nekem több, mint 1 év kellett hozzá. S még mindig nem vagyok a végén, még van hová fejlődnöm. Szerintem próbáld ki te is. Mit veszíthetsz?


Szilvi

132. c6560fb39d (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2013. márc. 9. 20:53

Olvastam a cikked, nálad a probléma gyökere egy kicsit messzebbre nyúlik....a gyermek korunk nagyon meghatározó,(messzire elér a keze)elég, ha szigorú,konzervatív nevelést kap az ember,nálad egy "kicsit"többről van szó.

Még nem találtad meg az igazi párod, aki valóban törődik veled,szeret,megbecsül,eddig pedig valószínű olyanokkal hozott össze a sors, akik nem tudtak feloldani,talán nem adtak eleget.


"mikor elvárják hogy legyen,még akkor is ha ku..ra nem figyelnek rám."


Itt a lényeg leírtad!

131. c6560fb39d (válaszként erre: 121. - Voroske1221)
2013. márc. 9. 20:41

Azért annál egy kicsivel több kell a dologhoz, minthogy agyban eldöntsd,mondjuk egy olyan férfi aki kellően törődik is a nővel azon felül,hogy érzelmileg oké minden.

Gondolom nem úgy éred el azt a sok orgazmust,hogy durr bele és jönnek sorban,talán megdolgozik érte a párod,nem biztos,hogy ez így van mindenhol, sokrétű dolog ez,nem olyan egyszerű.

Szerencse kell ahhoz is,hogy a párok passzoljanak mindenben.

Sok nő önértékelése a béka feneke alatt van,ez már egy gát,amit bizony nehéz feloldani,sok férfi nem fordít kellő figyelmet,nem ad bele energiát,(tisztelet a kivételnek!)hogy úgymond előkészítse a nőt arra,hogy igazán át tudja adni majd magát,ez alatt értem,hogy napi szinten elismeri,apró jeleket továbbít a nő felé,hogy kívánatos.....a megfelelő előjátékról,időben is, már ne is beszéljünk.

Sok esetben nem is tudnak a férfiak a problémáról,nem beszélik meg,nem merik a nők elmondani mi gátolja őket,pl.mely testrészükkel elégedetlenek.....ezért nem is jön az orgazmus, illetve nem tudnak fejlődni,tovább lépni.

Szerencséd van ilyen adottságokkal vagy éppen a megfelelő partnerrel is,másoknak ez többrétű,bonyolult dolog.:)

Igaz,ha nem tudja a nő teljesen átadni magát, akkor nem kerek a dolog,de erről nem csak a nő tehet,ketten kell tenni érte.

130. 7a23ed9179 (válaszként erre: 129. - F1e23b97ee)
2013. márc. 9. 19:59
Kivételesen teljesen egyetértek veled.
129. f1e23b97ee (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2013. márc. 9. 18:48
Ha hiszed, ha nem ez mondhatni természetes dolog, mivel a nőknél az orgazmusért a csikló felelős. Az a baj sokan túlmisztifikálják ezt a dolgot, és azt gondolják, hogy csak ez az orgazmus a valódi.
128. Miss Angel (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2013. márc. 9. 18:35
illetve kiirni magamból....
127. Miss Angel (válaszként erre: 121. - Voroske1221)
2013. márc. 9. 18:34

Az hogy fejben dől el,hatalmas butaság./bocsi,nem leszólni akarlak/

és sajna igenis vannak olyan nők,akik sose élik át.Én pl már emiatt is kerülöm az egészet és inkább nem csinálom,mert gyűlölöm mikor azt súlykolják belém hogy én vagyok az oka,és gyűlölöm azt is mikor elvárják hogy legyen,még akkor is ha ku..ra nem figyelnek rám.

Azt meg végképp irtózatosan gyűlölöm,mikor egy pasi faggat hogy miért nem meg mi az hogy sose volt meg hogy létezik ilyen,és hozzá az a hitetlenkedő arckifejezés...rühellem az egészet és sajnos már oda jutottam hogy nem is kívánom.

Tisztában vagyok azzal is hogy ez már nem fog változni,nem tudom élvezni a szexet soha és semmilyen körülmények között....próbálok ezzel 1ütt élni és elfogadni a helyzetet,nem leépíteni magam lelkileg még jobban.

Mindezt ellen példának írtam le hogy igenis van ilyen!És jól is esett kiírni,azt hiszem........

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook