Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hasznosan tölti a gyereked a szabadidejét? fórum

Hasznosan tölti a gyereked a szabadidejét? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 21. 16:45
Nincsen napirendjük. Nagyfiam - 16 éves - választott magának külön programokat (úszik, szakkörbe jár, stb.), házimunkára vonatkozóan van feladata, amit elvárok, hogy elvégezzen. Emellett, ha rendesen tanul és viselkedik, nem korlátozom. Szeretem tudni, hogy hol van. A kicsik iskola után itthon vannak, esetleg a közeli játszótéren - felesleges lenne "megkötni" őket.
2009. ápr. 21. 16:36
Ikerkisfiaim idejét beszabályozom,de ahhoz,hogy a dolgomat el tudjam intézni,kell nekem is idő,ilyenkor számítógépezhetnek.Ők karatera járnak 2x egy héten,bicajozunk,focizunk stb...nem terhelem őket túl,lassan iskolásak,hittant is tanulni fognak,szerintem a nagyon nyüzsi élet is hátrányos lehet,ha saját gondolataik elmondására viszont nincs idő.
5. d58b988bee (válaszként erre: 4. - Faith2)
2009. ápr. 21. 16:29
Mert nem szeretem, ha előtte ül, nincs is otthon, néha szokott az apjánál, de szerencsére nincs rákattanva. DE nem szeretném, ha az előtt ülne órákig.
4. faith2 (válaszként erre: 2. - D58b988bee)
2009. ápr. 21. 16:28
Miért tiltod a számítógépet neki?
2009. ápr. 21. 16:25
Hogy kijött a jó idő ,most már hasznosan:))))
2009. ápr. 21. 16:25
Az enyém 9 éves és általában tudom mit csinál, mert vagy velem vagy anyukámmal van. Pici tv, bicajozás 1 héten 2x aikido, 1x úszás a többiben játék barátaival nálunk vagy náluk, és persze tanulás, ennyi.Számítógép nuku.
2009. ápr. 21. 16:21
Mennyire harátozod meg a gyermekeid szabadidejét? Vagy hagyod, hogy azt csináljanak amit akarnak? Leckeirás, barátok, házimunka? Rendszeresen ellenőrzöd? Mindig tudod hogy mikor mit csinál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook