Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 19. 22:31
Hát nem tudom. Sokáig úgy vélekedtem, hogy igenis létezik. De aztán rádöbbentem, hogy mégsem. A fiú, aki sok éven keresztül barátom volt (legalábbis én azt hittem), többet akart.. Szóval.. egy ideig lehet barátság, de egy idő után vagy a férfi vagy a nő többet érez majd..
2012. jún. 14. 06:34
Igen én is ezektől félek,mert a srác aki csak "barát" előtte többet akart.Most állítólag megelégszik a barátsággal.
400. martin3 (válaszként erre: 399. - E085c0a4b7)
2012. jún. 13. 15:04
ez férfiszemmel totál így van, bingo, pont emiatt nem létezik a fiú-lány barátság, max ideig-óráig(amit akár években is mérhetünk, de előbb utóbb az egyik ráeszmél, hogy nem barátságot érez..)
2012. jún. 13. 10:38
Már miért létezne? Ha a csaj jól néz ki és ha még egy életvidám életre való lányka akkor nincs olyan fiu aki ne akarná megkapni :) Az élet a szex-ről szól nem a barátságról :) Ha egy férfi barátkozni akar akkor férfiakkal teszi ha nem lehet egy nővel lefeküdni mi értelme vele lenni? De ha lefekszik velünk akkor a csillagot is lehozzuk neki és máris több értelme van vele lenni mint egy fiu baráttal.:) Érted?
398. őszintelány (válaszként erre: 397. - 1szerelmes)
2012. jún. 13. 09:51
Szia! Szerintem az egyik mindig többet szeretne előbb vagy utóbb! Nekem ez a tapasztalatom a saját életemből kiindulva, volt olyan fiú ismerősöm akivel nagyon jóba voltunk (de mégis más volt, mint a egy lány-lány barátság, azért mégiscsak más pasival emgbezsélni bizonyos dolgokat), persze tetszettem neki, de én nem akartam tőle semmit illetve egy év után lett barátom! Azóta is simerősök vagyunk, de mivel sikerült egy tartós párkapcsolatot találni, így alig beszélünk, kb 1-szer véletlenül összetalálkozunk az utcán, és felköszöntjük egymást alkalmakkor! Én nem gondolnám, hogy a párom örülne neki, ha barátok lennénk...És ez így van jól! :)
2012. jún. 13. 09:22

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?Vagy az egyik fél többet akar minrt a másik?

Várom a véleményeket,tapasztalatokat.

2010. ápr. 21. 12:16
nem tudom...mi pár hónap együtt járás után lettünk nagyon jó barátoK! Mivel nem sokra rá úgy alakult, hogy egy utcában laktunk, nem volt semmiféle ottalvós buli, mondjuk, akkor nem is lennék már férjnél...de az nem hsizem, hogy egészséges lenne, hogy mindkét pasi egyszerre ottalszik...lehet, nem csak alszanak, csak te erröl nem tudsz :-S
395. vera25
2010. ápr. 21. 00:15

Szerintetek létezik olyan,hogy a 5 éves kapcsolat után barátság legyen a szerelemből??Nekem van egy ismim aki azt mondja,hogy az ex pasija csak jó barátja már..és a pasija mind ezt elnézi neki hogy az ex-el találkozgat meg akadt rá példa hogy a csajnál aludt mind a kettő:S Mindig róla beszél stb..

Nekem is van barátom,de azt nem nézné el szerintem,hogy ennyire jóban vagyok a volt pasimmal, igaz azt én se nézném el neki,hogy ő találkozgatna a volt nőjével.

394. 7c1de072c3 (válaszként erre: 392. - Lindusbaba)
2010. márc. 4. 19:43
Nem irigyellek! Szerintem le kellene ülnöd vele, és nagyon öszintén megbeszélni mindent, de mindent!!! Hogy ö mit gondol, te mit gondolsz, kettötökkel mi van, mi nincs...aztán egy közös nevezöre jönni, és ahhoz tartani magatokat!
393. lindusbaba (válaszként erre: 390. - 10fabd6f05)
2010. márc. 3. 23:56
.
392. lindusbaba (válaszként erre: 390. - 10fabd6f05)
2010. márc. 3. 11:52

sziasztok !

megismertem nem régen egy fiút...és nem az a nőcsábász fajta...és jól érezzük magunkat egymással...és egyszer egyestét együtt töltöttünk és csókolóztunk...és még akkor is mondta h nagyon jól érzi velem magát ..de ő pár napra rá összejött egy másik lánnyal és azt mondta h engem nem akar megbántani mert nagyon megkedvelt és inkább ne legyünk együtt stb stb ... de pár nap múlva megkeresett és megint olyan jókat beszélgettünk mint azelőtt ... és nem tudom eldönteni h ez az ő részéről csak barátság vagy nem :S:S vagy csak azért mert most hagyta ottaz eggyik nagy szerelme ?? vagy lehet csak szédíti a fejem és nem kéne vele foglalkoznom ??:S-.-'

remélem valaki tud vmi tanácsot adni! :) köszönöm !:)

2010. febr. 7. 04:27
Az én esetem érdekes: volt egy barátom. Pár hónap után rájöttünk, ez nekünk nem megy. Szakítottunk, nem beszéltünk vagy két hétig. Aztán volt egy átbeszélgetett éjszaka. Majd a többi. Mindent tudtunk egymásról! Az aktuális kedvesröl, a problémákról. Egymás nézéséböl tudtuk, mit gondol a másik. Képesek voltunk titokban találkozni, mert az exem féltékeny volt...Én szerencsésebb voltam, mert az ö barátnöi maximálisan elfogadtak (gondolom, mert van, akivel azóta is tartom a kapcsolatot, habár ö nem). Aztán jött a nagy szerelem, akivel már az elején közöltem, hogy félreértés ne essék, nekem ez a srác van, ha bízik bennem, jó, ha nem, az ö baja. Végeredmény: együtt mentek sörözni (ami bosszantó volt: nélkülem!). A dolgok szépen alakultak, mi mindig ott voltunk egymásnak, ha sírni kellett, ha nevetni. Aztán mondtam neki a nagy hírt: férjhez megyek. Jött velem menyasszonyi ruhát próbálni, segített mindenben...olyannyira kötödtem hozzá, hogy a lánybúcsúmon is ott kellett lennie, egyedüli fiúként! Aztán mindketten elköltöztünk...Azelött gyakorlatilag egy utcában laktunk, de most 1400 km van köztünk. Mikor hazalátogattunk, szerettem volna meglátogatni, megnézni, milyen a lakása, beszélni vele...de olyan hideg volt, hogy az új munkahelyét is véletlen elszólásból tudtam meg...És fogalmam sincs, mi lehet az oka, hogy ez történt...egy mailt sem írt, se egy smst...nem értem, de el kell fogadnom. Ennek ellenére azt mondom, van barátság fiú és lány között!
2009. febr. 20. 21:01
igen
389. hoana
2009. febr. 20. 18:41

Az exem mindig azt mondta ha 1barátommal beszéltem,hogy "ffi és nő között nincs barátság!"


Most,hogy szakitottunk mindig arra kér,hogy legyünk barátok.Közöltem vele,hogy nem lehet "ffi és nő között nincs barátság."

Nagyon megértettük egymást,jókat tudtunk beszélgetni és most is tudnánk,de Ő még mindig szeret és csak fájdalmat okozok neki mert akaratlanul a mostani párom is szóba kerül.

Nagyon nehéz,mert a mostani párommal 2hónapja vagyunk együtt,de nincs olyan kapcsolat köztünk mint az exemmel,pedig vele már több mint 1 éve vége.


Különben szerintem jó ha egy nőnek van ffi barátja mert teljesen más mint egy barátnő.

Mikor a barátom mondta ua. mint a barátnőm ,tőle teljesen másként érintett.:) A barátnőm meg is sértődőtt,hogy bezzeg mikor Ő mondta!!! :D

2009. febr. 19. 00:58

régen azt hittem, igen

ma már azt vallom, hogy előbb, utóbb 1ik fél mindig többet akar a barátságnál

Szóval: 1 darabig biztosan létezik ffi-nő barátság

2009. febr. 19. 00:37

Sziasztok!

Jó lenne ha létezne...

Egy barátnőmnek a a volt gimis osztálytársa az egyik legjobb barátja már 9 éve... azt mondja volt hogy egyik vagy másik oldalról történt fellángolás de gyorsan el is múlt, mert mindig rájöttek, hogy úgy jó a kapcsolatuk ahogy van. Ezért én nagyon irigylem a barinőm!


Nálam meg... hát az van, hogy kb 6 éve jártam egy pasival majdnem 1 évig, imádtam vele lenni, de rájöttem hogy részemről inkább mély barátásg mintsem szerelem. Ő viszont nagyon belém volt zúgva. Szakítottunk és utált sokáig.Nekem röviddel utána jött a szerelem majd család.neki 2 éve van barátnője most újra szerelmes. Egy közösségi portálon bejelölt és e-mailezni kezdtünk. Kiderült hogy még mindig nagyon egy rugóra jár az agyunk, és ő is úgy gondolja mi lehetnénk nagyon jó barátok. csak sajnos az új párjainknak ez nagyon nem tetszik. úgyhogy maradnak a mailek... Hiányzik de ténykeg csak a társasága.:(

386. tesida
2009. febr. 13. 20:57
Sziasztok! Nálam az a helyzet, h régóta (kb. 15 éve ismerek egy srácot) 2 éve újra felvettük a kapcsolatot, ami annyit jelent, hogy napi szinten e-mailezünk. 2 éve! Napi szinten! Mindenről! Ő az egyetlen ember, akivel tényleg mindenről merek beszélni. Úgy érzem, h még soha senki nem értett meg engem ennyire. A gond csak ott van, h személyesen nem nagyon találkozunk. A két év alatt kétszer találkoztunk, és mind a kétszer nagyon jól éreztük magunkat együtt. Rengeteget beszélgettünk, röhögtünk, flörtöltünk, gyorsan repült az idő. Ő személyesen nem nagyon akar velem találkozni, viszont a napi 1-2 többoldalas email továbbra is megvan. Szokott lenni barátnője, de ő is azt mondja, h olyan lelki társa még sose volt, mint én. Miért nem vagyok én a barátnője? Miért nem akar velem találkozni? :( Látjátok, én ezért gondolom, h nem működik a barátság fiúk-lányok közt. . .
2009. jan. 22. 11:18

sztem nem....

max szex előtt....és / vagy szex után....

mert egyik vagy másik midig többet akar ill szeretne...

2008. okt. 19. 21:33
elolvastam és válaszoltam is
383. 68f3da251d (válaszként erre: 382. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 21:30
igen
382. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 381. - 68f3da251d)
2008. okt. 19. 21:29
Eddig még nem olvastam. Szerinted érdemes lenne elolvasnom?
381. 68f3da251d (válaszként erre: 380. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 21:27
Szoktad olvasni a privát üzeneteidet is?
380. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 376. - 68f3da251d)
2008. okt. 19. 21:15
veheted igennek
379. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 378. - 68f3da251d)
2008. okt. 19. 21:13
Valóban igazad van, tapasztalni is más, mint akár elméletben beszélni egy témáról...
378. 68f3da251d (válaszként erre: 377. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 21:11
Akkor kipróbálhatnánk, hogy milyen a férfi-női barátság előben, nem?
377. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 376. - 68f3da251d)
2008. okt. 19. 21:07
ennek a kritériumnak is megfelelek...
376. 68f3da251d (válaszként erre: 375. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 21:01
Akkor ezt vehetem majdnem igennek? Imádom a rövid sötéthajú nőket :-)
2008. okt. 19. 20:46

Most olvastam az egyik hozzászólásod másik fórumban...nálad akár szóba jöhetnék.

Először úgy éreztem teljesen más a gondolkodásmódunk....most viszont megkedveltelek...

374. 68f3da251d (válaszként erre: 373. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 20:42

Akkor közöttünk is csak barátság jöhet szóba???

:-(

373. 26b2f3a1f8 (válaszként erre: 372. - 68f3da251d)
2008. okt. 19. 20:18

Picit félreérted a fórum témáját. Barátságról beszélünk, nem férfi-nő közelebbi kapcsolatáról.

Személyemet illetően, azon ritka kivételek közé tartozom, akik nem hülyítik a pasikat, őszintén megmondom, hogy részemről csak barátság lehet, s eldöntheti, elfogadja-e a barátságomat vagy nem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook