Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Most festettem át a szobám " meggybor" szinű pirosas árnyalatúra. Még bútorokat nem nagyon néztem hozzá. Szerintetek milyen szin illene ide? fórum

Most festettem át a szobám " meggybor" szinű pirosas árnyalatúra. Még bútorokat nem nagyon néztem hozzá. Szerintetek milyen szin illene ide? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 12. 18:36
szerintem fekete az nagyon dominál a meggy szinnel :)
2010. febr. 28. 17:54
fehér, pezsgő/méz, tejeskávé színűek közül választanék.
2009. ápr. 23. 19:23
fehér
2009. ápr. 23. 18:31
köszike a sok ötletet, jó tanácsot))
2009. ápr. 22. 16:05

Én most festettem a szobát, alul bordóra felül erős narancssárgára. a kettő közé tapétacsíkot tettem. a mennyezet fehér. A bútorok fenyő színűek, de a kiegészítők feketék. Elég nagy és világos a szoba, tehát elbírja az erős színeket.

Valóban jó a vajszín, v. krémszín is. Meghatározó a világítás is, azzal nagyon sokat lehet javítani a dolgon. Este, ha gyergyát gyújtunk, akkor rendesen buja hangulata van. Mindenesetre a fekete kiegészítők nagyon klassz mediterrán hangulatot csinálnak ezeknél a színeknél.

2009. ápr. 22. 09:30

A lila megfelelő árnyalat is klassz tud lenni a bordóval, de inkább csak kiegészítők terén. Bútorban talán a sötétbarna- olyan ében beütésű ^^. Vagy a fehér, ha illik a stílusodhoz.

Almazöld-mint már említették, de minden élénk szín jöhet, ha egy kis vidám szobát szeretnél, de ne legyenek túl sötétek az árnyalatok- legalábbis ne mind, variálni lehet, hogy az ágy, bútorok sötétebbek, takaró, párnák, vázák, függöny, sötétítő, stb. színesebbek.


Nálam a padlószőnyeg bordó, narancs/téglaszín a sötétítőm, középbarnák a bútorok, téglaszín az ágyam, hasonló narancs-bordó párna. A fal nagyon halvány barack- ezt szeretném erősebb narancsárnyalatra majd.

2009. ápr. 21. 21:24
Nekem is meggyes (nem egészen meggybordó, mert annál világosabb) színű a falam, és mivel tetőtér, így a tető síkja, meg a menyezet fehér. Így nem olyan durva a szín. A bútoraim: bordó franciaágy, diegos ezüst "rongy" szőnyeg, ezüst és bordó színű szekrény, tükrökkel, a többi kiegészítő (szg. asztal meg tv szekrény meg stb.) pedig szintén ezüst. Imádom, hogy ilyen a szobám. :)
2009. ápr. 21. 20:56
Fehér vagy krémszín.
2009. ápr. 21. 20:45
fehér
2009. ápr. 21. 20:45
NEKEM PIROS A FALAM,PIROS AZ ÁGYAM,AZ AJTÓ,A SZ.GÉP,BÜKK A SZEKRÉNY,AZ ASZTAL,A PADLÓ
15. direne
2009. ápr. 21. 20:45
mindenképpen világos
2009. ápr. 21. 20:40
ha vidám, bohókás természeted van, akkor narancsos, zöldes színnel spékelném....ha kevésbé, inkább "elmélkedős" :) típus vagy, akkor fehér kanapé, vagy krémszínű bordó díszpárnákkal...
13. frollo (válaszként erre: 11. - 7934d1ac97)
2009. ápr. 21. 20:30
Egyetértek! :)
2009. ápr. 21. 20:29
Fehérpácos natúrfenyő/by ikea/
2009. ápr. 21. 20:10
sötét barnát vennék modern fiatalos "fazonba"
2009. ápr. 21. 20:10
Hát ne ájulj el, de nekem fehér és citromsárga kiegészítőim vannak és idáig még csak elismerő pillantásokat kaptam:)
2009. ápr. 21. 20:05
valami világos vajszínű vagy esetleg fenyő..
2009. ápr. 21. 19:51

Nekem is az oldalfalak vörösek, a mennyezet fehér és "egyedi" szürkés szekrényem van hozzá, de a bézs és a krémszínek is passzolnak. Nekem főként fa kiegészítők vannak bükk színben, de ezen kívül még szürke és fekete :)

Eddig mindenki megdicsérte és ilyen keleti hangulatú lett a szobám a gyertyáktól és japán motívumoktól :)

2009. ápr. 21. 19:47
Fehér,mert a fal színe már eleve sötét.
2009. ápr. 21. 19:38
Bútorok:krém,bézs,kiegészitők: fekete,sőtét barna.
2009. ápr. 21. 19:38
Nekem ehhez a világos krém szín illene.
2009. ápr. 21. 19:35
Én, szürkés vagy almazöldes színt választanélk hozzá. De, szerintem a narancs különböző változata is illik hozzá.
2009. ápr. 21. 19:34
Pontosabban nekem az oldalsó falak pirosak, a mennyezet fehér, a szekrénysorom pedig szintén fehér! Ez így remek összeállítás, de a fekete is nagyon jó hozzá :D
2009. ápr. 21. 19:31

Szia!

Nekem piros a szobám fala :D Szerintem a bordóhoz, piroshoz illik a fekete, bár ez így még gyászos, de egy kis fehérrel meg lehet bolondítani :) Szerintem ez a három szín eléggé passzol egymáshoz, hiszen nekem is hasonló és eddig mindenki dícsérte :D

2009. ápr. 21. 19:27
Most festettem át a szobám " meggybor" szinű pirosas árnyalatúra. Még bútorokat nem nagyon néztem hozzá. Szerintetek mien szinűek illenének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook