Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Rendszergazda letöltött mindent a számítógépre ahhoz, hogy le tudjak tölteni a youtube-ról, mégsem sikerül, lehet hogy elnyomtam valamit? fórum

A Rendszergazda letöltött mindent a számítógépre ahhoz, hogy le tudjak tölteni a youtube-ról, mégsem sikerül, lehet hogy elnyomtam valamit? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 15. 14:38
Előbb regisztrálni kell.
2009. jún. 23. 09:52

Én ezt használom

[link]

19. SF
2009. jún. 21. 18:10
A youtube-on lévő videókról szerzői jogviták miatt szedik le a hangot. Nem lehet vele mit tenni.
18. zena01
2009. jún. 21. 14:35
Nálam a youtube-on és a többi videóoldalon nincs hang. A media playeren viszon van. Mi lehet a hiba?
17. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 15. - Access)
2009. ápr. 25. 06:43
nem az a baj, hogy hibás hanem, hogy régi, és azóta kb 2* biztos újraépítették a youtube-ot.
16. kisfüles (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2009. ápr. 24. 13:25

Kedves Fiatal nő


Nagyon Szépen Köszönöm a választ.De én sajnos NAGYON NEM ÉRTEK AZ ILYEN DOLGOKHOZ.Nekem sajnos,még a legapróbb lépést is le kellene írni,hogy meg tudjam csinálni,nagyon szépen kérlek,hogy a LEGAPRÓBB LÉPÉSEKTŐL írd le nekem,hogy mit kell tennem,ahhoz,hogy tökéletes legyen minden.EGYÉBKÉNT EZ AZ EMBERKE AKI HOZZÁNK JÁR , SOHA NEM SZOKOTT PRÓBAVERZIÓT LETÖLTENI,Előfordult,hogy teljesen újra kellett telepíteni a gépet,de még a mai napig tökéletesen működik.CSAK EZ AZ EGY PROGRAM NEM AKAR MŰKÖDNI.AZ ÚJRATELEPÍTÉS AZ ÉV ELEJÉN TÖRTÉNT.Nagyon Szépen Kérlek,hogy még azt vedd figyelembe,hogy NÁLUNK NINCS ADSL INTERNET,CSAK A LEGKISSEBB SEBESSÉGŰ T-MOBILE OS.Nagyon Szépen Köszönöm a segítséget.

Szia:Farkas Kriszti

15. access (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2009. ápr. 24. 09:37

Szia!

Sajnos sok You Tube letöltő hibás és ezét nem is lehet letölteni vele. Van egy progi amivel le lehet tölteni, de nem csak arról az oldalról. Igaz az is, hogy nem csak MP3 formátumban tud, hanem akár AVI-ban is. A neve: VideoGet.

2009. ápr. 24. 07:58

Na, letöltöttem. Eddig nekem szuperál...

Nem lehet, hogy azért nem tölt már, mert próbaverzió lett letöltve (demo), és mivel nem lett megcrackelve, ezért lejárt a használati lehetőség..?

2009. ápr. 24. 07:55

Én mindjárt leszedem a progit és megvizsgálom...

(Egyébként mindegyik Youtube letöltős progi kb. 2 lépésből tölt le: megnyitod, beszúrod az URL-t, mondod neki, hogy download, oszt' letőőőtti.. :-)

12. kisfüles (válaszként erre: 10. - C066a749d7)
2009. ápr. 24. 07:34

Kedves Sikizita


Nagyon Szépen Köszönöm a tippet,de szerintem nekem,ezt a legkönnyebb használni,mivel csak 2 lépésből áll az egész letöltési művelet.Egyébként ennek a programnak a hivatalos neve:FREE YOUTUBE DOWNLOAD .Nagyon Szépen Kérlek,ha van valami ötleted,hogy ezt hogy kell beállítani,hogy tökéletesen működjön,a lehető legrészletesebben írd le nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

11. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Kisfüles)
2009. ápr. 24. 06:34

Akkor az át lett nevezve...

Ez nem nagy segítség. :-(

2009. ápr. 23. 20:34
Én Atube Catcher progival töltök le mindent youtube-ról az is ingyenesen eltölthető program...tök jó és egyszerű, próbáld letölteni ezt és akkor ezzel tudsz töltögetni.
9. kisfüles (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. ápr. 23. 17:04

YOUTUBE LETÖLTŐ.Legalábbis az én gépemen ez van.Azért nem értem,hogy mi a baj,mert még 3 órával ezelőtt tökéletesen működött.Ezért gondolom,hogy esetleg,én nyomtam el valamit.Légyszives,ha van valami ötleted írd meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

8. kisfüles (válaszként erre: 5. - Agibabus)
2009. ápr. 23. 17:00

igen,és mindent úgy csinálok ahogy mutatta,de sehogy nem akar sikerülni.Légyszives,ha van valami ötleted írd meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm.

Szia:Farkas Kriszti

2009. ápr. 23. 17:00
Egyébként mi a letöltő neve? Mert van egypár...
2009. ápr. 23. 16:59
Addig itt is tudsz próbálkozni: [link]
2009. ápr. 23. 16:56
Megmutatta, hogy kell használni? Írj inkább neki e-mailt. Lehet a progi sem jó alapból és nem te kattolsz félre.
4. kisfüles (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2009. ápr. 23. 16:55

Kedves Fiatal nő


A YOUTUBE LETÖLTŐ le van töltve,összesen 3 darab videó már le lett töltve,2-t ő töltött le,1 -t,én,de azóta sem akar sikerülni,most arra gondoltam,hogy nem e elnyomtam véletlenül valamit,és azért nem sikerül.Nagyon Szeretném,ha ismét sikerülne,nagyon szépen kérlek,ha van valami ötleted írd meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

3. SF
2009. ápr. 23. 16:46
Mi az a minden?
2009. ápr. 23. 16:46

Mi az a minden?


És mit csináltál?


Lehet, hogy a fájl "hibás" és nem lehet letölteni, ilyen előfordul.

2009. ápr. 23. 16:40
A Rendszergazda letöltött mindent a számítógépre ahhoz, hogy le tudjak tölteni a youtube-ról, mégsem sikerül, lehet hogy elnyomtam valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook