Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gergő manónk története fórum

Gergő manónk története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gergő manónk története

2009. ápr. 27. 10:17
Mindenkinek köszönöm szépen a hozzászólást.Nagyon jó esik,hogy ennyien gratuláltok nekem és,hogy egyáltalán tetszett valakinek a cikk azt szinte el sem hiszem,de nagyon örülök,hogy igen.Még egyszer köszönöm.
11. Őri Zoltánné(Bea) (válaszként erre: 10. - Hanata)
2009. ápr. 27. 10:14
Köszi szépen!
10. Hanata
2009. ápr. 22. 09:19
Gratulálok, bár ezt személyesen is megtehettem volna, ugye? A "keresztanyu"! Puszi!
2009. ápr. 22. 08:05
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Írásod elejét megrendülve olvastam, a végén viszont megkönnyebbültem és nagyon örülök, hogy minden jól alakult. Gratulálok Nektek, és a legjobbakat kívánom. Egy pici Gergő anyukája.
2009. ápr. 22. 07:55
Gratulálok a fiadhoz!Erőt és kitartást kívánok!És egészséget!
2009. ápr. 21. 18:38
Gratulálok,és sok boldogságot kívánok!Nagyon szép dolog hogy nem hagytad magad rossz irányba terelni!!!Isten meghálálja!
2009. ápr. 21. 14:11
Szerintem ez megint egy szomorú példa arra, hogy mennyire embertelenek tudnak a dokik lenni - egyszerű figyelmetlenségből vagy türelmetlenségből, vagy mit tudom én miből adódóan. Arra gondolok, ahogy kiküdtek a vizsgálóból, hogy a lábánál van gond... hát én is a legrosszabbra gondoltam volna, hogy nincs lába. Aztán meg felajánlják, hogy elvetesd. Mintha valakinek most eutanáziát javasolnának egy lábtörés után. Hihetetlen. De minden jó, ha a vége jó, jár is focizik is, műteni sem kellett, őszintén örülök.
2009. ápr. 21. 13:06
Gratulálok,immár "nagy" fiadhoz! :0) Borzasztó lehetett a várakozás ........a szorongás hogy mi lehet a babád baja,de ez hogy feltették a kérdést hogy megtartod vagy sem........ez elég nyomasztó.......de nagyon örülök hogy egszséges kisfiad született. :0)
2009. ápr. 21. 12:24
Gratulálok a kisfiadhoz! A rengeteg erőhöz, kitartáshoz, ami kellett, hogy megszülethessen a gyermeked. Sok boldogságot a továbbiakban!!!
2009. ápr. 21. 11:41
Gratulálok a fiadhoz! Jól értem, hogy műtét nélkül kikezelték? Volt egy ismerősöm (most már a 30-as évei elején jár) neki még műtötték. Kicsit még lehet látni rajta, de nem vészes. Gratulálok a kitartásotokhoz!
2009. ápr. 21. 11:17

Először is gratulálok Gergőhöz, a kitartásotokhoz és ahhoz, hogy rendbe jöttek a lábai!

Bevallom, nem sok mindent tudok a donga lábakról, de nagyon furcsa nekem, hogy úgy kezdi az orvos, hogy elvetetheted, majd mint egy mellékesen közli, hogy amúgy gyógyítható betegség, amit végül nyom nélkül ki tudtak kezelni.

2009. ápr. 21. 11:03
Veszélyeztetett terhességemet tetőzte még, hogy dongalábat állapítottak meg a 26. héten. A félelem, ijedség mellett nem adtuk fel, továbbra is kitartottunk és élni akartunk! Azt mondták, hogy kicsi volt a férőhelye a méhemben és nem tudtak úgy fejlődni a lábacskái, ahogy kellett volna, nem tudott úgy mozogni, ahogy szeretett volna.

Ugrás a teljes írásra: Gergő manónk története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook