Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kulfoldi szerelemre meddig erdemes varni, ha a ferfi szerelmes de nem àll készen 1 komoly kapcsolatra? fórum

Kulfoldi szerelemre meddig erdemes varni, ha a ferfi szerelmes de nem àll készen 1 komoly kapcsolatra? (tudásbázis kérdés)


24. 5fc34b69e7 (válaszként erre: 23. - A13f7a9a16)
2009. máj. 2. 08:49
Egyetlen napot se várj erre a pasira. Ha tényleg kellenél neki, már régen tett volna érte. Sajnos volt hasonló történetben részem. Ne engedd hogy elrabolja az ídődet, a szívedet. A lehető legjobbakat kívánom neked.
23. a13f7a9a16 (válaszként erre: 22. - Gine)
2009. ápr. 23. 20:50
Tudom.Senki nem érdemli meg, csak az aki hagyja,hogy jàtszadozzanak vele.Az viszont egy olyan ember aki valami miatt nem tud racionàlisan gondolkodni.Ezért gond a szerelem.Illetve egy édes gond....Nem török le, pozitiv maradok.és a jövöben messziröl elkerülöm a szép és csodàlatos férfiakat.Legyen ronda és rajtam kivül mindenki szàmàra visszataszito.Na jo csak viccelek....többet nem tudok irni, köszönöm a tanàcsokat.
22. Gine
2009. ápr. 23. 20:40

De ne törjél ám le nagyon azért!


Senki nem érdemli meg,hogy játszadozzanak Vele,az érzéseivel!!

21. a13f7a9a16 (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2009. ápr. 23. 20:23
köszönöm azt hiszem kialakult.....sokat segit ha megtudod màsok kivülröl-függetlenül hogyan làtjàk.Hasonlo jokat kivànok és mindenböl csak a legjobbat.Billentyuzetemen nincsen minden ékezet, ezért irtam ékezetek-pontok nélkul.Mindenkinek sok sikert és gyönyörü nyarat kivànok.
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 23. 19:27

Szia Anikó!


Az a férfi, ha olyan gazdag ahogy gondolod..tudod, akkor már régen fizette volna a repülőjegyet, hogy ott legyél vele a közelében.

Szerintem neki egy futókaland vagy, amit ellehet felejteni akár 1 évre. Mit mond és mit gondol azt csak ő tudhatja. "messziről jött ember azt mond amit akar"

Tartja veled a kapcsolatot neten napiszinten, vagy csak ha erre jár felkeres? Szerintem jobb lesz ha elfelejted, tudom egy szerelmesnek mondhatja az ember a szerelmesek agya másként múködik. Igazán sajnállak, hogy ennyire belehabarodtál.

Az életben kívánok Neked sok sikert és kölcsönös igazi SZERELMET,SZERETET.

2009. ápr. 23. 18:46
köszönöm köszönöm köszönöm
2009. ápr. 23. 18:25

Szerintem baromira nem szerelmes, de jól az ujja köré csavart.

Nem biztos, hogy miattad repült ide, lehet volt dolga eleve.

Az meg, hogy találkozz más férfival...ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor nem hiszem, hogy elviselek egy másik csávót mellette.

Ha gondolod várj, de szerintem csak az itteni "partnere" vagy.

2009. ápr. 23. 18:12
Jokat irsz,köszönöm.
16. Agibabus (válaszként erre: 14. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 23. 18:03

Biztos, hogy nagyon nehéz neked, de szerintem te azt az embert szereted, akit látni akarsz. Beleestem én is ebbe a hibába korábban, hogy egy 350 km-re lakó valakiért voltam oda. Amikor megkaptuk a lehetőséget, hogy komolyabban együtt legyük kiderült, hogy a hétköznapokban nem az az ember, akit a pár napos ritka találkozóinkon adott. Szerintem a tettei alapján ítéld őt meg. Ha nem dönt, csak fenntart téged, mint alkalmi kellemes időtöltést, akkor neked ez rossz. Akkor válts, és keresd meg Őt, aki a hétköznapokban is akar, és azt szeretnl, ha mindig mellette lennél.. És nem csak nagyritkán.

Nem szeretnék kemény lenni, csak azok alapján amiket leírtál, szerintem a pasi nem gondol téged komolyan.

15. Gine (válaszként erre: 14. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 23. 17:55
Héé,nem szidott Téged senki!!
2009. ápr. 23. 17:52
Köszönöm a hozzàszolàsokat, minden vélemény érdekel, tölem szidhattok is, csak valami legyen.....legalàbb egy körülbelüli vàlasz rajzolodjon ki bennem.Köszönöm
2009. ápr. 23. 17:50
Egyàltalàn miért lesz valaki szerelmes, ha a màsik nem mutatja.Sajàt magamat szivatom?Nem akarom sajàt magamat szivatni, nem vagyok hülye.Azzal megyek, akivel akarok.....vàlogathatok....viszont ö is vàlogathat.Igazan az tenne elégedetté, ha vele lehetnék.Mindenkinek ilyen nehéz ez?
12. Gine (válaszként erre: 11. - A13f7a9a16)
2009. ápr. 23. 17:47

Tudod,van vmi abban,amit Ágibabus írt.

Mondtad,hogy egy évig nem láttad.Nem fura ez,ha annyira szerelmes?Azt mondják a szerelem mindent legyőz,távolságot is,de Ő mégsem jött jó sokáig Hozzád,meg még mindig nem szakított a párjával

2009. ápr. 23. 17:43
39 éves a pasi,külföldön él.9 évvel vagyok fiatalabb nàla, Magyarorszàgon élek.Komoly kapcsolatra talàn akkor àllna készen, ha teljesen függetlenedne a nötöl, hiszen ezt szeretné......ezért jött hozzàm.Gyözhet a szerelem a pénzzel-sikerekkel-hirnévvel szemben?
10. Gine
2009. ápr. 23. 17:33

Semeddig,főleg,ha szép,sikeres,gazdag nő a párja!!!!!!

Féltékennyé tenni más pasikkal sztem gyerekes ötlet és nem vezet célra,főleg,hogy lehet meg sem tudná

2009. ápr. 23. 17:25
Màsfél éve ismerkedtünk meg, az elsö pillanattol vilàgos volt, hogy ösztönösen kedveljük egymàst.Akkora volt a szerelem bennem, hogy 3 napig nem aludtam, nem ettem, nem ittam.Tul intenziv volt minden,elmenekultem.Egy ev mulva làtogatott meg elöször, azt mondta azért, mert nem tudott elfelejteni, pedig probàlt.Az àgyban minden perc egy àlom,elmondàsa szerint neki méginkàbb.3 làtogatàs utàn csönd.Sosem kérdeztem van-e pàrja, közös ismerös szerint van, de nincsenek mindig együtt.Gazdag,szép, sikeres szinésznö.Viszont ö egyedül él a sajàt hàzàban a kutyàjäval, kicsit talàn visszahuzodo.Személyesen mondtam el neki, hogy nem lehet igy vége egy jol indulo dolognak, ha képes volt olyan csodàlatosan bànni velem(a tenyerén hordott minden percben, amikor eggyutt voltunk) most segitsen nekem, mert hülyén érzem magam.ö is tudja, hogy ez több volt(sajàt maga mondta)mint egyszerü kaland.Azt mondta mindig a gondolataiban vagyok, és mindig ott leszek, és, hogy majd ö keres.Hagyjam,hogy làsson mäs férfiakkal együtt, tegyem igy féltékennyé?Szüz modjàra üljek otthon, és vàrjak rà?Ha komolyan benne lenne 2 gyermekünk lehetne(ezt mondta a belsö hangom egy alkalommal,mikor egymàs melett ültünk a kocsiban)és én tökéletes anya leszek, lennék.Néha mintha elalvàs elött az ö hangjàt hallanàm....talàn éppen ràm gondol ö is elalvàs elött?Viszont nem vagyok hülye sem, hogy évekig vàrjak, csak mert hulla szerelmes lettem.Nagy a tàvolsàg közöttünk,2szer kell repülni, hogy talàlkozzunk.ö 3szor megtette, és mindketten alig vàrtuk.Van valakinek tapasztalata?
2009. ápr. 23. 17:24
Semennyit...
2009. ápr. 23. 17:21
Ez attól függ, hogy Uniós tagállamban élő külföldi-e.
6. 6ebf587766 (válaszként erre: 5. - Agibabus)
2009. ápr. 23. 17:10
en is ezen agyaltam hogy hogy ha szereti akkor nincs akadály.
2009. ápr. 23. 17:05
Ha a pasi nem "áll készen egy komoly kapcsolatra" akkor szerintem nem szerelmes, és én egy napot sem várnék rá.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2009. ápr. 23. 17:04
egyébként épp annyit, mint egy saját állampolgárra. :)
2009. ápr. 23. 17:03
Nem értem a kérdést. A szerelmed él külföldön, esetleg te, vagy mindketten itthon, de a szerelmed külföldi állampolgár?
2009. ápr. 23. 17:02
Hany éves a pasi?es mikor fog készen állni?
2009. ápr. 23. 17:00
Kulfoldi szerelemre meddig erdemes varni, ha a ferfi szerelmes de nem àll készen 1 komoly kapcsolatra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook