Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mennyire hisz a fogyasztó tablettákban? fórum

Ki mennyire hisz a fogyasztó tablettákban? (beszélgetős fórum)


19. ina87
2017. febr. 2. 17:56
nem hiszek bennük,hisz jó formán nem segít az embernek
2009. ápr. 22. 12:50
Én egyébként nem hordom le azokat, akik szednek ilyen tabikat. Mindenki maga dönti el,hogy mit és miért tesz. És valakinek tényleg nem segít más. Ezt csak az tudja, aki már számtalan sportot és diétát kipróbált eredménytelenül. Egyébként már van pár olyan tabletta, ami teljesen természetes alapanyagokból készült és tényleg úgy hat, ahogy azt leírják. Nem hiába kísérleteznek embereken. Persze olyanokon, akik ezt önként elvállalják. Sok kockázattal jár, de nem kevés pénzt kapnak érte.
17. Dite
2009. ápr. 22. 00:18
Én lindaxa 10-el kezdtem és jelenleg a 15-öst szedem.
16. Bcicus
2009. ápr. 22. 00:11
Én annó reductil 10-el és 15-el fogytam nekem akkor nagyon bevált.
15. Dite
2009. ápr. 22. 00:07
Egy biztos életmód változtatás és sok mozgás. A gyógyszer meg rásegít, egy támasz akik rá vannak szorulva. De vannak akik enélkül is letudnak fogyni. Nagyon nagy akaratra és kitartásra van szükség mindenféle képen.
2009. ápr. 21. 23:20

Én kettőt is kipróbáltam (mindkettő erős gyógyszer), az egyiket 11 napig, a másikat 23 napig szedtem. Az étvágyamat erősen csökkentették, de lelkileg teljesen kiborultam tőlük.

És igaz: mozogni és diétázni kell mellettük, én erre a borzasztó hangulatom miatt képtelen voltam a szedésük alatt.

2009. ápr. 21. 22:58
Egyik sem csodaszer. Mindnél kell mozogni és diétázni. Tényleg csak a pénztárcádat fogyasztják. Akkor meg minek? Ezek nélkül is lehet fogyni.
12. 2d5a00656a (válaszként erre: 10. - Babapocok22)
2009. ápr. 21. 21:51

Nem támadtalak le,csak túl fiatal vagy még a kemikáliákkal kiakasztani a szervezeted!

Ennyi idősen,még nem szabad ezzel foglalkoznod!Gyorsan le tudod adni,adj magadnak esélyt tisztán!

Ez egy ördögi kör,ka egyszerelkezded nemtudsz kilépni belőle!!/hidd el naponta tapasztalom!/

11. Sirga
2009. ápr. 21. 21:26
Már nem hiszek bennük. Többfélét próbáltam, hatás nuku - legfeljebb a pénztárcám fogyott le. Ettől függetlenül nem értek egyet azokkal, akik azt mondják: "mozogj, mert az az üdvözítő!" - aki próbált már jelentős túlsúllyal, ne adj' Isten ebből eredő eü. problémákkal(esetleg orvosi tiltás mellett)sportolni, az megért.
2009. ápr. 21. 21:18
Én csak egy kérdést tettem fel, de nem mondtam, hogy szedni fogok, nem kell úgy letámadni. Mos diétázok, meg sokat mozgok. Összesen 17 kg-ot szeretnék leadni.
2009. ápr. 21. 21:06

Szerinted ha lenne mindent lefogyasztó ,eltüntető,varázsszer ,akkor nem lenne -e mindenki csini?Ha a plasztika 100%-osan jól működne,ha tabletta ,kúra bármi bejönne??

Nem,sajnos lefogyni csak csak akaraterővel ,lemondással,és sok edzéssel +kevés kaóriával lehet.Nem varázslat hanem meló,ennyi.

Ideig óráig persze áleredményt el lehet érni gyógyszerrel,de visszjön ha abba hagytad csúnyán kamatostúl...Mennyi amitől szabadulnál???

2009. ápr. 21. 21:02

Miért kell vackokat magadba tömni????A fogyás lényege a test egészségessé tétele de ha teletömöd "egészségre ártalmatlan" szerekkel akkor tényleg jót teszel neki!!

Én még olyan embert nem láttam aki mozog és nem fogy.A baj hogy lusták vagyunk hozzá és könnyebb bevenni a tablettát.


A séta dolog kinek használ kinek nem, én speciál napi 3-4 órát sétálok a gyerekkel ezért már nem okoz a testemnek olyan "örömöt" hogy fogyjak töle de hidd el ha napi csak 20 percet vagy akár kétnaponta 20 percet szánsz magadra futás otthoni torna vagy bármilyen mozgás, többet érsz el mint bogyókkal!

2009. ápr. 21. 21:02

Szia Babapocok


Reductil 10 mg-os nem volt hatása

Lindaxa 15 mg-os volt hatása jó volt

Cefamadar most és eddig hatásos.

2009. ápr. 21. 21:01
:)
5. fadigflo (válaszként erre: 3. - Babapocok22)
2009. ápr. 21. 20:51

:)))) Gratulálok.


Nos nem, de tudnod kell, hogy csodaszer nem létezik. Létezik L-Karotin, amelyet edzés előtt viszel be a szervezetbe és gyorsítja a zsírégést, de ez is csak mozgással működik. A többi meg rákkeltő, egészségkáros, drága és veszélyes szerek. Tudod, ha lenne biztonságos és tuti módszer nem lenne ennyi túlsúlyos... És mindenki Heidi Klum alkatú lenne... :)

2009. ápr. 21. 20:49
Te már próbáltad?
2009. ápr. 21. 20:48
30 perc helyett még csak 15 megy, de 1 óra és 10 perc séta is megvolt. :) Én nem tudom,mert valakinek használt, valakinek nem.
2009. ápr. 21. 20:45

Semennyire. Többet ér napi 30 perc futás. Sőt ...

Ezek csak arra jók, hogy lehúzzák a pénztárcád :(

2009. ápr. 21. 20:44
Kíváncsi lennék rá ki próbálta már? És aki póbálta, milyen eredményességgel? És mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook