Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyi idő alatt, mennyit fogyhatok az Atkins-el, ha mellette mindennap 30-40percet görkorcsolnyázok? fórum

Mennyi idő alatt, mennyit fogyhatok az Atkins-el, ha mellette mindennap 30-40percet görkorcsolnyázok? (tudásbázis kérdés)


20. PiciCicaBaba (válaszként erre: 19. - McKenzi)
2009. ápr. 24. 14:02
Na majd kiderül,hogy mi lesz :P
19. McKenzi (válaszként erre: 18. - PiciCicaBaba)
2009. ápr. 23. 23:07

Az attól is függ, hogy mennyire szigorúan tartod a diétát, én mondjuk azért sem sportoltam az elején, mert nem lett volna rá erőm, mikor már eljártam spiningre normálisabban ettem. De az elején minden este korgó hassal feküdtem le.

Úgy, hogy mozogsz mellette, talán nem is kell annyira koplalnod :)

18. PiciCicaBaba (válaszként erre: 17. - McKenzi)
2009. ápr. 23. 22:15

Ezek szerint nekem csak több megy le ha mellette sportolok is... napi szinten

nem?!

17. McKenzi (válaszként erre: 16. - PiciCicaBaba)
2009. ápr. 23. 22:03

kb. én is így indultam neki és két hónapig még nem is tornáztam mellé

úgy hat hét alatt lement 8 kiló, akkor már nem is néztem annyira a mérleget, a fogyi kezdetétől négy hónapra már 53 kg voltam

16. PiciCicaBaba (válaszként erre: 15. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 23. 21:53

kb.160cm

66kiló

2009. ápr. 23. 21:15

Mindegy milyen mozgást választasz ,ha az rerndszeres,és hetente legalább 4x 1 óra .Az atkins egy nagyon bonyolult ,számolgatós főzős rendszer,nem sokan tudják szabályosan betartani az első szakaszt,sokan csak hiszik,hogy meg van.

Ha a korrekt első fázist megcsinálod két hétre 4-6 kiló tiszta fogyást számolhatsz.De ez alapsúly függő.Tudni kéne hozzá mennyi súlyból milyen magaságból indulsz ki.

14. PiciCicaBaba (válaszként erre: 13. - XxLady)
2009. ápr. 23. 15:47

Köszönöm Szépen :)

Majd tájékoztatót is adok az eredményről :P Hátha esetleg olyan emberek is kedvet kapnak,akik eddig teljesen ellene voltak ennek a diétának :) Mert szerintem ez nagyon jóÓó. Nekem eddig ez volt a leghatásosabb :)

13. xxLady (válaszként erre: 10. - PiciCicaBaba)
2009. ápr. 23. 15:38

Május harmincig szerintem lemegy rólad a tíz kiló, ha a görkorizást, tehát a mozgást rendszeresen csinálod.


Nézd, én pl tavaly télen, karácsony után ugye, elkezdtem az Atkinst csinálni, két hét alatt közel öt kilót fogytam. Semmi extra mozgás nem volt, azon túl hogy akkor mondjuk épp fizikai munkát végeztem.


Szóval a sikered garantált, és csináld bátran:)

12. PiciCicaBaba (válaszként erre: 9. - Belle Morte)
2009. ápr. 23. 15:31
Ezt a masszírozást, hogy érted? Csak simán masszírozzam meg a combom meg kenjem be feszesitő krémmel??? Meg egyébként azt hallottam, hogy ha bekenem magam mondjuk karcsúsító/feszesítő krémmel és úgy megyek el korizni, akkor sokkal jobban fog égni a zsír, onnan ahol bekentem magam. Erről tudtok valamit? :)
11. PiciCicaBaba (válaszként erre: 8. - Nívea)
2009. ápr. 23. 15:28
Nekem egyébként nem jött vissza 1 deka se. :) De szerintem próbáld meg legyőzni ezt a jo-jo-t :)
10. PiciCicaBaba (válaszként erre: 7. - XxLady)
2009. ápr. 23. 15:27

Köszi a választ. De mégis mennyit fogyok én így? Meg tulajdonképpen én 10kilótol szeretnék megszabadulni május 30.-ig. Mert megyünk el strandolni meg ilyenek... És hát még se szeretném magam kellemetlenül érezni :) Szerintetek addigra lemegy ez a 10kiló???


Egyébként még annyit szeretnék neked mondani, hogy ne foglalkozz azzal,hogy mások mit gondolnak :) A lényeg,h magadnak jót akarsz és csak ez számít szerintem és nem az, hogy másoknak mi a véleménye.

2009. ápr. 23. 09:09
Én mikor anyuék elváltak fogytam le 2 hét alatt 8 kg-t. Pedig mozogtam, akkoriban versenyszinten aerobicoztam meg fitnesseztem és tornáztam, a 3 együtt volt. És ígyis-úgyis lettek striáim. :( Szerintem valami krém még mellé nem ártana, meg este megmasszírozni magad, hogy ezt tuti elkerüld.
2009. ápr. 23. 08:33
Én Atkins-el fogytam régebben majdnem 10 kilót egy hónap alatt, de betartottam mindent és nem ettem nagyon sokat. És nem mozogtam. Vissza is jött majdnem 2 hónap alatt + még 3-4 kiló. Itt kezdődött a jo-jo effektus. :(
2009. ápr. 23. 06:32

Szerintem klasszul csinálod, hogy ilyen átmozgató sportot választottál mellé! Amúgy igaza van Erikának, mindenféle célzott mozgás nélkül lehet eredményt produkálni,viszont saját tapasztalatból tudom, hogy a sport szükséges - a bőröd állapotának megőrzése (nekem lettek striáim, hirtelen fogytam) és az izmaid tónusosságának megléte miatt.


Ehhez elég tornázni is, de ha tudnék korizni és nem válnék korizó vemhes bálna képében közröhej tárgyává, tuti nyomnám én is :)

2009. ápr. 22. 23:49
Vitamint most fogok venni. Egyébként egyszer olyan 2-3 hétig csináltam már,csak magát a diétát, akkor 5-6kilót adtam le,de nem tartottam be pontosan... De látható volt a változás elég rendesen. Most meg a korit azért csinálom mellé, hogy a bőrőmnek ne legyen baja. Meg hát kell a mozgás :P
5. PiciCicaBaba (válaszként erre: 3. - 843f6cdad8)
2009. ápr. 22. 23:46
De azért így eredményesebb,mert hasból szeretnék nagyon fogyni. Arra meg a korit nem annyira érzem...
2009. ápr. 22. 23:40
Kori nélkül is 6 nap után 5 kg,utánna naponta 1 kg.10 napnál tovább nem szabad csinálni!Mellette vitamin tablettát ajánlatos szedni.
2009. ápr. 22. 23:25
nem kell atkins diéta ha napi 40percet korizol
2009. ápr. 22. 23:13
*görkorcsolyázok
2009. ápr. 22. 23:10
Mennyi idő alatt, mennyit fogyhatok az Atkins-el, ha mellette mindennap 30-40percet görkorcsolnyázok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook