Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Házi bőrradír készítése... fórum

Házi bőrradír készítése... (beszélgetős fórum)


2010. jan. 7. 20:39
Sziasztok! Gondoltam beírom az én módszeremet: fürdés után egyszerűen átdörzsölöm a testemet kávézaccal, majd letusolok. ennyi. Egyszerű, elvégre mindenki iszik kávét, gyors, és enyhén, (de tényleg csak épphogy)kellemes kávé illat lesz tőle. Utána bekenem magam valami jó minőségű testápolóval és szuper az eredmény..
2010. jan. 7. 20:23

Én egy evőkanál cukrot mézzel szoktam összekavarni. Először meleg vízzel megmosom az arcom, hogy a pórusaim kitáguljanak. Jól dörzsölgetem ezzel a mézes radírral, majd hideg vízzel lemosom. Nem törlöm meg arcom, hanem bekenem babaolajjal és úgy törlöm le. Utána nagyon sima lesz tőle bőröm.

Remélem tudtam segíteni!

2. diegóóó (válaszként erre: 1. - Bared)
2009. ápr. 22. 16:09
Cukor olíva olaj keveréke,élesztő pakolás.Ha megszáradt ledörzsölheted és így radíroz is.
2009. ápr. 22. 16:08
Sziasztok! Próbáltam sóval, stb, de eddig a bolti vált be a legjobban, viszont asok szintetikus dolog miatt nem szeretem... ötleteket, recepteket várnék, olcsó, jó, bevált bőrradírra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook