Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 3-4 napos kikapcsolódás kisgyerekkel... fórum

3-4 napos kikapcsolódás kisgyerekkel... (beszélgetős fórum)


2008. jún. 9. 17:27
tengelic
2008. máj. 8. 13:57

sziasztok

Mi idén megyünk először nyaralni a gyerekkekel. A pici 15 hónapos, a nagyobbik akkor már pár nap híján 3 éves lesz. Mikor még csak egy gyerekünk volt, többször mentünk kirándulni, kihasználtuk a hosszú hétvégéket, aztán tavaly megszületett a pici, és nem mentünk sehova. Nem tartom jó ötletnek hogy egy pár hónapos kisbabával nyaralni kéne menni. Persze ez az én véleményem. Idén Hévízre megyünk, egy apartmanba. Interneten néztük, szép helyen van, és a szállás is kellemesen néz ki. Az a jó hogy a tulajdonos is egy udvarban lakik, így ha bármi problémánk van, nyugodtan fordulhatunk hozzá.

Hévízen már voltunk nyaralni céges üdülőbe, de akkor mégcsak ketten voltunk, és megfogadtuk ha majd egyszer gyerekeink lesznek, vissza megyünk ... lettek gyerekek, és megyünk :))

Nagyon várjuk már, remélem a tökik is élvezni fogják.

Mindenkinek, aki nyaralni indul, szép időt, és jó pihenést kívánok.

üdv,

eszti

2008. ápr. 23. 19:02
Sziasztok! Mi Abdára megyünk az idén nyaralni a Fortuna vendégházba. A leírások alapján nagyon tetszik. Medence az udvaron, gyerekjátszó a kertben, lehet grillezni, bográcsozni. Igaz, ha fürdeni akarunk strandon át kell menni Győrbe, de csak 6 km. Ha valaki ismeri ezt a helyet, írjon róla. Köszi
12. pracc
2008. ápr. 22. 23:01
Alsópáhok- Kolping hotel
2007. dec. 18. 08:38

Szia!


Bár látom nem mostani a kérdésed, de ha érdekel akkor szívesen ajánlom neked Ausztriába Lutzmanssburg fürdőjét. Kőszegi határtól kb. 10 percre van a kis falucska, de annyira szuper a fördője, hogy 0-99 éves korig bárki mehet. Ezt úgy érsd, hogy a kicsiknek kismedencétől elkezdve, szoptatós szoba, pelenkázó szoba, pihenő szoba, babakonyha, babaételautomatával, játszóház, gyerek szauna, mindenféle korosztálynak medencék, persze felnőtteknek is, tengert utánzó medence, meg óriás csúzda aminek a tetejére lift visz fel mert annyira magasan van. Szóval hatalmas élmény!!! Kicsiknek nagyoknak. És még babakocsit is adnak a fürdő területén belül, amivel betolhatod a babádat és a holmitokat. És sorolhatnám.


[link]

10. andreamano (válaszként erre: 7. - Tibike)
2007. jún. 10. 15:37

Szia!


Szeretnélek megkérni,hogy ha van pontos címed,vagy e-mail címed Badacsonytomaji nyaralási lehetőség címét küld el Nekem légyszíves!


Köszönettel:Andrea

2007. jún. 1. 13:55
Már én is napok óra keresgélek a neten a Balaton környékén nyaralás céljából. Nagyon sok hely van, ahol írják, hogy babafelszerelések is vannak, pl. kád,sportkocsi,étkészlet, etetőszék, játszótér, kismedence stb. Az én lányom 3 éves, örökmozgó. Tehát nekem is olyan helyet kell keresnem, ahol két nap után is találunk számára érdekes dolgokat.
8. Bettibaba (válaszként erre: 7. - Tibike)
2007. márc. 12. 07:28

Én itt lakom (Tapolcán),

és tényleg jó szívvel tudom ajánlani a mi kis városunkat,és a környező településeket,mert csodaszép helyek vannak erre,és a pihenés is megfizethető áron van.

2007. márc. 11. 11:23

Badacsonytomaj és környéke.

Én a kislányommal voltam tavaly tavasszal.

Nyugodt környék, ettünk, ittunk, kirándultunk rengeteget, hegyet másztunk. Csónakáztunk a tapolcai tavasbarlangban, wellness gyanánt szaunáztunk, de vannak komolyabb lehetőségek is a közelben. Az ottani emberek rendkívűl barátságosak, egy nagyvárosi lakosként ez rendkívűl megdöbbentő.

Életre szóló élményeket szereztünk. Néhány nap(3-4) az pont oké a gyerekek szempontjából, nem válik unalmassá az üdülés.

2007. márc. 6. 12:50

Szia!


Nézz rá a wellnes babával hozzászolásomra!

Mi nemrég voltunk Visegrádon,nagyon jól éreztük magunkat,és nem is olyan iszonyat drága,mint a kolping hotel!Ha többet akarsz róla tudni írj!

5. eee466847e (válaszként erre: 1. - Neske)
2006. dec. 6. 19:06
Kehidakustyán. Gyermekeim az unikáimmal itt szoktak eltölteni pár napot. Igaz, hogy náron.
2006. dec. 6. 14:26

www.bebilap.hu/nyaralohely/nyaralohely.htm

Ha valaki hozzám hasonlóan egy kis kikapcsolódásra vágyna, akkor talán a fenti linken talál valami jó helyet. :-)

3. Neske (válaszként erre: 2. - Danica)
2006. dec. 6. 14:02

Szia Danica!

Köszönöm a tippet, ők elég sok helyen reklámozzák magukat, így megtaláltam a honlapjukat.

Tényleg nagyon jó hely lehet, de én is drágának találtam. Tudom, a színvonalat meg kell fizetni, de olcsóbb lehetőségnek jobban örülnék... Bízom benne, hogy akad hasonlóan színvonalas hely kicsit alacsonyabb árfekfésben is.

2006. dec. 5. 20:01
Szia Neske! A Koolping hotelt hírdetik bababarát, családcentrikus hotelnek, valahol a Balaton végén. Most nem jut eszembe a hely neve, de utána nézek és írok. A barátnőm már volt ott, és nagyon dícsérte. Csak nagyon nem olcsó...
2006. nov. 29. 08:29

Sziasztok!

Szeretnélek megkérni benneteket, hogy amennyiben tudtok javasolni valami jó helyet, ahol kellemesen el lehet tölteni néhány napot - többé kevésbé aktívan - írjátok meg.

Kisfiam 17 hónapos, szereti az állatokat, viszonylag nyüzsis típus. Szeretünk jó levegőn lenni, kirándulni... Az sem hátrány, ha valamiféle wellnes szolgáltatás is van a közelben.

Szóval ha valakinek lenne jó ötlete amit ajánlana, szívesen venném. Köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook