Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két ovis gyermek mellett, szerintetek hol tudnék dolgozni 4-6 órában?A férjem dolgozik reggeltől estig, én nem találok munkát érettségivel. fórum

Két ovis gyermek mellett, szerintetek hol tudnék dolgozni 4-6 órában?A férjem dolgozik reggeltől estig, én nem találok munkát érettségivel. (tudásbázis kérdés)

28. 24584533ce (válaszként erre: 27. - C066a749d7)
2009. máj. 20. 21:37
....hát ez az! De azért ne add fel.
2009. máj. 20. 16:05
na lent voltam.... kérdezték h ez lenne az első munkahelyem? Mondom igen....azt mondta rendben, elmondta a nő h mik a feladatok, mennyi a kereset, stb, és a végén megkérdezte, hogy még soha nem voltam irodában gyakorlaton sem. Mondom nem. Azt mondta h kár. Az önéletrajzot azért elrakta.....de szerintem semmit nem jelent ez. Szóval ennyit erről. Keresgélek állásokat. Találtam csomót, hogy pályakezdők jelentkezését várják, de legyen 1-3 éves tapasztalat? Ha én kijövök a suliból friss végzettséggel? Honnan lenne abban a szakmában tapasztalatom?????
2009. máj. 20. 11:19
:D én is nagyon reménykedek,majd írok
25. 24584533ce (válaszként erre: 24. - C066a749d7)
2009. máj. 20. 11:06
Hát ha te nem találsz mun kát akkor ki? Remélem sikerül az önkormányzati meló! (majd szídlak)
2009. máj. 20. 11:02
Nekem se gyerekem,se férjem (tehát még tervben sincs gyerek), van érettségim, nyelvvizsgám, ecdl vizsgám, logisztikai ügyintézői, beszerzői és irodai ügyintézői végzettséggel nem találok semmit....ma viszem az önkormányzathoz az önéletrajzomat, reggel hallottam, hogy az okmányirodába keresnek felvételre embert....csak nem tudom mi a feltétel,mert nem találok róla sehol semmit....de azért beadom..hátha.
23. 24584533ce (válaszként erre: 22. - Lamoni)
2009. máj. 20. 10:49
Az a baj,hogy itt kicsi a DM,megvan az emberlétszám is.Nem álmaim munkája a pénztárban ülni a Tescoba,de most semmi jövedelmem nincs.És amíg nem találok jobbat,az is megteszi.Sok rosszat hallottam én is arról,pl,hogy a túlórát nem fizetik ki,meg ilyesmi,de a két gyereket fel kell nevelni,és 1 fizu nem elég.
22. lamoni (válaszként erre: 21. - 24584533ce)
2009. máj. 20. 10:43

Nem akarlak ilyesztgetni, de a tesco elég szar hely. Annál még egy csendes kis takarítói állás is többet ér.

A DM ha sikerülne tényleg jobb lenne neked.

2009. máj. 20. 10:34
Képzeljétek el,több állásajánlatot is kaptam itt a neten,de mind ügynöki munka,vagy piramis játék.Legyen kocsim,ami nincs.Legyen pénzem befektetni,ami szintén nincs.Ez szörnyű. Talán jún. 1-től sikerűl bekerülnöm a Tescoba,jobb mint a semmi egyenlőre.Drukkoljatok nekem,nagyon rám férne!
20. micimacko72 (válaszként erre: 19. - Yulcsy)
2009. máj. 15. 12:23
Sziasztok! Én gyed mellett termékforgalmazással próbálkozom és elég jól lehet vele keresni. Magyar cég, magyar termékek, természetes összetevőkből....
19. Yulcsy
2009. ápr. 23. 15:25
Nehéz helyzet van most,de szerintem ahová csak tudjátok küldjétek el az önéletrajzotokat, hátha bejön valamelyik.
18. dencsikné (válaszként erre: 13. - 5b55aabc6f)
2009. ápr. 23. 12:43
az én anyukámat, most küldték el (oviba volt a konyhán),mert betöltötte az 57-et, és mondván kell a fiataloknak a hely, igaz nem vettek fel senkit a helyére.
2009. ápr. 23. 12:36
Sziasztok!Sajnos én is így vagyok ezzel,a 2 gyerekem mellett nem tudok sehová elmenni dolgozni,a férjem egésznap dolgozik,hétvégén is,anyukám beteg,apukám meg sajnos 2 éve nem él.Na most van a mamám,aki 74 éves,rá tudom néha őket hagyni,de szerintem ez már kicsit félős.Hát most bizakodok,hogy anyukám meggyógyuljon,és akkor hátha.
16. Myrthil (válaszként erre: 13. - 5b55aabc6f)
2009. ápr. 23. 12:22
És ők miből élnének? Mert a mai nyugdíjasok nagy része éppen csak éhen nem hal :S
2009. ápr. 23. 12:05
Én lassan szeretném bevállalni az első picit, de így nem merem. :(
2009. ápr. 23. 11:54
Hát ez az! és egyre csak romlik a helyzet...:(
2009. ápr. 23. 11:51

Hát szerintem előbb a szüleinknek kellene nyugdíjba menni, és talán akkor nekünk is lehetne valamivel több munkalehetőség.De mivel a nyugdíjkorhatár a csillagos ég így aztán ők még dolgozhatnak ameddig az egészségük bírja,mi meg fiatalok nem kellünk sehova.Se diplomával,se anélkül,se gyerekkel,se anélkül.Jól kivan ez találva.

Nekem is van két gyerekem igaz az egyik még csak másfél éves,de már nézegetem a munkalehetőségeket.

Diplomám és egyéb végzetséggeimmel már túlképzett is vagyok,szerintem.Nem tudom mi lesz.

Talán költözzünk ki külföldre?!Szép!

Itt kellene nekünk fiataloknak is munkalehetőséget biztosítani!

2009. ápr. 23. 11:40
Én is örülnék minden melónak,köszönöm a bíztatásotokat.Szerettem volna elmenni egy munkanélküli központ által támogatott tanfolyamra,de még nem indul mostanában ilyen.Ha indul is alkalmassági kell és felvételizni.Túljelentkezés van.Remélem összejön valami,mert már semmit nem kapok,lejárt a gyesem.
2009. ápr. 23. 11:38

Hello!

Nekem sincs gyerekem, de így sem találok fél éve munkát.Sajnos a válság miatt nagyon sok a munkanélküli, és a munkáltatók válogatnak, mert hát van miből. Tőlem eddig az állásinterjúkon minden alkalommal megkérdezték hogy akarok e gyereket a közeljövőben, akár 1-2 éven belül. Elég elszomorító a helyzet. :(

10. Myrthil (válaszként erre: 8. - **Rita**)
2009. ápr. 23. 11:32

Én a wc pucolásnak is örülnék, akár így, diplomával is.

Egyszerűen lehetetlenség munkát találni :(

2009. ápr. 23. 11:31

szia.nekem novemberben szűnt meg 15év után 2kicsivel,nem egyszerű:(,de itt a DM-ben beszélgettem egy ott dolgozó anyukával,azt mondja náluk max.4-6órában dolgozik mindenki,és sok anyuka van,ha érdekel a dolog,írj önéletrajzot a központba.nekem is ezt ajánlotta,de most elsős a nagyobb,a sulinak vége lesz és nem tudnám hova tenni,így várok őszig,addig megcsinálok egy sulit,aztán kiderül...

szorítok!

8. **Rita** (válaszként erre: 4. - 24584533ce)
2009. ápr. 23. 11:30

Gyerek nélkül, vagy nagy gyerekkel is szinte lehetetlen munkát találni.

Ismerek olyan lányt( nincs gyereke) aki éjszakai takarítást vállalt el egy gyorsétkezdében, kereskedelmi végzettségel, mert máshova nem vették fel.Ja és ennek is örül

2009. ápr. 23. 11:30
recepciós meló?
2009. ápr. 23. 11:29
Albérletben lakunk,sok a fizetni való.Segítségünk nincs.Milyen kiegészítő melóról hallottatok ? Segítsetek:(
2009. ápr. 23. 11:26
Engem azzal, hogy nem sokára szülni fogok, és ilyen rövid időre nem vesznek fel :(
2009. ápr. 23. 11:24
Mindenhol azt mondják:2 kisgyerekem van ,nem tudnak alkalmazni.Problémás eset.-ezzel utasítanak el.
2009. ápr. 23. 11:24
Nekem nincs gyerekem, mégsem találok már fél éve :(
2009. ápr. 23. 11:23
Ha ez vigasztal én hárommal nem találok és diplomával. Hajrá, hátha neked összejön!
2009. ápr. 23. 11:22
Két ovis gyermek mellett, szerintetek hol tudnék dolgozni 4-6 órában?A férjem dolgozik reggeltől estig, én nem találok munkát érettségivel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook