Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Tesco-ban? Ajánljátok? fórum

Dolgozik valaki a Tesco-ban? Ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
122. geroke
febr. 27. 12:21

Ha az egyetlen cég lenne a földön akkor se mennék oda mégegyszer.

Fele sem igaz annak amit felvételkor igérnek. A bérlet pénzt se utalaják el. Mindenféle üdvözlő clubcard utalványt igérnek azt is eltüntetik. Ha bármire rákérdezel a hr osztályon mindenki mást mond. A munkaidődet 120százalékban kell kitöltened. Ha tovább maradsz segiteni leszedni egy kamiont azt nem mondják hogy köszi... Soroljam még? A rasszizmus nyiltan ki van mondva... A nyugdijasok is csak nyüg a számukra! Saját fülemmel hallottam. Ugyhogy NO NO NO NO TESCO!

121. Szabianyu (válaszként erre: 120. - Sugarbird85)
2016. aug. 26. 11:55
Szia ! Én most jelentkeztem egy tescoba...neked hogy sikerült?
2016. jún. 4. 22:57

Sziasztok!

Én hétfőn megyek osztályvezetői interjura.Nagyon kiváncsi vagyok.Valakinek van még valami friss infója mert a kommentek elég régiek.

Labradorka miket válaszoltál ezekre a kérdésekre fogalmam sincs ilyen kérdésekre mit válaszoljak...

2016. máj. 25. 20:48
Sziasztok Fiúk, Lányok, akik a Tescoban akarnak dolgozni! Ma voltam állásinterjún és gyorsan kiszuperáltak. Számítottam hülye HR kérdésekre, ekkora hülyeségre mégsem, ezért osztom meg.Az első, amitől levegőt nem kaptam egy pillanatra. Mondjak el egy történetet arról, hogy mi történt akkor, amikor gyorsan kellett megérteni valamit. (humorizálni nem tanácsos: pl az elértem a vonatot,az tuti nem jó válasz. A következő: történet arról, hogy mi történt akkor, amikor nekem kellett megértenem valaki mást. Azon voltam mindig sem jó válasz, mert konkrét sztori kell. Ugyanez, fordított alapállásból. Na erre készüljetek!
118. koa
2013. jan. 9. 11:27
Sziasztok. osztályvezetőnek jelentkeztem egy vidéki tescoba mennyi fizut kérhetek?
117. crowmf
2012. febr. 29. 18:53
hali!tudja vki mennyit keresnek a cukrászok a szolnoki tescoban?köszi
116. Ecool
2012. febr. 21. 13:54
Sziasztok.az aréna tescoban milyen melozni??
2010. okt. 28. 20:37
Sziasztok ... A gyakornoki Bruttó 280e ft .. Ha Boltvezetőnek levalidálsz emelik 340 re :) Én helyettes vagyok expresszbe ...
2010. aug. 1. 22:16
hát igen a szekrényekről,én is csak ezt tudom elmondani.Nálunk például a szekrény nyitások előtt egy héttel kiírják az öltöző ajtajára hogy ezen az időponton nyitás lesz,és akinek nincs ráírva a neve és a pozíciója annak felnyitják.Nekem már lassan 3 éve hogy itthon vagyok,de nem nyitották ki.........
2010. aug. 1. 09:12

a tesco is csak egy munkahely, és bárminek az ellenére terjeszkedik Magyarországon. ha valakinek muszáj dolgoznia, akkor nemigen hagyhatja ki legalább a jelentkezést, ha állásajánlatot kap, akkor pedig azt.

egyébként a site-on ki lehet tölteni egy profilt, és utána csak jelentkezni kell, ha van olyan amire jelentkeznél.


Örömmel fogadtuk az alábbi pozíció(k)ra benyújtott jelentkezését:

..............

Szíves türelmét kérjük, jelentkezésének alakulásáról értesíteni fogjuk.


majd ilyet:


Köszönjük, hogy megtisztelte vállalatunkat jelentkezésével a(z) ............

pozíciónkra.


Pályázata értékelése alapján sajnos nem jutott tovább a kiválasztási

folyamat következő fordulójára.


Amennyiben a jövőben ismét találkozik vállalatunk álláshirdetésével, és az

felkelti érdeklődését, kérjük, újra vegye fel velünk a kapcsolatot.


Ezúton szeretnénk megköszönni bizalmát és a vállalatunk iránti

érdeklődését! Sok sikert kívánunk a további pályafutásához!

112. ria0712
2010. aug. 1. 06:50
Még valamit.Ha a szekrény el van látva névvel,akkor csak a jelenlétedben,és két tanú előtt ellenőrizhetik le.Mindez jegyzőkönyvbe is kerül.
111. ria0712 (válaszként erre: 102. - A14deb9047)
2010. aug. 1. 06:45
Ez elképzelhetetlen!Mindenkinek saját maga által vásárolt lakattal van zárva az öltözőszekrénye!Ha azt valaki felnyitja,hogy eldugjon benne valamit,annak jól látható nyoma marad.
2010. aug. 1. 03:32

Nem akarom védeni a Tescót,de csak azokat a szekrényeket nyitották ki amire nem volt kiírva a név.

Persze fel háborító, mert miért nem jelezték előre, hogy mindenki írja ki a nevét a szekrényekre, mert aki nem teszi azt ki fogják nyitni. Nagyon sok szekrény üres volt és voltak olyan dolgozok akiknek nem volt hol tárolni a ruháikat.Én nekem is van szekrényem bár nem járok fel öltözni, de rajta volt a nevem és nem nyitották ki.Újból számozták és mindenkinek rá kellet írni a nevét. Így egy csomó üres szekrény maradt amit az új dolgozok meg kaphattak. Hát ennyit a szekrényekről.

2010. júl. 29. 15:38
Túl vagyok az interjún. Szituációs gyakorlat volt, és magamról kellett mesélni. Majd kiértesítenek. Ez a régi TESCOnkban volt. Ősszel nyílik az új, oda 8 helyre jelentkeztem a neten. Csak visszaigazolták a jelentkezésemet. Most várok. Tescos blogokat is olvastam, de már nagyon szeretnék dolgozni. Sok reményt nem fűzök hozzá, majd igyekszem semmin sem meglepődni! :-)
108. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 107. - 3374d74025)
2010. júl. 19. 11:53

Hát akkor tudod miről beszélek. Én is dolgoztam náluk és volt jó és rossz tapasztalatom egyaránt.

Volt olyan eset, amikor egész sor szekrény volt feltörve, mondván, hogy üres szekrényt kerestek, pedig név osztály volt feltüntetve az ajtón, csak utána kellett volna nézni, hogy az illető atív dolgozó e, vagy sem. Gondolhatod mit érez az ember ilyenkor, hisz személyes tárgyat nem vihetsz be üzlettérbe magaddal és egy női szekrényben vannak intim dolgok is ami igazán nem tartozik senkire.

2010. júl. 19. 11:46

Hát nem tudom.Több évet húztam már le náluk,de nekem még nem volt semmi a szekrényembe.

a könyvet olvastam,de persze abba is vannak túlzások.és persze igazság is!

106. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 105. - 3374d74025)
2010. júl. 19. 11:26

Tudod minden zárhoz minimum 2 kulcs van, de több is lehet.

Egyébként a saját lakatodat, (amit nem tölük kapsz)

felnyítják bármikor. Nagy naívság azt hinni, hogy amíg Te teszed a dolgod, addig nem történhet semmi a bezárt szekrényedben.

Mellesleg igaz már pár éve megjelent egy könyvecske a Tescoról, ami nem azt mondom, hogy szentírás, de van benne igazság bőven!! Aki kiadatta a kocsiőrtől- az osztályvezetői szintre vitte, és nem minden áruház egyforma, de tanulságos olvasmány minden reklám nélkül.

2010. júl. 18. 21:55

Nekem is megáll...De nem tudom elképzelni.Bár egyedi esetek mindig vannak.DE jó pár tesc.n vagyok túl(leltározni,betanulni,besegíteni),és én mindenhol még úgy tudtam hogy mindenkinek van saját kulcsa a szekrényéhez amit visz magával.Akkor hogy raknak a szekrénybe bármit????

Nem kötekedni akarok,csak én így tudom.


Mellesleg bárki is bármit mond a mai világba örüljünk hogy van még olyan munkahely ami bejelentve dolgoztat és járulékokat fizet utánunk......

104. tücsimücsi (válaszként erre: 102. - A14deb9047)
2010. júl. 18. 20:46
Megáll az eszem...:-O
103. 3374d74025 (válaszként erre: 102. - A14deb9047)
2010. júl. 18. 20:13
Szia!Érdeklődhetek hogy melyik Tesc.ban történt ez??
2010. júl. 13. 21:01

Csak tanulságként: a lakóhelyemen lévő tsc-ban úgy szabadultak meg több dolgozótól, hogy a szekrényükben eldugtak egy-egy árut, utána ráfogták, hogy lopta...

Már voltam náluk állásinterjún: főleg szituációs helyzeteket kérdeztek. Felvettek, aztán közölték, hogy arra a beosztásra már nincs hely, de felajánlják helyette a pénztárosit. Attól meg engem isten mentsen.

101. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 100. - Vikimarcsi)
2010. júl. 13. 19:55
Sikerült?
100. Vikimarcsi (válaszként erre: 99. - Ba9d1cefa0)
2010. júl. 7. 15:14
Köszi, tegnap jött a telefon, hogy jövő héten állásinterjú! Kíváncsi vagyok nagyon! :-)
2010. júl. 2. 18:40
Kívánom, hogy sikerüljön és érezd magad jól!
2010. júl. 2. 10:21
Ez az, lányok, örülnék, ha dolgozhatnék. Tudom, sok rosszat olvastam róluk. De már nagyon szeretnék dolgozni. Majd csinálom, ameddig bírom, vagy ki nem rúgnak! :-) Sima érettségivel nem sokra megyek. Most nem tudok továbbtanulni, dolgozni akarok. Sok kisebb cég 12 óráztat egyvégtében. Az sem jobb. Azok is megszabják, hányszor mehetsz ki a mosdóba pl. Ez egy ilyen világ! :-(
2010. júl. 2. 00:19
Csatlakozom az elöttem szólóhoz és a túlórát nem szeretik fizetni, magyarul örülhetsz, hogy dolgozhatsz.
2010. júl. 1. 16:09
Egyik multit sem ajánlom. Szinte mindre jellemző, hogy a munkaidőnek akkor van vége, ha el van végezve a munka.
2010. júl. 1. 15:54
Nálunk hamarosan nyílik egy új TESCO. Persze vesznek fel embereket, olvastam a www.tesco-karrier.hu oldalon. Ott lehet jelentkezni is, mindjárt egy csomó "lapot kitöltve + fénykép + önéletrajz. Júliusi határidő a jelentkezésnél. Remélem sikerül.
94. Vikimarcsi (válaszként erre: 92. - Dencsikné)
2010. júl. 1. 15:51
Szia! Hogy sikerült az állásinterjúd?
93. kacagi
2010. jún. 22. 12:20
Sziasztok.Nekem van jó és rossz tapasztalatom is tescosként.Amíg a raktárban dolgoztam addig nagyon jó tapasztalataim voltak.Másfél év kihagyás után áruházba mentem át,hát az ottani tapasztalatok nagyon nem jók.Nem veszik ember számba a dolgozókat,és még a béreket sem fizetik ki időben.Ott minden lehetsz csak ember nem.Te vagy a legnagyobb állata a főnökeidnek.Ez persze áruházanként eltérő lehet,de hogy a Dunaharasztira ez jellemző az tuti.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook