Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valószínűleg 3 hetes terhes vagyok:) Mire figyeljek oda nagyon, hogy biztosan megmaradjon? fórum

Valószínűleg 3 hetes terhes vagyok:) Mire figyeljek oda nagyon, hogy biztosan megmaradjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
112. lepi-22
2010. márc. 31. 10:52

Nekem egy hete nagyon fáj, duzzadt a mellem, néha szédelgek, másfél hete pedig szurkál a hasam és nagyon gyakran járok pisilni (felfázva nem vagyok, mert volt labor-vizsgálatom más okból kifolyólag, ahol a vizeletet is nézték, de HCG-t nem). Voltak valakinek hasonló tünetei?

Első terhességemnél is éreztem ezeket már a legelején, sajnos elment akkoriban a baba. Mennyi az esélye, hogy ugyan azokat a tüneteket érezzem? Még elég korai, hiszen április 8-ra nem várom a menstruációt. Párommal sokat voltunk együtt, főleg peteérés környékén.

2009. jún. 10. 14:07
Szia!Arra,hogy biztosan megmaradjon,nincsn semmi tipp.A szokásos ne stresszelj,ne emelgess,pihenj sokat, meg ilyeneken kívűl mást nem tud mondani az ember. Valamikor ez sem segít. Azt olvastam, ha beteg a baba, általában 3 hónapos koráig úgyis "elmegy". És egyél sok gyümit,zöldséget. Sok sikert kívánok!
110. Jucás (válaszként erre: 109. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 10. 13:52
Én még sajna nem találkoztam jósolós cigány asszonnyal. De, ha Neked már egyszer "bejött", akkor szerintem nyugodtan higgyél benne! Ártani nem fog, csak magabiztosabb leszel.
109. sinkoneeszter (válaszként erre: 108. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 10. 09:45
Ja és a lényeg! Tegnap találkoztam egy jósolós cigány asszonnyal(én hiszek benne- nekem már mondott évekkel ezelőtt és sajna bejött)és azt mondta szép kislány kell még nekem! Mondtam, hogy jó lenne, - imádkozik a férjem makacsságáért és értünk, lányokért!!!Ti hisztek ebben?
108. sinkoneeszter (válaszként erre: 107. - Cukoj)
2009. jún. 10. 09:43
Szia! Szorítottam, hogy úgy járj mint én! Ne lepődj meg jóval erősebb és darabosabb lesz a mensid és utána akcióóó! Örülök! Képzeljétek barátnőm 7 hetes terhes(jó neki)és peteérés segítő injekciót kapott, mert "kellett" fogannia a szocpol miatt!Hát neki sikerült, nekünk is fog! Most fogdokihoz is járok, mert az első terhesség alatt duplán lyukadtak, most megelőzöm!!
107. cukoj (válaszként erre: 106. - Jucás)
2009. jún. 9. 16:34

Azt nem mondta a doki, azt mondta, egy mensit várunk, és utána egy kontroll! Aztán mindent megbeszélünk...

Hát nagyon remélem, hogy azt fogja mondani, hogy mehet! :)

106. Jucás (válaszként erre: 105. - Cukoj)
2009. jún. 9. 09:36

Gyorsan végeztél! Örülök, hogy jól alakultak a dolgok!:D

Mondtuk minden rendben lesz!


Akkor ezek szerint, csak 1 hónapot kell kihagynotok? Aztán lehet megint próbálkozni.

105. cukoj
2009. jún. 9. 08:59

Na, itt vagyok!


Ma voltam dokinál, még egy apró pirinyó valamit lát, de ő ezért nem csinálja meg!:)

Szóval várnom kell egy mensit aztán kontroll, és utána mindent megbeszélünk:)

Jippí...

Örülök, hogy magától ment minden:)


Köszi lányok a bíztatást, és mindenkinek sok sikert, és egészséget:)

104. Jucás (válaszként erre: 103. - Cukoj)
2009. jún. 6. 21:20
Köszi, igyekszünk! :))
103. cukoj (válaszként erre: 102. - Jucás)
2009. jún. 5. 14:18

Köszi:)

Nektek meg sok sikert:)

102. Jucás (válaszként erre: 98. - Cukoj)
2009. jún. 5. 13:16
Örülök, és tovább szorítok Neked, hogy szépen kitisztulj!
101. cukoj (válaszként erre: 100. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 4. 10:58

Gratulálok hozzá, és kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok:)

Én is nagyon remélem, hogy azt fogja mondani, hogy mivel magától jött rendbe így nem kell sokat várni:)

100. sinkoneeszter (válaszként erre: 99. - Cukoj)
2009. jún. 4. 10:56
Szia! 1 hónapot, doki( megvizsgált-jó!!) és utána! 2. hónapban összejött! Most volt 07.01-én 2 éves!
99. cukoj (válaszként erre: 97. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 4. 09:40

Először is köszi:)

A kérdésem az lenne, hogy ti mennyit vártatok utána? Mikor próbálkoztatok újra?

98. cukoj
2009. jún. 4. 09:39

Na voltam ma, már nem talált semmit csak egy 7,3 mm-es darabkát. Azt mondta ezért nem szívesen kaparna ki. Szóval jövő héten kedden vissza kell mennem megint, ha addigra eltűnik akkor minden ok, ha nem szerdán kikapar...

Már hülyét kapok...

Minden hásodik reggel a kórházban kezdek, és teljesen kivagyok! Nem csak a kaparás tudatától, hanem mert ott a sok édes kismama, és ha belegondolok, sírhatnék tör rám, kínzom magamat a kórházi látogatásokkal...

Ma ráadásul előttem vizsgáltak egy lányt, és láttam a babáját:) Már volt vagy 12 hetes, ficánkolt, mint egy kis kukac:) A doki meg sem tudott mérni dolgokat, amiket szeretett volna, mert úgy mocorgott:)

Olyan szép volt...csak ha ilyet lát az ember egy ilyen szörnyűség után az nagyon tud fájni...

Na mindegy, megpróbálom valahogyan kizavarni magamból, még ezt a csimbókot!!!

Mit csináljak van valakinek ötlete? Tisztító tea? Vagy rúgjak be? :) Vagy mit csináljak?

97. sinkoneeszter (válaszként erre: 96. - Cukoj)
2009. jún. 4. 08:30
Szia cukoj! Gratula az esküvőtökhöz! Nekem sem vol kaparásom, magátol kiürült és 1 hónapot kellett várni, hogy a következő mensesekor( jóerős!!!)a legkisebb még ottmaradó anyag is távozzon!! Érdemes megvárni, de azért beszéld meg a dokival! Nekem azt mondta, nem volt egézséges és örüljek neki, hát így utólag nézve szerncse, bár akkor nem esett jól!!!
96. cukoj (válaszként erre: 95. - Jucás)
2009. jún. 3. 14:01

Köszi szépen:)

Remélem tényleg megúszom!!!

Szoríts:)

95. Jucás (válaszként erre: 94. - Cukoj)
2009. jún. 3. 13:38

Gratula az esküvőtökhöz! Nagyon szépek vagytok.


Holnap úgyis mész vissza a dokihoz, akkor meg tudod kérdezni tőle, mert én ebben nem tudok segíteni.


Remélem, megúszod kaparás nélkül, szorítok!

Majd jelentkezz, hogy mi van.

94. cukoj (válaszként erre: 93. - Jucás)
2009. jún. 3. 12:14

A mensitől számított 7. héten voltam először dokinál, akkor azt mondták, hogy igen terhes, petezsák 13 mm, azaz pont megfelelő a korának, azaz ténylegesen kb. 5 hetes, gratula, stb...

Aztán mondtam a páromnak, hogy ha így van megyek akkor a saját dokimhoz, de először magánba akartam, hogy tüzetesebb legyen, mindenre kiterjedjen a vizsgálat, stb...

Közben volt az esküvőnk, stb...ezért csak 1,5 hét múlva kértem időpontot, és csak a mensitől számított 10 hétre kaptam...

Tehát előbb engem nem látott doki, csak a 7. héten!

És amikor UH-ott már mindent látni kellett volna, de ehelyett egy 8 mm-es petezsák volt ott...


Na, ezért nem vették észre előbb. A ,ásik meg, hogy semmi tünetem nem volt. Nem véreztem, pötyögtem, semmi az ég világon...


Egyébként tegnap voltam dokinál, és azt mondta, való színűleg megúsztuk a kaparást, ezért fel se tett pálcikát. Holnap vissza kell mennem, és ha tiszta vagyok, végleg megnyugodthatok, ha viszon holnap is lesz még kétes dolog, akkor fel a pálca, és pénteken kaparás:(

Ezt nagyon nem karom.


Ha tényleg sikerül magamtól kiürülnöm, akkor is ki kell várni a 3 hónapot? És mi van, ha közbe jön?

93. Jucás (válaszként erre: 89. - Cukoj)
2009. jún. 2. 13:44

Én is nagyon sajnálom! De hogy-hogy nem vették észre a 10. hétig? Nem értem!

És én is csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, és 3 hónap után mindent bele!

92. Jucás (válaszként erre: 88. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 2. 13:42

Sajna elfogadták:(( De pozitívan álljunk a dologhoz. Sikerülni fog, és szép egészséges babócák születnek még májusig.

Te pedig csak győzködd apát tovább! Most ne adjátok fel!

91. cukoj (válaszként erre: 90. - Sinkoneeszter)
2009. jún. 2. 12:00

Köszi:)

Fogunk, csak az a baj, hogy ilyenkor várni kell kb. 3 hónapot, és ez elkeserít engem...

Na, mindegy. Majd minden rendbe jön:)

90. sinkoneeszter (válaszként erre: 89. - Cukoj)
2009. jún. 1. 11:43
Szia! Igazán sajnálom, hogy így jártál, fela afejjel!!!Próbálkozni kell és ennyi az egész- mondja anóta, fogadd meg!!!
89. cukoj (válaszként erre: 78. - Cukoj)
2009. máj. 30. 16:43

És visszatértem ide:(

Múlt csütörtökön a 10 héten kiderült, hogy üres petezsákom van, és nem fejlődött a baba:(

Szóval most várom, hogy végre vége legyen. Megjött, és most imádkozom, hogy magától menjen minden...

Aztán újra hajrá:)


Kitartás mindenkinek...

2009. máj. 27. 09:32
Szia CSAJOK!Hát elfogadták, április 30-ig kell megszülnünk, nálam változatlan a helyzet, nincs babó, apa meg kissé önmegtartóztató, de majd megenyhül!!!
87. sinkoneeszter (válaszként erre: 85. - Rowina)
2009. máj. 17. 09:09
Sziasztok!Változás nincs, most gondolkodási időt kapott, vagy mostt vagy soha!!!!!Lehet, hogy drasztikus, de talán érthető! Majd meglátjuk!!
86. Jucás (válaszként erre: 84. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 15. 14:34
Köszi szépen. Én is utána néztem, de én is csak ezt az infót találtam. Így egy kicsit megnyugodtam én is.
85. Rowina (válaszként erre: 84. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 15. 13:58
Szia Eszter!Köszönjük szépen!Tehát van bő 2 hónapunk,hogy össze jöjjön.Párodat sikerült már jobb belátásra birnod?Remélem sikerült!
2009. máj. 15. 08:53

2010 május elején lép hatályba az új gyed-szabály


A gyermekgondozási díj legfeljebb annyi időre vehető igénybe, mint amennyit a szülő biztosításban töltött, de ez a juttatás továbbra is legfeljebb a gyermek két éves koráig jár - mondta a szociális tárca államtitkára kedden az Országgyűlésben, a gyermekek védelméről szóló törvény módosításának vitájában. Az előterjesztés azokat a gyermekgondozási rendszer átalakítására vonatkozó lépéseket iktatja törvénybe, amelyek Bajnai Gordon miniszterelnök válságkezelő programjában szerepelnek - írja a bama.hu az MTI alapján.

A kormány szándékai szerint a jövőben a terhességi gyermekágyi segély és a gyermekgondozási díj igénybevételéhez a jelenlegi 180 nap helyett 365 nap biztosításban töltött időre lesz szükség, és a gyermekgondozási díjat legfeljebb olyan időtartamban lehet igénybe venni, mint amennyit a szülő biztosításban töltött - mondta Korózs Lajos expozéjában. Hangsúlyozta: így ez a juttatás továbbra is legfeljebb a gyermek kétéves koráig jár. A törvénynek ez a része - a javaslat szerint - 2010. május 1-jén lép hatályba, tehát a jövő év április 30-ig született gyerekekre a jelenlegi szabályok vonatkoznak.

2009. máj. 14. 14:21

Szia! Nézz át a "az anyasági, Tgyás....."-fórumba ott is válaszol 1 csajszi, nekem címezte, de biztos, pár hónappal elcsúztatják, Ő is így tudja.!Én most puhítom a férjem ,de szerinte Gabcsi még kicsi és 2 kicsivel nagyon nehéz!!!

Nyugodj meg kb. fél évvel csúzhat és a fogantatás számít!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook