Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mosógépbe került papírzsepi....mit tegyek? fórum

Mosógépbe került papírzsepi....mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

20. kacago325 (válaszként erre: 18. - Kacago325)
2010. ápr. 28. 12:56
Kipróbáltam,nem jöttek le a tollak.Talán újra kellene mosnom,és vizesen újra be a szárítógépbe.
2010. ápr. 28. 10:13
van az az öblítő ami fekete rucikhoz van és van benne egy kis színezőanyag is.
2010. ápr. 27. 15:07
Nekem egy szövetkabátom lett tiszta toll,mert a kisfiam tollkabátjával együtt mostam.Erre is jó a szárítógép?
2009. máj. 26. 14:38
Én is a tusolóval próbálkozom, ami nem jön le, lekefélem száradás után.
2009. máj. 25. 13:41

A szárítógép erre isteni megoldás! Leszed minden szöszt, zsepit nyomtanlanul, és olyan puha lesz a ruha mint az új:)

Aki megteheti vegyen:) Anyuval a kedvenc háztartási gépünk:)

2009. ápr. 23. 15:07

Sziasztok!

Nekem egy megoldás vált be: még vizesen a kád fölé tartva zuhannyal lecsapatom a ruhákról a papírfecniket. Így szinte mind lejön, megszáradva már beleragad!

14. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 7. - Jujus)
2009. ápr. 20. 19:28
Száradás után a porszívó kárpittisztító fejjel sem rossz.
13. winny
2009. ápr. 20. 16:36

Ismerem.

Főleg a fiam nadrágjában lehetett ilyet találni.Vizes ruhakefe.?

12. strada
2009. ápr. 20. 16:28

Elsőre én is az úgynevezett "recsegő" ragasztószalagot ajánlanám.

Amúgy én is épp így jártam a múltkor, de legnagyobb meglepetésemre a ruhaszárítógép kifújta a ruhákból a zsepiszöszöket. Szóval ha van szárítógéped, és a pulcsi bírja a szárítást, akkor ez is segíthet.

11. anyuca66 (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2009. ápr. 20. 16:24
Lehet kapni a festők használják, inkább papír de ragad. Olcsóbb is. Az nem is olyan drága.. Ablakkeretnél az üvegre ragasztják, nem lesz az üveg festékes. Lehet hogy ilyen " balesetnél " is működik.
2009. ápr. 20. 16:22
Szia! Új ötlet: én a télikabimról összecsomózott-feltekert nylonharisnyával szedtem le a szöszöket! Nagyon bevált, de a legjobb tényleg a szöszleszedő, az a kó kis öntapadós fajta!
9. kaaskopje (válaszként erre: 7. - Jujus)
2009. ápr. 20. 16:16
Ne szomorkodj, én is jártam már így fekete pulóverrel. A ruhakefe (ilyesmi: [link] nagyon szépen leszedi a szöszt.
2009. ápr. 20. 16:15
Vegyél öntapadós szeszleszedőt, mostmár mindenhol lehet kapni. Ross**nn, és társaiban, C*A-ban, Int***parban.
2009. ápr. 20. 16:10
Köszi a gyors válaszokat. most kiteregettem, ha megszárad,megpróbálom a vizeskefe módszert... azért nem fűzök sok reményt hozzá, mert ráadásúl a pulcsi fekete... :(
6. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Jujus)
2009. ápr. 20. 16:09

Szia. Szerintem volt így már mindenki, min. 1x.

Én azt csináltam, hogy megszárítottam, majd széles ragasztó szalagot (átlátszó) tekertem a ragasztós felével kifelé a kezemre és azzal szedegettem le, ami esetleg rajta maradt.


Ennél egyszerűbb, ha "szöszleszedő" hengert használsz. :-)

2009. ápr. 20. 16:09

Nem,nem,nem jön le semmivel!

Nagy tapasztalatom van az ügyben!Főleg a feketénél.

Jól kirázom teregetés előtt(ne a szőnyeg felett),száradás után,aztán a következő mosásnál elkopik.

4. Rozália (válaszként erre: 1. - Jujus)
2009. ápr. 20. 16:08

Hááááát..........

Először így nedvesen rázzad meg többször alaposan, akkor egy csomó lepotyog róla. Aztán szárítsad meg, akkor keféljed le ami lejön... aztán mossad ki újra.

2009. ápr. 20. 16:07
Hagyd megszáradni és utána vizes ruhakefével, vagy nedves kézzel próbáld leszedni.
2. kaaskopje (válaszként erre: 1. - Jujus)
2009. ápr. 20. 16:07

Szia!


Tapasztalatom szerint az újramosásnak nem sok értelme van. Szerintem szárítsd meg, majd próbáld meg ruhakefével leszedni róla a zsebkendõmaradványokat.

2009. ápr. 20. 16:05
Sziasztok! Sajnos úgy tettem be a mosógépbe egyik kedvenc pulcsimat, hogy a zsebében maradt 2! papírzsebkendő! Katasztrófa fogadott,amikor kinyitottam a mosógépet. Mit tehetek most?? Újra mossam ki?? Lejönnek a ruháról ezek a papírszöszök??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook