Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova érdemes menni pár napra, pihenni? fórum

Hova érdemes menni pár napra, pihenni? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 26. 20:30
Ajánlom Egerszalókot, nekem nagyon tetszett ott!
10. Nőci1
2009. ápr. 26. 20:20
Nagyon köszi,kíváncsi lettem volna ki miért és hova szeret,menni pihenni.
9. d4d5c68801 (válaszként erre: 7. - Szanád)
2009. ápr. 23. 17:13
Igen, először bementünk fürdőruciban és kinéztek minket...aztán másnapra összeszedtük magunkat, hogy na jó akkor pucérkodunk......nagyon jó volt én nem szégyeltem magam, olyan vagyok amilyen....csak körül kell nézni, vannak nálam rosszabbak is...de engem nem zavart,,,bementünk mezrtelenül általában amikor mát nem volt forgalom és ott nudiztunk az aromaszaunában....:) amikor kijöttünk magunkra vettük a fürdölepedőt:)
2009. ápr. 22. 19:56
Husvétkor Nógrádmarcalon voltunk a Marczal vendégházban, egy hihetetlenül csendes, nyugodt kis falu. A vendégház gyönyörű tiszta, hatalmas bekerített kerttel, aranyhalas tóval, sütögetési és bográcsozási lehetőséggel, jakuzzival, szaunával, hintával, játékokkal. A közelben van Szécsény, Salgótarján, Ipolytarnóc, Hollókő, Balassagyarmat, hogy csak néhányat említsek a városok közül, ahol rengeteg látnivaló van. Ha valaki igazi csendre és nyugalomra vágyik, annak nagyon tudom ajánlani. Nem utolsó sorban, az ára is nagyon kedvező. Max 12 ember fér el a három apartmanban, amihez külön fürdőszoba és konyha tartozik. A szobák régi palóc stílusú bútorokkal vannak berendezve.
7. szanád (válaszként erre: 2. - D4d5c68801)
2009. ápr. 22. 19:48

Kehida tényleg jó, csak mióta meztelenül lehet szaunázni azóta nem járunk...

meg sajnos szinte mindig sokan vannak, hiába felkapott hely lett....

2009. ápr. 22. 19:26
Harkány? Fürdő, közelben vár, kirándulási lehetőségek. Villány is ott van, ha esetleg a bor szerelmesei vagytok :)
5. caravell (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. ápr. 22. 19:25
Szia! nem egyértelmű nekem: ebből a négyből lehet választani v. csak példák? Mert ott van pl. Miskolctapolca: a barlangfürdő szuper, a park hatalmas és gyönyörű. Vagy Eger és környéke: Egerszalók pl. ott is lehet fürdeni. Egyáltalán, fürdeni akarsz v. kirándulóhelyek is jöhetnek? Mondjuk a Dunakanyar? Dobogókő, Zebegény, Visegrád stb.... Nagyon sok hely van Mo.-on, ami megér egy ilyen rövid pihenőt (is)!
4. corinna (válaszként erre: 2. - D4d5c68801)
2009. ápr. 22. 19:23
Kehida tényleg jó!!!!
2009. ápr. 22. 19:22

Nekünk Dombóvár a kedvencünk, egy délutáni pancsolás a gyógyfürdőben teljesen kikapcsol, és eddig jobbat nem leltünk(pedig sokfelé megfordulunk a párommal).

Igaz ez csak egy délutáni program, de azért bátran ajánlom, hogy próbáljátok ki.

2009. ápr. 22. 19:12
Szia! Mi ha 1-2 napra pihenni akarunk akkor Hévíz mellé Kehidakustányra megyünk...hotel és thermál egyben, félpanzióval szoktunk, svédasztalos reggeli és vacsora , korláttlan fürdő és szauna használat! Egy kicsit húzós az ára...de mi egyszer elmentünk miután anyuék voltak, és azóta csak oda járunk vissza! Hévíz után van a Kehida Thermál! Csak ajánlani tuodm! A személyzet kedves, a szobák tiszták, a fürdő tiszta, a kaja szuper! Ha egy jót akarsz pihenni ezt ajánlom neked! Itt Mindent megtalálsz : [link]
2009. ápr. 22. 19:07

Szerintetek hova érdemes menni? Zalakaros,Sopron,Ráckeve,Balatonfüred?

Kinek melyik jött be? Jó lenne ,tudnom azt is miért.Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook